Żydowskie roszczenia wobec Polski to próba przestępczego wyłudzenia 65 mld dolarów. Gdzie jest prokurator?

65 26 054

Skandaliczna ustawa Senatu USA przyznająca amerykańskiej administracji prawo do wywierania nacisków na Polskę w sprawie restytucji żydowskiego mienia bezspadkowego (heirless property) trafiła już do Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Polskie media milczą jak zaklęte. Polski rząd siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Interpelację w tej sprawie złożył do MSZ jedynie poseł Robert Winnicki. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, bo pytania zadane przez posła Winnickiego są konkretne do bólu i urzędniczym blablaniem nie da się ich tak łatwo zamieść pod dywan.

Sprawa roszczeń na kwotę 65 miliardów dolarów, których Żydzi domagają się od Polski i w czym właśnie udzielił im wsparcia Senat USA, powinna być w centrum uwagi polskiej opinii publicznej. Tymczasem jedyną reakcją na informacje w tej sprawie jest tradycyjna pałka antysemityzmu. Wszyscy mają nabrać wody w usta, bo jak nie, to wiadomo – antysemita, faszysta, nazista i oszołom. A sprawa jest arcyważna i nie chodzi tylko o gigantyczną kwotę roszczeń. Chodzi o to, że Żydzi pokazują gojom, iż ustanowione przez gojów prawo mają w nosie. Sprawa roszczeń do mienia bezspadkowego to zademonstrowanie, że Żydzi to Übermensche, a goje mogą swoje prawa schować sobie w buty. I płacić!

Z prawnego punktu widzenia roszczenia żydowskie do mienia bezspadkowego nie mają racji bytu. Z jednej strony mamy przepisy kodeksu cywilnego, czyli art. 935, który jasno i wyraźnie mówi, że mienie polskich obywateli, którzy nie zostawili spadkobierców, przechodzi na własność państwa polskiego. To nie jest jakiś ewenement w prawodawstwie. To jest norma w całym cywilizowanym świecie. Czy Polacy mają prawo do ubiegania się o mienie bezspadkowe rodaków będących obywatelami Stanów Zjednoczonych? Oczywiście, że takiego prawa nie mają i nikt przy zdrowych zmysłach nie robi z tego powodu awantury. Dlaczego zatem amerykańscy Żydzi domagają się restytucji mienia po swoich rodakach posiadających polskie obywatelstwo? I dlaczego zostało to zaakceptowane przez Senat USA?

Przyjrzyjmy się teraz wątkowi amerykańskiemu. Tu też sprawa roszczeń jest prawnie nie do utrzymania. Na mocy umowy indemnizacyjnej z 1960 r. podpisanej przez PRL i Stany Zjednoczone wszelkie roszczenia wysuwane przez amerykańskich Żydów w stosunku do majątku znajdującego się na terytorium Polski powinny być kierowane do rządu amerykańskiego! Umowa dotyczy bowiem uregulowania roszczeń obywateli amerykańskich wobec państwa polskiego z tytułu przejęcia przez Polskę ich mienia w drodze nacjonalizacji, albo w inny sposób. Polska zapłaciła rządowi USA 40 mln dolarów, w zamian za co rząd USA przejął na siebie zobowiązania z tytułu roszczeń odszkodowawczych i zobowiązał się w art. IV tej umowy, że nie będzie wysuwał ani popierał żadnych roszczeń wysuwanych wobec Polski z tego tytułu przez obywateli amerykańskich. Tymczasem Senat USA przyznał obywatelom amerykańskim prawo nękania Polski wbrew zapisom tej umowy. Prawo międzynarodowe zostało podeptane, a lobby żydowskie zaciera ręce i pręży muskuły Übermenscha uzbrojonego w pałę antysemityzmu.

Jak celnie ujął to Stanisław Michalkiewicz: „W świetle postanowień tej umowy [indemnizacyjnej], żądania, jakie pod adresem Polski wysuwają mające siedzibę na terenie USA i kierowane przez obywateli Stanów Zjednoczonych żydowskie organizacje „przemysłu holokaustu”, mają wszelkie znamiona usiłowania przestępczego wyłudzenia od Rzeczypospolitej Polskiej 65 miliardów dolarów i jako takie powinny być ścigane przez prokuraturę.” Gdzie więc jest prokurator? Zapala chanukowe świeczki?

Skoro zatem brak podstaw w prawie krajowym i międzynarodowym dla żydowskich roszczeń do bezspadkowego mienia po polskich obywatelach zamordowanych podczas Holokaustu, to czym te roszczenia są? Jest to po prostu próba narzucenia nam prawa plemiennego, które w cywilizowanym świecie już dawno odeszło do lamusa zastąpione przez indywidualne prawo własności. Prawo plemienne nie uznaje własności prywatnej. Nie uznaje testamentów ani prawa państwa do przejęcia majątku w przypadku braku testamentu i ustawowych spadkobierców. Ignorując kodeks cywilny i zapisy umowy indemnizacyjnej, Żydzi sami wskazali siebie jako plemię wyłączone spod obowiązującego prawodawstwa krajowego i międzynarodowego. O wielkiej mądrości to nie świadczy, bo wyjęci spod prawa zazwyczaj kończą marnie. Kto jak kto, ale Żydzi powinni doskonale zdawać sobie z tego sprawę.

Żydzi powinni też mieć świadomość, że każdy kij ma dwa końce. Jaki jest ten drugi koniec kija, którym wymachuje przemysł Holokaustu forsując prawo plemienne w miejsce prawa krajowego i międzynarodowego? Spójrzmy na sprawę dotacji na remont Cmentarza Żydowskiego w Warszawie. Sejm RP przeznaczył na ten cel 100 milionów złotych, a minister Gliński zaznaczył, że żydowski cmentarz jest „polskim dziedzictwem”. Oczywiście pojawił się też argument, że pochowani tam Żydzi byli obywatelami polskimi i z tego względu dotacja od państwa jest jak najbardziej na miejscu. Tak to wygląda w myśl prawa krajowego. A jak wygląda to z punktu widzenia forsowanego przez Żydów prawa plemiennego? Otóż wygląda to tak: ponieważ Żydzi są plemieniem, którego nie obowiązują polskie i międzynarodowe normy prawne, dotacja na Cmentarz Żydowski powinna zostać natychmiast cofnięta. Skoro Żydzi chcą stosować prawo plemienne, to niech o swoje plemienne dziedzictwo dbają sami. Państwu polskiemu nic do tego. Takie są właśnie logiczne konsekwencje żydowskich roszczeń do mienia bezspadkowego na terenie państwa polskiego.

Sprawa wygląda tak samo, jeśli chodzi o Muzeum Żydów Polskich, na które zrzucili się wszyscy polscy obywatele bez względu na swoją „plemienną” przynależność. Inna rzecz, że to, co powstało, jest absurdem. To jest Muzeum Żydów Polskich bez Żydów polskich. I nie jest to moja opinia, ale opinia rabina Schudricha, z którą zgadza się dr Ewa Kurek. W muzeum wybudowanym za pieniądze polskich obywateli, Żydzi nie raczyli upamiętnić chasydów, którzy stanowili 85% ludności żydowskiej w Polsce przed II wojną światową. Jak widać, w ramach żydowskiego plemienia też są równi i równiejsi. Żydowskie plemię wstydzi się swoich „biednych Josków chudych” w chałatach. Nie pasują do wizerunku żydowskiego Übermenscha paradującego po Wall Street. A to przecież ci pogardzani przez swoich współplemieńców chałaciarze byli właścicielami części mienia bezspadkowego, o które dziś upomina się przemysł Holokaustu. Bezprawnie wyciągać rękę po ich majątek jest Ok. Ale upamiętnić ich w plemiennym muzeum już nie jest Ok. Ależ to jest żenujące!

