[18+] PILNE! Mamy nagrania z krwawej walki pakistańskich imigrantów w Barcelonie! Zarekwirowano maczety, noże i kije bejsbolowe. Są ofiary śmiertelne!

5

Około 30 pakistańskich imigrantów w Barcelonie wzięło w udział w krwawej walce. Jedna osoba nie żyje, a trzy osoby są ciężko ranne. Po wydarzeniu policja zarekwirowała maczety, noże i kije bejsbolowe. Dotarliśmy do dwóch nagrań. Na jednym z nich widać konfrontację, a na drugim dwóch zmasakrowanych Pakistańczyków.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: [18+] PILNE! Z karabinem chodził po mieście, zabił przypadkowe osoby i opublikował nagranie! 35-minutowy film zamachowca z Halle [WIDEO]

Do zdarzenia doszło 27 października około godziny 21 w dzielnicy La Salut w Barcelonie. Na nagraniu widać jak mężczyźni okładają się maczetami, kijami bejsbolowymi i nożami. Po walce, która trwała kilka minut, na miejsce zdarzenia przybył ambulans, w celu opatrzenia jednego z najciężej rannych Pakistańczyków. Było za późno. Mężczyzna zmarł na miejscu. Trzy osoby, w ciężkim stanie trafiły do szpitala, a dziewięć zostało aresztowanych.

OBEJRZYJ I PRZECZYTAJ: [18+ WIDEO] Niemcy: W biały dzień islamista zmasakrował swoją żonę. Dotarliśmy do nagrania! Za jego publikację niemiecka policja grozi więzieniem. Dlaczego?

Policja zaznacza, że konfrontacja była spowodowana walką o wpływy dwóch grup narkotykowych, którymi trzęsą pakistańscy imigranci.

Gdyby do podobnej akcji doszło z udziałem Polaków na przykład w Wielkiej Brytanii, o wydarzeniu mówiłby cały świat. A o „ubogaceniu kulturowym” w Barcelonie nie jest specjalnie głośno, prawda?

Przeczytaj:

NASZ WYWIAD! „Arabski lekarz” do Polki: „Obciągniesz mi. Poparz sobie ryj kwasem”. Odpowiedziała i została zaszczuta przez OMZRiK i Wyborczą

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kkk mówi

  patrzcie i uczcie sie kibole. reka, noga, mozg na scianie. a tak na powaznie, jesli ktos, kiedys zechce ta dzicz wykorzystac do rozpetania wojny domowej, to jako biali faceci w rurkach mamy [email protected] kobiety zreszta tez. oni nie maja zasad i skrupulow. to bedzie rzez.

 2. Robert mówi

  Uśmiechnięty,zadowolony kibic Barcelony,pełny sportowej walki i niezłomnego ducha.Dumny ze swej drużyny już zawsze będzie się radośnie uśmiechał,od ucha do ucha

 3. pytek mówi

  Czy aby Redakcja „wprawo” nie szuka taniej popularności – bowiem coraz mniej czytających i odwiedzajacych – zamieszczając brutalne i krwawe filmy z „ubogacania” w Halle, Barcelonie, Limburgii, itd.?! Chyba profil portalu „przemieszcza się” w stronę marnej i okrutnej sensacji?!

  1. Jurek Ogórek mówi

   wróć do oglądania tvn…polsacik i tvpinfo…tam masz „najrzetelniejsze” filmy i informacje…tutaj nieciekawie dla ciebie..sama prawda bez cenzury i manipulacji….nuuuuda…co?

   1. lol mówi

    Jureczku! Nieco refleksji nad tym, co się dzieje. Myśl!!! A nie zacietrzewiaj się, bo zostanie ci tylko sam sznurek [gdyż kiełbaskę zajumają ci wcześniej elfy]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.