11 lipca we Wrocławiu marsz w hołdzie ofiarom ludobójstwa na Wołyniu! Rocznica KRWAWEJ NIEDZIELI [WIDEO]

11 lipca 2019 roku o godz. 19 we Wrocławiu wyruszy marsz polskich patriotów
5

Przyjmując do Polski setki tysięcy o ile nie miliony Ukraińców pamiętajmy, że są potomkami tych, którzy w 1943 roku mordowali Polaków za to, że byli Polakami. Nie tylko na Wołyniu i nie tylko w niedzielę 11 lipca 1943 roku Ukraińska Powstańcza Armia mordowała w najokrutniejsze z możliwych sposobów polską ludność.

Dla uczczenia pamięci tych mężczyzn i kobiet, młodych i starych Polaków, których nie zabiła i nie wywiozła wcześniej na Sybir władza sowiecka, a których wymordowali Ukraińcy, w najbliższy czwartek 11 lipca 2019 we Wrocławiu o godzinie 19:00 pod Pomnikiem Ofiar Katyńskich znajdującym się w Parku Słowackiego przy Panoramie Racławickiej rozpocznie się Marsz Pamięci, który zakończy się kilkaset metrów dalej, pod Pomnikiem Ofiar UPA.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Serdecznie zapraszamy wszystkich do licznego przybycia. Nie zapominajmy o naszych przodkach, o których pamięć zdaje się być systemowa zabijana. Spełnijmy patriotyczny obowiązek.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’u – TUTAJ

Przeczytaj:

Wspierał nazistów i banderowców oraz pozwalał na święcenie toporów i siekier. Beatyfikacja abp. Andreja Szeptyckiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  wolna-polska.pl 1- Grupa Ukraińców wznosiła banderowskie okrzyki na Rynku Głównym w Krakowie. 2- W hołdzie pomordowanym przez bandytów UPA: Ballada o Podkamieniu.

 2. robert mówi

  1-W hołdzie pomordowanym przez bandytów UPA: Ballada o Podkamieniu. 2-Grupa Ukraińców wznosiła banderowskie okrzyki na Rynku Głównym w Krakowie. 3- Ukraina – Zwierzchnik Prawosławnego Kościoła Ukrainy uczcił pamięć członków UPA. wolna-polska.pl

  1. Antek mówi

   hmm

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.