Na koniec kilka słów do tych, którzy naiwnie myślą, że Żydzi pomogą Polsce w staraniach o reparacje wojenne od Niemiec, aby Polska mogła im z tej kwoty wypłacić plemienny haracz. O święta naiwności! Oczekujecie wsparcia od ignorującej prawo krajowe i międzynarodowe plemiennej mafii nie szanującej nawet swoich współplemieńców, których bezspadkowe mienie chce przejąć?

W odróżnieniu od żydowskich roszczeń wobec Polski żądanie wypłaty reparacji wojennych od Niemiec jest zgodne z prawem międzynarodowym i chodzenie po prośbie do Żydów, żeby nam pomogli w zamian za niezgodny z prawem haracz, jest nie tylko nieetyczne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Angażowanie plemiennej mafii do wyegzekwowania należności zgodnej z prawem, którego ta mafia nie uznaje, to podważanie całego porządku prawnego, który wypracowała zachodnia cywilizacja. A i tak będzie z tego ucho od śledzia. Co zrobicie, gdy plemienna mafia żydowska uzna, że jej wkład w odzyskanie reparacji od Niemiec przekracza wysokość tych reparacji? Co zrobicie, gdy Senat USA potwierdzi to przyjmując stosowną ustawą? Będziecie krzyczeć, że to niezgodne z prawem? Kto was posłucha? Najwyżej dowiecie się, ze jesteście antysemitami, którzy po raz kolejny okradają Żydów. I uszy po sobie. Płacić!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  „Żydzi sami wskazali siebie jako plemię wyłączone spod obowiązującego prawodawstwa krajowego i międzynarodowego. O wielkiej mądrości to nie świadczy, bo wyjęci spod prawa zazwyczaj kończą marnie.”

  W takim razie o co ten raban? Albo zrobili niezgodną z prawem „ustawkę”, którą prawnie podżyrowali gumożujce i należy jej się bać, albo jako „wyjętych spod prawa” należy zignorować. A tu widzę „jaskółczy niepokój”, że „gewałt”, a właściwie to nic się nie stało.

  1. Katarzyna TS mówi

   Raban jest o to, że Senat USA już klepnął to bezprawie. Jak Izba Reprezentantów to klepnie, a Trump podpisze, to prawem kaduka popartym pięścią silniejszego zostaniemy oskubani jak indyk co myślał o niedzieli. A to, że w przyszłości Żydzi poniosą negatywne konsekwencje swojej pozaprawnej plemienności w niczym nam już nie pomoże.

   1. eva cottrell from UK-Northampton mówi

    To co WAZNE z powyzszego tekstu… o odszkodowaniach dla Zydow za Holokaust WW2 zorganizowany im… przez wspolplemiencow – Rzydowskich Parchow Obrzydliwych :
    ,, Polskie media milczą jak zaklęte. Polski rząd siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Interpelację w tej sprawie złożył do MSZ jedynie poseł Robert Winnicki.
    Dlaczego zatem amerykańscy Żydzi domagają się restytucji mienia po swoich rodakach posiadających polskie obywatelstwo? I dlaczego zostało to zaakceptowane przez Senat USA?”
    Jak wszystkim wiadomo…z PRAKTYKI i OBSERWACJI —
    Kongres USA… jest glupi–( Niedouczony w szkole i DEZINFORMOWANY na codzien !) …
    gluchy i slepy na polityke USA na swoim podworku…i na arenie miedzynarodowej…
    ( vide przyklepywanie ad hoc roznych BUDZET USA nadwyrezajacych — gierek masonskich usa –
    9/11 inside usa job…wojny na Bliskim Wschodzie…Afganistan… i szukanie rzekomo winnych Islamistow – czyli szukanie amerykanskiego wiatru na…Bliskim Wschodzie — przez lata–
    2001 do 2017 !!!! — aktywny drenaz z : ) czarnej DZIURY BUDZETOWEJ USA ! )
    Kongresmeni…USA — nie maja ZADNEGO pojecia o WW2… bo pewnie tak jak w UK —
    temat WW2 w szkolach podstawowych/srednich — jest PRZEMILCZANY — a
    koncentracja jest tylko na : dzialania wojenne..
    i ANTYSEMITYZM rzekomy Herr Hitlera ..
    i rzekomo POLSKIE ( bo w Polsce zorganizowane ) Obozy Smierci WW2…
    dla Rzekomo tylko Zydow ! )
    Kongres USA — przyklepie wszystko…a juz szczegolnie Roszczenia Zydowskie— ktore sa
    tam NAGLOSNIONIONE…. wraz z tematem ANTY-semityzm — zrecznie laczonym… MEDIALNIE
    Byly juz pare razy… tematy ” POLSKIE OBOZY SMIERCI ” naglasniane przez politykow amerykanskich…via USA MEDIA…
    Ambasada Polska w USA …podkulila swoj sluzalczy odon–NIEWOLNIKA-wasala Usa..
    Nie bylo sprostowan… BYLA BLOKADA nawet na ONECIE — kiedy chcialam
    napisac pare slow o… AKTACH HERR HITLERA trzymanych nadal w Polen : )
    Atka te sa BEZCENNYM DOKUMENTEM HISTORYCZNYM — wyjasniajacym wiele ..
    jesli chodzi i o Rzydowskie Obozy w Polen w czasie WW2..etc.
    Akta te sa powiazane ze smiercia m.in. Premiera Jaroszewicza etc.
    Pisalam do ambasady Polski w Londynie…
    Wszyscy -politykierzy- polscy wiedza doskonale o co chodzi…
    ale MILCZA…
    MILCZA…bo boja sie stracic dobrze platna fuche z budzetu Polski– politykier polski i lub urzednik Polski….
    STRACH paralizuje…. tych polskich tchorzy…. bo maja sporo do stracenia… —
    gdzie beda robic jak dostana kopa ze stolka BUDZETOWEGO ???/
    Przyjada do UK… robic w magazynie Tesco za £ 7.50 per h…?????????????

    Poza tym….aby ZAPROTESTOWAC….i napluc Parchom Rzydowskim w te Glupi…wredne mortdy…
    to trzeba wylozyc Czesc POLSKICH ATUTOW na…miedzynarodowy stol przetargowy…
    czyli POWIEDZIEC GLOSNO o Aktach HERR Hitlera trzymanych nadal w Polen…
    w archiwach WSI ( Macierewicz -swiniopas amerykansko-zydowski
    nie na darmo zaczal parcelowac polski wywiad i kontrwywiad – PRL w tatach 90-tych
    — to byly podchody do WYRWANIA – tychze BEZCENNYCH AKT HErr Hitlera… )

    xxx

 2. Zbulwersowany mówi

  Problem jest tradycyjnie źle postawiony. Należy bowiem postawić aktualne nad wyraz pytanie, ile to Żydzi nam Polakom są winni pieniędzy z bardzo różnych tytułów. Tu rachunki idą w biliony usd. Nadszedł wreszcie czas aby Polacy przestali myśleć jak niewolnicy.

  1. Katarzyna TS mówi

   Czy sugeruje Pan, że Polacy powinni zastosować prawo plemienne?

