11 lipca we Wrocławiu marsz w hołdzie ofiarom ludobójstwa na Wołyniu! Rocznica KRWAWEJ NIEDZIELI [WIDEO]

11 lipca 2019 roku o godz. 19 we Wrocławiu wyruszy marsz polskich patriotów
5

Przyjmując do Polski setki tysięcy o ile nie miliony Ukraińców pamiętajmy, że są potomkami tych, którzy w 1943 roku mordowali Polaków za to, że byli Polakami. Nie tylko na Wołyniu i nie tylko w niedzielę 11 lipca 1943 roku Ukraińska Powstańcza Armia mordowała w najokrutniejsze z możliwych sposobów polską ludność.

Dla uczczenia pamięci tych mężczyzn i kobiet, młodych i starych Polaków, których nie zabiła i nie wywiozła wcześniej na Sybir władza sowiecka, a których wymordowali Ukraińcy, w najbliższy czwartek 11 lipca 2019 we Wrocławiu o godzinie 19:00 pod Pomnikiem Ofiar Katyńskich znajdującym się w Parku Słowackiego przy Panoramie Racławickiej rozpocznie się Marsz Pamięci, który zakończy się kilkaset metrów dalej, pod Pomnikiem Ofiar UPA.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do licznego przybycia. Nie zapominajmy o naszych przodkach, o których pamięć zdaje się być systemowa zabijana. Spełnijmy patriotyczny obowiązek.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’u – TUTAJ

Przeczytaj:

Wspierał nazistów i banderowców oraz pozwalał na święcenie toporów i siekier. Beatyfikacja abp. Andreja Szeptyckiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  wolna-polska.pl 1- Grupa Ukraińców wznosiła banderowskie okrzyki na Rynku Głównym w Krakowie. 2- W hołdzie pomordowanym przez bandytów UPA: Ballada o Podkamieniu.

 2. robert mówi

  1-W hołdzie pomordowanym przez bandytów UPA: Ballada o Podkamieniu. 2-Grupa Ukraińców wznosiła banderowskie okrzyki na Rynku Głównym w Krakowie. 3- Ukraina – Zwierzchnik Prawosławnego Kościoła Ukrainy uczcił pamięć członków UPA. wolna-polska.pl

  1. Antek mówi

   hmm

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.