   1. Robert B. mówi

    A na jakiej zasadzie bezcenny Izrael dostał odszkodowanie wojenne od Niemiec? Skoro Niemcy miały płacić za zbrodnie Niemców, to Izrael też ma płacić za zbrodnie żydowskie, których było i jest co nie miara.

    Zresztą prędzej czy później to na pewno nastąpi, bo nie sądzę, by na Bliskim Wschodzie ktoś im podarował ich zbrodnie. To jest u muzułmanów wykluczone, dlatego wiedząc, co się święci, chcą się zawczasu ewakuować w bezpieczne miejsce i dokonać desantu na Środkową Europę wyściełaną miliardami dolarów wyłudzonymi przez tych niepokalanych holokaustników. Będą mogli się wtedy oddawać swoim religijnym nakazom: Żyd – siedzieć, żreć i żłopać, goj – zapierdalać na Żyda (rabin Josef Owadia – jakoś nigdy nikt za niego się nie tłumaczył, np. taki Netanjahu).

    Trump wie, jak żydostwo jest pazerne, jak go kąsają, to chce im dać coś w zastępstwie. Jak pisze Stanisław Michalkiewicz, my mamy być prezentem gwiazdkowym dla Żydów od Trumpa.

    1. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx mówi

     glupcze niedlugo zobaczysz i poczujesz slema !!!!!!!!!!! bedziesz tesknil za Zydem !

   2. Zbulwersowany mówi

    Uważam, że Żydów trzeba traktować przecież jako naród. Wtedy nie wpadniemy w pułapkę ich dialektyki, która sprowadza się do symbolicznie przedstawionego problemu : Jak Mosze ukraść, to nie Żyd ukradł, tylko Polak jedynie w domyśle żydowskiego pochodzenia, ale jak Moszemu ukraść wtedy Mosze jawi się już tylko i wyłącznie jako biedny, ograbiony Żyd. Na ten ichni trick bardzo wielu dawało i daje się nadal nabierać tym bardziej że rozciąga się on na różne dziedziny życia ( nie widać tego ??????!!!!! ). Więc nie róbmy więcej tego, tylko bądźmy o tę nauczkę mądrzejsi. Tym bardziej, że Żydzi to w dużej części zawodowi spryciarze, zawodowi aktorzy, wręcz zawodowi kuglarze.To, że Żydom nie należą się już żadne odszkodowania od Polski wynika m.in. ze wspomnianego art. 935 k.c. i z umów indemnizacyjnych podpisanymi z różnymi państwami, jakie Polska podpisała jeszcze za PRL. Poza tym, co najistotniejsze, to nie my mamy żyć w ciągłym strachu przed ich rzekomymi roszczeniami, tylko odwrotnie, to my powinniśmy stać się stroną czynną w postępowaniach i to my jesteśmy wręcz zobligowani do wystawienia im bardzo słonych rachunków. Mają oni przecież swoje reprezentacje prawne.

    1. Robert B. mówi

     A ja uważam, że ich należy traktować tak jak oni nas. Pięknym za nadobne…

    2. Katarzyna TS mówi

     To co Pan pisze, to niestety są ogólniki. Jak przełożyć je na język cywilizowanego prawa? Czy za zbrodnie Różańskiego (Goldberga) mamy domagać się odszkodowań od Izraela?

     1. Robert B. mówi

      Ok. Na jakiej zasadzie bezcenny dostał całkiem nieogólnikowe odszkodowanie od Niemiec? 100 mld marek + dwie łodzie podwodne na podtarcie łez po ofiarach holokaustu, bo – wiadomo – nic tak nie koi bólu po holokauście jak 100 mld marek i dwie łodzie podwodne.. Dlaczego bezcenny Izrael wyciągał ręce do wszystkich Niemców (winnych czy niewinnych), dlaczego bezcenny Izrael nie sądził się z poszczególnymi zbrodniarzami niemieckimi?

     2. Tosia mówi

      Oczywiście. Na tej samej zasadzie przecież polscy podatnicy JUŻ PŁACĄ od 2014 roku po 60 mln. USD rocznie (100 USD/m-c na każdego pasożyta żydowskiego, który wyciąga swoją złodziejską łapę) jako renty dla „ocalonych”. Można? można. Najwyższy czas (jak zauważył Robert.B powyżej) zacząć odpłacać pięknym za nadobne!!!!

   3. michu mówi

    Tylko wobec tych co takie prawo stosują. Na zasadzie wzajemności

    1. Robert B. mówi

     Zgadzam się. Pięknym za nadobne. Zawsze i bez wyjątków.

     1. Józef mówi

      Tylko kto ma to zrobić? Ten co zapala chanukowe świeczki ,rząd czy zwykły Kowalski ?

 3. Igor Lukaty mówi

  ŻYDOWSKIE STADO SKURWESYNÓW WARA OD POLSKI I POLAKÓW. ZAWSZE TRZEBA SIĘ MIEĆ NA BACZNOSCI WOBEC TYCH KUREW PEJSATYCH. KURESTWO ALBO WŁAZI DO PARTII KOMUNISTYCZNEJ, ALBO POPIERA PROTESTANTYZM, ALBO LGBT I ISLAMSKĄ ZARAZĘ ALBO STAJE SIE MASONERIĄ. ŻYDZI SĄ JAK RAK NA CIELE ŚWIATA. !!

  1. Robert B. mówi

   Teodor Herzl, teoretyk syjonizmu:

   „Gdy spadamy, stajemy się proletariatem rewolucyjnym, podrzędnymi pracownikami partii rewolucyjnej; gdy się podnosimy, wzmaga się wraz z nami nasza straszna potęga pieniężna”.

   Dlatego ten, który mówi, że to biedne żydostwo nie ma nic wspólnego z tym bogatym, że to takie niepokalane niewiniątka, myli się. To właśnie oni najliczniej zasilali aparat terroru w ZSRR. Skądś doskonale wiedzieli, o co w tym wszystkim chodzi.

  2. xxxxxxxxxxx mówi

   rakiem zdrowej ludzkosci jestescie wy psychole antysemichy

   1. Tosia mówi

    Drogi Xxxxxxxxxx, większość Polaków ma w d…..e oskarżenia o mowę nienawiści, antysemityzm i tym podobne bzdury. Natomiast nie ma w d….e Polski i tego co wyprawia w niej żydostwo. Dlatego KONIECZNIE trzeba odżydzić Polskę wszelkimi dostępnymi metodami, może powinniśmy czerpać z już sprawdzonych metod, tym razem udoskonalić je na tyle, żeby okazały się SKUTECZNE w 100%.

    1. xxxxxxxxxxxxx mówi

     w PL jest max 400 Zydow reszta to wasza chora wyobraznia

 4. goj mówi

  Poleje się krew… oj poleje się…

 5. Jarek mówi

  usa to przecież twór utworzony przez masonerię – chłopców na posyłki żydów, więc zawsze będzie stronnicze nieobiektywne i w ogóle – nikt nigdy w dziejach nie wyszedł dobrze na interesach z usa – czym dalej od tego szatańskiego tworu tym lepiej

 6. goj mówi

  Niech mi ktoś w końcu powie, ile jest tych kamienic. Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Jeśli tych kamienic jest 6500, to cena 10 mln dolarów za kamienicę nie wydaje mi się podejrzana. Ale jeśli tych kamienic jest 65, to miliard dolarów za kamienicę…

  1. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx mówi

   TO JEST BALACH I HUCPA URZADZANA PRZEZ ATYSEMICHOW , nie ma nigdzie na swiecie heirless dziedziczenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak sie zacznie to pomowimy . a niemcy ? 100 trylionow odszkodowania to jest pikus za to co zrobili i robia nadal z europa .

   1. goj mówi

    O, znowu odezwał się jeden z tych, co podczas ucisku będą się w kościele najgłośniej modlić 🙂

  2. Józef mówi

   Niech mi ktoś powie czy do tych odszkodowań Żydzi włączają Polskie Kresy .Tam przed wojną nie które miasta ,miasteczka były zasiedlone w 40do 80 % przez ludność żydowską ,Dzisiaj te ziemie należą do Ukrainy . Nie mogę znalezć choćby najmniejszej wzmianki ,że Ukraina jest zobowiązana zapłacić firmie holokaust chociaż jedną hrywnę .

  3. Gość mówi

   Niemcy tez zapłaciły 65 miliardów dolarow za szkody wojenne Żydom czy to nie dziwne

 7. Jarek mówi

  nasze władze zgodzą się na wszystko a Polaków z domów powyganiają w końcu czy to pis czy po czy inna partia zawsze rządzą w niej jude

 8. Constancja mówi

  Bedzie ludobojstwo i to w „bialych rekawiczkach” bo rzad podpisal ustawe o obowiazkowych szczepieniach wszystkich Polakow. Przezyja najsilniejsi, ale beda z uszkodzeniami mozgu i beda nadawali sie tylko do zamiatania ulic i innych prostych prac. Ile kamienic, domow dla nich wtedy zostanie…

 9. Katarzyna TS mówi

  Byłabym zobowiązana, gdyby zamiast ogólników w stylu „wystąpmy o odszkodowania od Żydów” ktoś podał konkretny prawny sposób realizacji tego postulatu.

  1. Robert B. mówi

   Ja wskażę: w dokładnie taki sposób, w jaki Żydzi dostali odszkodowanie od Niemiec.

   1. Katarzyna TS mówi

    Poproszę o podanie konkretnych przepisów prawnych.

    1. Robert B. mówi

     Dokładnie takie przepisy, jakie stosował bezcenny Izrael biorąc od Niemiec 100 mld Marek i dwie łodzie podwodne. Powiem jeszcze więcej, powiem, czego pod żadnym pozorem nie należy robić. Nie należy, nie ma najmniejszego powodu, żeby się licytować z innymi, kto się ofiarniej dla prawowitej rasy panów poświęcał… Skończyć z tą apoteozą żydostwa. Z uznawaniem ich wręcz międzygalaktycznej wyjątkowości.

     1. Katarzyna TS mówi

      Nie wiem, jakie przepisy stosował Izrael, dlatego proszę o ich podanie.

     2. XXXXXXXXXXXXXXXXXXX mówi

      tylko ty w swojej chorej psychice ich za takich uznajesz Zydzi to sa sprzatacze , taksowkarze , dziwki czasem kolo dworca , i bezdomni, tez , OTRZEZWIJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    2. eva cottrell from UK-Northampton mówi

     Nie ma ZADNYCH Przepisow prawnych..ani w Polsce ani w USA . : )
     aby zablokowac…..jakims przepisem prawnym… HUCPE RZYDOWSKA 2009-2018..
     : )
     Usluzne USA / amerykanskim zydom panstewka europejskie w ilosci …ponad 40 sztuk podpisaly sie w 2009 – pod dokumentem — szkicem Rzydowskim…
     do spraw dalszego szabrowania… nomen omen takze
     tychze podpisanych europejskich panstewek…
     Ponizej– pare watkow wklejam — ktore sa ISTOTNE — i zapowiadaja
     walke o….KASE W RAMACH HOLOKAUSTU … RZEKOMYCH…6 MILIONOW zYDOW…
     ZAMORDOWANYCH RZEKOMO PRZEZ… jakichs NAZISTOW — NIE PODANYCH Z NAZWISKA– CHOC LATA — RZEKOMEGO Holokaustu zydowskiego zostaly dokladnie sprecyzowane — : ) 1933-1945…

     : )
     Wklejka ponizej z Konferencji w Czechach w 2009 :
     ” Deklaracja Terezińska z 2009 roku.
     Deklaracja Terezińska, 30 czerwca 2009 r. Na zaproszenie Premiera Republiki Czeskiej, my, przedstawiciele 46 państw wymienionych ( lacznie z POLSKA) spotkaliśmy w Terezinie, gdzie w czasie II wojny światowej zmarły lub zostały wysłane do obozów śmierci tysiące europejskich Żydów i … ( sic !)…. innych ofiar prześladowań nazistowskich.
     Uczestniczyliśmy w Praskiej Konferencji ”Mienie okresu Holocaustu” zorganizowanej przez Republikę Czeską i jej partnerów w Pradze i Terezinie w dniach od 26 do 30 czerwca 2009 r., dyskutowaliśmy wspólnie z ekspertami i przedstawicielami organizacji pozarządowych (NGO) o ………………ważnych zagadnieniach, takich jak: pomoc społeczna dla osób, które przeżyły Holokaust (Shoah) i… ( sic!)……………………………… innych ofiar nazistowskich prześladowań, nieruchomości, żydowskie cmentarze i miejsca pochówku, skonfiskowane i zrabowane przez nazistów dzieła sztuki, judaika i żydowski majątek kulturalny, materiały archiwalne oraz edukacja, miejsca pamiątek i upamiętnień.
     5. Uznając, że następuje…(sic!) …. wzrost antysemityzmu i zaprzeczania istnienia Holokaustu (Shoah), Państwa Uczestniczące wzywają wspólnotę międzynarodową do wzmocnienia monitorowania i reagowania na takie incydenty oraz wypracowania środków zwalczania antysemityzmu.
     Nieruchomości żydowskie
     Cmentarze żydowskie i miejsca pochówku
     Dzieła sztuki skonfiskowane i zagrabione przez nazistów
     Wiedząc, że ochrona praw własności jest zasadniczym komponentem demokratycznego społeczeństwa i zasadą prawa; Potwierdzając niewymierne szkody poniesione przez………………………… (sic!) osoby i wspólnoty żydowskie w wyniku nielegalnych przejęć majątku w czasie Holokaustu (Shoah); Uznając ważność restytucji lub zrekompensowania konfiskat związanych z Holokaustem dokonanych w dobie Holokaustu w latach 1933-45
     3. Wiemy, że w niektórych państwach majątek, dla którego nie ma spadkobierców mógłby służyć jako podstawa do spełnienia potrzeb materialnych znajdujących się w potrzebie ofiar Holocaustu
     Świadomi, że morderstwo….( sic !) ….. sześciu milionów Żydów!!!!!!!!!!!!!!!!! w tym całych wspólnot, w czasie Holokaustu (Shoah) o (Shoah) i zapewnienia ciągłej edukacji o Holokauście (Shoah), jego przyczynach i konsekwencjach.
     Miejsca edukacji, pamiątek, badań i upamiętnień Potwierdzając ważność edukacji i upamiętnienia Holokaustu (Shoah) i innych…….(sic!) zbrodni nazistowskich, jako wiecznej lekcji dla całej ludzkości,

     Uznając prymat Deklaracji Sztokholmskiej w sprawie Edukacji, Upamiętnienia i Badań Holokaustu ze stycznia 2000 r., Uznając, że Powszechna Deklaracja Praw Człowieka została uchwalona w znacznej części z powodu okropnych zbrodni, które miały miejsce w czasie Holokaustu, i dalej uznając Konwencję Narodów Zjednoczonych w sprawie Zapobiegania i Karania za Zbrodnie Ludobójstwa,…/…/
     xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
     Widzialy galy POLSKIE…co podpisywaly ?????
     KTO reprezentowal Polske i to gooowno podpisywal ?????? Ile lat maja w chwili obecnej ci — ZYDZI…ktorzy przezyli Holokaust zapisany w tej u,owie na lata 1933-45….
     i ILU jest na Swiecie- w Europie tych Zydow …potrzebujacych pomocy czyli sciagania datkow ze wszystkich krajow zaangazowanych w wojnie WW2 ?????

     Zadal ktos te pytanie na tej konferencji ????
     A te…MITYCZNE 6 milionow Zydow Holokaustu…to czy ktos poprosil
     o przedstawienie wyliczenia ???? czy to cyfra tylko wyjeta z Rzydowskiej mitologii OKULTYZMU ????

     : )

     NIKT nie pytal…wszyscy PODPISALI… zeby nikogo nie urazic… : )
     uch…glupki-.niewolnicy….Rzydow amerykanskich…
     a teraz… jak TRWOGA i placic trzeba… to…
     wolaja o pomoc…: ) Boga : 0
     Ostatnio lekka reka poszlo 100 mln zl– Z kieszeni POLSKICH podatnikow–
     na INWESTYCJE ZYDOWSKIE…( z % beda robione porzadki na Kirkucie 1 Tylko ! )

     Za Grudniowa –ad hoc Ustawą o dotacji 100 mln przeznaczonej na uzupełnienie….. 0-wego kapitału wieczystego!!!!!!!! Fundacji Dziedzictwa Kulturowego — z którego finansowane będą prace konserwatorskie 1 tylko ! Cmentarza Żydowskiego przy ul. Okopowej 49/51 głosowało 416 posłów, 4 było przeciw, 6 wstrzymało się od głosu..

     Nawet mi sie nie chce juz pisac…ale jak ZLODZIEJE wlasnego majatku … sprzedawczyki
     sa w polskim rzadzie…. to
     NIECH PLACA !!!!!!
     Niech placi PiS lacznie ze swoim sztabem historycznym IPN powolanym do zycia –po to tylko aby :
     — tropic KOMUNIZM w Polsce…ktory nigdy notabene nie istnial
     — aby DEZORGANIZOWAC zycie Polakow…swarami…jatrzeniem wsrod Polakow .. i judzeniem o komunistach… bezpiece… zabierajac im BEZPRAWNIE
     emerytury– te nawet wypracowane za czasow PL/PRL
     i odcinajac sie tym samym od …wszystkich PRZEPISOW PRAWA PL/PRL !!!! etc,
     —SZABROWAC majatek Narodowy po PRL …uznajac ze to rzekomo majatek komunistyczny…i ukradziony– bo ZNACJONALIZOWANY po WW2 — DLA WSZYSTKICH POLAKOW…. etc.etc.

     xxx
     C’est La vie : )
     Whatever goes around comes around !

     1. eva cottrell from UK-Northampton mówi

      Jest tylko 1 DOBRA Wiadomosc dla… Naszych Braci ISLAMU… POSZKODOWANYCH przez wojny na Bliskim Wschodzie : )- lata 2001-2017 !

      Ta konferencja w Czechach w 2009 – o ktorej pisalam powyzen- i te goowniane papiery…tzw. deklaracja terezinska -ktore wszystkie pacholki/niewolniki Rzydowstwa amerykanskiego podpisaly zgodnie …
      to DOSKONALY wzor– dla Braci ISLAMU–
      to zorganizowania podobnej konferencji aby…
      Chronic SWOJE DZIEDZICTWO ISLAMU … i domagac sie reparacji wojennych od Bandytow NATO klubu– za ZNISZCZENIA na Bliskim wschodzie – lata 2001-2017 !

      OLE !
      Whatever goes around comes around !

      Cest La vie ! : )
      : )

      xxx

   2. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx mówi

    od niemiec Zydzi powinni dostac miliard trylionow dolarow !!!!!!!!!!!!! i to jeszcze by bylo za malo !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mówi

  nie rozumie z tego artykulu nic , nie ma czegos takiego jak heirless dziedziczenie aby cos dziedziczyc trzeba miec krewnego do tego dziedziczenia , 6 milionow przepadlo w Piecach , to co sobie Senat usa podpisuje to jest jego byznes moga wszystko . Natomiast ABSOLUTNIE ZYDOM sie naleza tereny z cmentarzy , szkol dawnych , Boznic etc, tak samo jak na miliardy dolarow dostal takie tereny KOSCIOL KATOLICKI ! po 89 roku . Kiedy sie zbierze te tereny nie wiem czy ich wartosc jest wieksza niz 100 milionow dolarow , watpie , a wiec mowienie o 65 miliardach dolarow dla Zydow jest jatrzeniem.

  1. Katarzyna TS mówi

   Skoro nic Pan nie rozumie, to wyjaśniam: heirless property to podstawa funkcjonowania żydowskiego przemysłu Holokaustu, który uzyskał wsparcie Senatu USA. Poniżej cytat ze strony https://www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447

   „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017

   This bill directs the Department of State, with respect to covered countries, to annually include within either the relevant Annual Country Report on Human Rights, the International Religious Freedom Report, or other appropriate report an assessment of the nature and extent of national laws or enforceable policies regarding the identification, return, or restitution of wrongfully seized or transferred Holocaust era assets and compliance with the goals of the Terezin Declaration on Holocaust Era Assets and Related Issues, including:

   the return to the rightful owner of wrongfully seized or transferred property, including religious or communal property, or the provision of comparable substitute property or the payment of equitable compensation to the rightful owner;

   the use of the Washington Conference Principles on Nazi-Confiscated Art and the Terezin Declaration in settling claims involving publicly and privately held movable property;

   the restitution of heirless property to assist needy Holocaust survivors; and

   progress on the resolution of claims for U.S. citizen Holocaust survivors and family members.

   „Covered countries” means signatories to the Terezin Declaration that are determined by the Special Envoy for Holocaust Issues to be countries of particular concern with respect to such restitution.

   1. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX mówi

    BEZ ZBEDENEGO CZYTANIA WCZESNIEJ , MOWILEM TO CO PISZE POWYZEJ !!!!!!!! DAWNA WLASNOSC SPOLECZNA CZYLI MYKWY SZKOLY CMENTARZE -MIENIE DLA OCALALYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIENIE DLA KREWNYCH OCALONYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIELA SZTUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK SIE ZBIERZE W TYM MIENIU KILKADZIESIAT MILIONOW DOLAROW TO JEST WSZYTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE TUTAJ JEST 65 MILIARDY CHYBA JAK ZWYKLE W CHOREJ WASZEJ WYOBRAZNI . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZY WYSCIE LUDZIE OSZALELI ?

    1. lukI mówi

     To dlaczego były ambasador Państwa położonego w Palestynie Szewach Weiss, potwierdził kwotę 65 MLD USD? SKORO TEKO NIE WIESZ TO JESTEŚ CHORYM IGNORANTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Jarek mówi

  to co się dzieje to kara dla nas za zło naszych przodków – odrzucili swoich Bogów, wiarę którą mieli od zawsze na rzecz obcej im kulturowo i mentalnie. Pozwolili by rządzili nimi obcy, wpuścili na swoją ziemię między innymi chazarską hołotę – i cały sereg innych nieszczęść. Lechici wierzący w swoich aryjskich Bogów byli silni zwarci twardzi i nie wpuszczali obcych – im nikt nie mówił co mają robić. Spójrzmy prawdzie w oczy przez wieki chrześcijaństwa z dumnych wojów staliśmy się skundlałą bandą niewolników na ziemi swoich przodków – coś tu nie tak, nie widzicie??

  1. goj mówi

   Hahah skoro byli tacy silni, zwarci, twardzi i nie wpuszczali obcych, to jakim cudem stali się chrześcijanami? 😀

 12. Spostrzegawczy mówi

  Cieszy mnie fakt, że Polacy zaczynają wreszcie sięgać po rozum do głowy i nie tylko na tym forum zaczynają się rzeczowe debaty nad kwestią domagania się roszczeń także od Żydów. Proponuję pozostawienie kwestii prawnych z tym związanych prawnikom, którzy dojdą do konkluzji w stosunku do kogo konkretnie mają zostać skierowane żądania o zapłatę tych należnych nam gigantycznych kwot. Ponieważ prawo bazuje na logice, to logiczne jest stwierdzenie, że skoro Żydzi formułowali i formułują swoje roszczenia wobec innych i mają tu swoją reprezentację prawną, to tak samo muszą mieć swą reprezentację prawną jako strona bierna wobec której Polska będzie mogła kierować swoje roszczenia wobec Żydów. Pozostawmy tu także szerokie pole do działania judaistom i specjalistom od spraw żydowskich. Niech rozstrzygną, czy te roszczenia Polska ma kierować do rządu talmudycznego Gaonate, do sanhedrynu, do kahałów , do gmin żydowskich do rządu Izraela, do rodów żydowskich, do koncernów żydowskich czy do innych jawnych czy tajnych żydowskich organów lub do wszystkich razem bądź oddzielnie. Z pewnością ważne jest, że sprawa ta nabiera właściwej dynamiki i z punktu widzenia moralnego powinna znaleźć swoje rozstrzygnięcia prawne. Za działaniami Żydów nie stoją przecież jedynie przypadkowi ludzie, a są to i były zawsze działania świetnie zaplanowane, świetnie zorganizowane , świetnie skoordynowane, świetnie sfinansowane i świetnie zaimplementowane. Zawsze jakaś „czapa” musiała od początku do końca nad tym czuwać. „Różański” też nie zerwał się z choinki i nie działał w pojedynkę. Więc Polacy – do dzieła !

  1. Robert B. mówi

   Oczywiście, że oni tworzą struktury. Żydostwo to jest coś na kształt siatki szpiegowskiej, mafii etnicznej. Zawsze gotowi służyć nowemu panu. Zdradzą go przy najbliższej okazji, żeby tylko „było dobrze dla Żydów”. Odnoszę wrażenie, że oni na początku Hitlera nie traktowali poważnie. Liczyli, że może trochę pokrzyczy, bo przecież musi, nie może zrobić z siebie pajaca, ale przecież nie zrezygnuje z takich wspaniałych nadzorców dla mniej wartościowych narodów tubylczych, że doceni ich zorganizowanie, siatkę mafijną, którą rozpostarli nad Europą. No i ich docenił…

  2. goj mówi

   i co z tego, że się budzą? Jak się budzą, to się ich znowu uśpi. Żydzi przejęli przecież wodociągi i tylko czekać, aż zaczną nas wzbogacać fluorem i innymi świństwami, jak Palestyńczyków (rodowitych semitów!). A może już to robią? Oglądając walkę fanatyków PiS i PO/Nowoczesna, do których nie dochodzą ŻADNE argumenty, do takiego wniosku można dojść. A teraz jeszcze do tych wszystkich świństw doszły szczepionki. Oglądałem wypowiedź jakiegoś lekarza, który mówił, że według jakichś tam badań do 2030 roku 80% młodych Polaków będzie miało autyzm, ale powtórzyli swoje spekulacje i teraz mówią, że będzie tak już do 2025 roku… już za 7 lat…

 13. Szukajmy Prawdy mówi

  UB i Żydzi – John Sack „Oko za oko”
  watto 03.08.04, 19:32
  John Sack – „Oko za oko”(„An Eye For An Eye”)
  Nieopowiedziana historia zydowskiej zemsty na Niemcach w 1945 roku.

  Ksiazka ta, napisana przez amerykanskiego Zyda ma forme reportaza. Jest swietnie napisana, nie tylko jako ksiazka historyczna (bardzo dobrze udokumentowana), ale tez jako ksiazka o historii ludzkiej zemsty i moralnosci.
  Znamienna jest, przytoczona przez autora historia o Hillelu (Zyd wspolczesny Chrystusowi): Hillel zobaczyl kiedys cialo utopionego przez spolecznosc zydowska zlego czlowieka; powiedzial wtedy: „Poniewaz topiles innych, ciebie utopili, i ci ktorzy topili ciebie, beda utopieni”. Przypomina to slowa Chrystusa :”Co posiejesz, to i zac bedziesz” , albo prawo karmy w filozofiach Wschodu.
  Niestety ksiazka ta nie ma szans na nagrode Pulitzera. „New York Times”, „Los Angeles Times”, „Washington Post” skrzetnie przemilczaja ten temat.

  Glowna bohaterka ksiazki, Lola (komendant jednego z obozow dla Niemcow) byla bardzo chetna do opowiesci o swoim zyciu, ale po dwoch latach przygotowan, nagle zmienila zdanie i brutalnie domagala sie by J.Sack zaprzestal pisania ksiazki o niej. Nie podobalo jej sie, ze pisal jak r e p o r t e r , to znaczy pisal, tak jak bylo (spodziewala sie pewnie apologetycznej ksiazki).
  Szef Stowarzyszenia Zydow Bedzinskich w Nowym Jorku wydal zakaz rozmawiania swoim czlonkom z autorem (jeden sie wylamal). UB-cy w Polsce i Izraelu nie chcieli rozmawiac, albo wrecz grozili, ze jezeli napisze cos o nich: „porusza niebo i ziemie przeciwko niemu”.
  Autor probowal uzyskac jakas pomoc od Yad Vashem w odnalezieniu bylych UB-kow, ale dyrektor wyraznie zasugerowal mu, ze to nie moze byc prawda , ze to, o czym pisze jest „niemozliwe”, Zydzi nie mogli zabijac i torturowac Niemcow, i nie mogli byc szefami w UB, bo „nie tacy byli Polacy [ by na to zezwolic]” – w sugestii : byli antysemiccy (pomimo, ze byl Zydem z Polski, wiec znal sytuacje).
  Probowal rozmawiac z wiceprzewodniczacym miedzynarodowego ramienia Yad Vashem, ktory sam sluzyl w UB, ale ten starannie go unikal.
  Pierwszy wydawca i edytor Johna Sacka – Don Hutter zmarl tragicznie w 1990 roku, kontrakt byl podpisany w 1988r. w 1993 r. Sack podpisal kontrakt z Basic Books i wreszcie udalo mu sie wydac te ksiazke.

  Autor opisuje zycie Zydow (glownie z Bedzina), ktorzy przezywszy wojne ( takze w obozach koncentracyjnych ), wstapili do UB i tam realizowali swoja zemste na Niemcach (niekoniecznie z SS). Niektore nazwiska sa zmienione na prosbe wspomnianych, jak pisze autor : ” z milosierdzia”.
  W obozach koncentracyjnych na terenie Polski, zarzadzanych przez Zydow z UB, bylo 200 tys. Niemcow. 60-80 tys. zmarlo, a tylko 1000 zostalo skazanych za rzeczywiste przestepstwa wojenne. Byli torturowani (bicie sprezyna zakonczona olowiana kula,tak, ze cialo bitego przypominalo trupa – bylo w kolorze czarnym lub niebieskim na calej powierzchni; wbijanie gwozdzi pod panokcie, lamanie palcow w dzwiach, bicie po pietach, nakazywanie kobietom picie moczu i jedzenie kalu , gwalty, itp.) i zabijani, mimo ze byly wsrod nich kobiety, 14-15 letnie dzieci, staruszkowie.
  Komendant obozu w Swietochlowicach powiedzial:
  „Czego Niemcy nie mogli dokonac w ciagu pieciu lat w Auschwitz , ja dokonalem w ciagu pieciu miesiecy w Swietochlowicach”.

  UB bylo opanowane w okolo trzech czwartych przez Zydow (relacje sa rozne, od 70% do 80%).
  Szefami wszystkich departamentow byli Zydzi.
  Zydzi mieli odgorne zalecenia do zmiany nazwisk na polskie.
  Na przyklad w Katowicach ok. 90% Zydow w UB zmienilo swe nazwiska na polskie.

  O Josefie Jurkowskim
  „Rosja byla marzeniem Marksa. Nie byla antysemicka, myslal o niej Josef Jurkowski (Zyd, komunista z Lublina, ktory wyjechal do Rosji, po wybuchu wojny). Zydzi budowali tam zydowska republike , niedaleko Chin, ojczyzne dla sztuki, literatury , teatru jidysz, ale nie dla zydowskiej religii (…).
  Zona Molotowa byla Zydowka, Kaganowicz byl kolega Stalina, a sam Stalin powiedzial zydowskiemu reporterowi: „Antysemityzm jest kanibalizmem”. Stalin powiedzial,ze mozna zan dostac kare smierci w Rosji, wiec Josef na ochotnika zglosil sie do armii rosyjskiej. (…) Potem przeszedl do armii polskiej, (…) Zostal mianowany szefem UB na Slask, otworzyl biuro w Katowicach, powiesil portret Stalina, i postawil Zydow na czele odzdzialow Sledczych, Wieziennictwa i w trzech czwartych innych pozycji oficerskich. Lecz to nie Josef byl ta Dobra Wrozka [ktora oddala UB w rece Zydow].
  Dobra wrozka byl Stalin. Zyczliwosc Stalina dla Zydow nie byla dziwna dla Zydow, ktorzy mysleli, ze chce on scigac Niemcow, poslugujac sie wlasnie nimi. Stalin jednak nie nienawidzil Niemcow(…). Dlaczego wiec mial slabosc do Zydow? Stalin nie powiedzial.
  W wigilie 1943 r. zaprosil po prostu mieszkajacych w Moskwie Polakow i polskich Zydow na Kreml, na obiad. (…) Obwolal ich tymczasowym rzadem Polski. Na jego rozkaz, Zyd, ktorego ojcie zginal w Treblince [Berman] zostal szefem UB , a Zydzi mieli byc szefami wszystkich departamentow. Chociaz ich nazwiska nie bylyby juz zydowskie, ale gen. Romkowski, plk. Rozanski…
  W koncu ci ludzie powolali wszystkich szefow bezpieki dla Polski – wlaczajac Josefa, ktory nie zastanawial sie, dlaczego Stalin jest tak dobry dla Zydow.”

  O sekretarzu UB na Slasku (Pinek-Pawel Maka):
  „W Warszawie Jakub Berman byl glownym czlowiekiem Stalina (…)Nie mial oficjalnego tytulu, wolal pelnic role szarej eminencji.”
  Gdy Czerwony Krzyz protestowal przeciwko niedopuszczeniu go przez sekretarza UB na Slasku do inspekcji obozow, przyjechal razem z Gomulka do Pinka.
  Pinek opowiedzial, ze jeden z „chlopcow” aresztowal grupe Zydow, ktorzy chcieli opuscic Polske prze zielona granice. Mieli przy sobie zloto i kosztownosci. Pinek powiedzial mu , ze przedmioty sa bezwartosciowe i jezeli jeszcze raz kiedys zagrozi Zydom, to aresztuje jego, a nie tych Zydow.
  Gomulka powiedzial:” Dobrze zrobiles. Moja zona jest Zydowka i wiem o nich”.
  Gomulka takze chcial, by przestrzegac konwencji genewskich, ale nie odwazyl sie po prostu rozkazac Pinkowi zaprzestac przesladowan.
  Potem w czasie wspolnej libacji:
  „Pinek nazywal Bermana „Jacob”, a Berman nazywal Pinka „Pawel”, jego alias w UB.
  Jacob zapytal Pinka cicho: „Amcha?”( hebrajskie „lud”, „narod”, co ma znaczyc:”Jestes jednym z nas?”), a Pinek powiedzial :” Ich bin ayn Yid” (w jidysz: „Tak, jestem Zydem”).
  Wtedy Pinek zzapytal Gomulke: „Amcha?”, ale Gomulka odpowiedzial :”Co powiedziales?” i Jacob zasmial sie wtedy.”

  W 1968 roku Gomulka, ktory sam spedzil 3 lata w ubeckim wiezieniu, zwolnil wszystkich Zydow z UB.

  „W koncu tereny poniemieckie byly wolne od Niemcow i wiezienia UB zapelnily sie Polakami, 150 tys. od poczatku do czasow Solidarnosci.”
  Polacy byli rozstrzeliwani, a straznicy Polacy byli pouczani, by nic o tym nie mowic.
  „Straznikom, bedacym Polakami, nie podobalo sie to, ale ludzie tacy jak Jacob, Josef, Pinek pozostawali lojalni wobec Stalina, bo nie uwazali sie za Polakow, tylko za Zydow. I to wlasnie dlatego Dobra Wrozka- Stalin, czlowiek, ktory nie nienawidzil Niemcow, ale wrogow ludu, kontrrewolucjonistow i imperialistow , zatrudnil tych wszystkich Zydow w wigilie 1943, i powierzyl im wladze w UB, jego instrumencie wladzy w PRL.”
  „Teraz w 1945 polskie podziemie wydalo wojne UB, strzelajac do Zydow z jego departamentow sledczych, wywiadowczych i wieziennych, co Zydzi uznali za antysemityzm, podczas gdy Polacy twierdzili, ze nie, oni byli tylko anty-UB.”.

  Gdy prokurator Komitetu Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu wszczal postepowanie przeciw Schlomo Morelowi, ten zasugerowal, ze jest antysemityzm i nowa sprawa Dreyfusa.
  Prokurator Nasiadko dostal dokumenty dowodzace zbrodni Morela z Niemiec, i dal je do przetlumaczenia szefowi niemieckiej mniejszosci w Katowicach, Dietmarowi Brehmer (pochodzenia zydowskiego).
  Ten wrocil dokumenty prokuratorowi, mowiac, ze „nie ma tam nic waznego” i powiedzial niemieckim wiezniom ze Swietochlowic, ze nie ma w nich ni

 14. Szukajmy prawdy mówi

  Gdy prokurator Komitetu Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu wszczal postepowanie przeciw Schlomo Morelowi, ten zasugerowal, ze jest antysemityzm i nowa sprawa Dreyfusa.
  Prokurator Nasiadko dostal dokumenty dowodzace zbrodni Morela z Niemiec, i dal je do przetlumaczenia szefowi niemieckiej mniejszosci w Katowicach, Dietmarowi Brehmer (pochodzenia zydowskiego).
  Ten wrocil dokumenty prokuratorowi, mowiac, ze „nie ma tam nic waznego” i powiedzial niemieckim wiezniom ze Swietochlowic, ze nie ma w nich nic o Morelu…
  Kierowal sie niechecia do „wprawiania znowu w ruch kola zemsty”.
  I dodam jeszcze ,że prócz niemieckich cywili w obozach żydowskich byli mordowani również polacy

 15. kingston mówi

  Czytam to ze zgrozą jako Polak!! Już niema dla nas ratunku?

  1. sten mówi

   ZAKAZ DEFETYZMU – szable w dłoń nie z takimi dawaliśmy rade !!! Tu grasuje stado sowieckich troli podgrzewających kilku głupców . Prawda jak zwykle zakłamywana na maxa

   Wszystkiego Najlepszego na Nowy 2018 Rok Życze kochającym Polske

 16. lech mówi

  Sprawa roszczeń żydów wobec Polski by nie istniała , gdyby Polski Naród miał w swoich rękach władzę .
  Tak niestety nie jest już od przewrotu pożal się Boże marszałka , który przejął władzę siłą i ograł Naród Polski.
  Sanhedryn czuwa i trzeba użyć rozumu , by robactwo usunąć z domu .To może uczynić tylko świadomy i wykształcony Naród wierny Bogu , a nie pasożyty lekkiego zarobku oraz gnuśnych obyczajów.

 17. Normalny mówi

  Płacić ; TAK ! Ale to Żydzi Polakom, a w żadnym wypadku odwrotnie, gdyż byłoby to wynaturzenie !

 18. Ania mówi

  Według wybitnego współczesnego polskiego historyka i dokumentalisty Henryka Pająka ” plemię Kainowe” spowodowało w sposób bezpośredni lub pośredni śmierć 10 milionów Polaków tylko na przestrzeni ostatniego stulecia. Jeśli Amerykanie wyceniają wartość odszkodowawczą 1-ej ofiary wypadku lotniczego na 4,5 miliona usd, to tylko z tego tytułu Polska powinna wystawić rachunki na kwotę 45 bilionów ( nie mylić z miliardami ! ) usd. Do tego dochodzą odszkodowania i reparacje z tytułu strat terytorialnych, materialnych i innych nie tylko z ubiegłego stulecia ale i innych okresów. Przedawnień tutaj nie ma !

 19. Przebiśnieg mówi

  Będzie rząd Wolnej Polski to z pewnością wystawi ( i wyegzekwuje ) rachunki nie tylko Żydom, ale i Niemcom, Rosjanom, Ukraińcom i Litwinom. Podstawy prawne i podmioty wobec których będą kierowane te roszczenia polskie powinny już teraz być analizowane. Podstawy moralne już teraz są oczywiste .

 20. Kristi Belle mówi

  Proszę mi uwierzyć, ze już nikt i nigdy z Rzadu Rzeczypospolitej Polskiej nie będzie płacił Zydom zadnych pieniedzy. Takiego bezprawia Narod Polski nie zniesie i rzadzacy o tym doskonale wiedza.Pan Glinski zas jesli przeznaczy choc jedna zlotowke na cmentarz zydowski to normalnie wyleci ze stanowiska!Jesli ktos nie wierzy, to prosze przypomniec sobie sprawe Pana Radoslawa Sikorskiego. Dodam tylko, ze nikt nie kojarzy faktu wyrzucenia go ze stanowiska z moim apelem, skierowanym przeze mnie do niego bezposrednio.

 21. Ada mówi

  BARDZO PROSZĘ przeczytać tematy na portalu : forumemjot, tj.
  1.” Ustawa 447 Senatu USA. Sprawa odszkodowań dla grupy Żydowskiej.” – w tłumaczeniu P. M.J. na język polski
  – pod treścią niżej – kolejne bardzo istotne ustalenia z amerykańskiego” podwórka” i pod następnym znów kolejne, chociaż temat 3-ci będzie w powyższym przedmiocie ustalen – PIERWSZYM;
  2. Senat USA przyjął ustawę wspierającą gigantyczne żydowskie roszczenia finansowe wobec Polski.;
  3. Izrael WZYWA (!) Polskę do Rewizji (!) projektu ustawy
  o restytucji. ( !!! ) – Proszę o uważną analizę.

 22. Ada mówi

  Na podstawie dwustronnej umowy w 1952 roku (!) zawartej w Luksemburgu pomiędzy Izraelem i (ówczesną) Niemiecką Republiką Federalną rząd boński zobowiązał się wypłacić 3,4mld marek za straty majątkowe oraz 23,3mld marek tytułem odszkodowań indywidualnych dla Żydów zamieszkałych na całym świecie
  ( z wyjątkiem żyjących w państwach tzw. obozu socjalistycznego (!) ).
  W wyniku nacisków wpływowych kół i organizacji żydowskich
  kwotę odszkodowań indywidualnych dla Żydów zwiększono do 49mld marek.

  Dlaczego kraje obozu socjalistycznego, takie, jak np. Polska nie występowały???
  Ze strachu?, czy dla „dobrosąsiedzkich stosunków”?
  Dlaczego Izrael nie upominał się od Niemiec równolegle
  o naprawienie wszelkich krzywd członkom swojego społeczeństwa ,tj. Żydom z bloku socjalistycznego, a m.in. z Polski?!
  Kto to czeka – i z jakich powodów – ponad 70 lat ?!!

 23. XXXXXXXXXXXXXX mówi

  antysemityzm jest choroba i aby uciec przed ta choroba powstalo panstwo Izrael . !!! bo to jest jedyna obrona .

  to co Kongres podpisze podpisal ( zaleca) to odzyskanie mienia spolecznego !!! cmentarze , szkoly , myskwy boznice , mienie ocalalych !!!!!!!!! z holocaust KILKA TYSIECY ? , dziedziczyc moga tez dzieci tych co zgineli w Holocaust KILKA TYSIECY ? , powinno sie i mozna odzyskac dziela ZYDOWSKIEJ sztuki , TO WSZYSTKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , gdzie tutaj jest 64 miliardy ??????????????????? chyba nigeryjskich dolarow !!!

 24. eva cottrell from UK-Northampton mówi

  Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus – Krol Polski : ) Zydowski
  teraz i zawsze ! i na wieki wiekow !
  Amen.
  Shalom Parchy Pazerne Obrzydliwe Rzydowskie Amerykanskie !
  Czy wy myslita…ze bedzieta Ruchac Polske/Polin non stop i ZADAC $$$$$$$$$$ za wasze wojny ????
  A chceta aby WYRUCHAL was ktos … od dupy strony – tak jak w 2008/2009 !!! i w wasze DURNE amerykanskie..tluste duuupska..
  tak MOCNO !!! az wam te amerykanskie Rzydowskie Parchate jaj napecznieja i zagotuja sie…………………… na Wielkanoc 2018 !
  : )
  RSVP.
  : )
  eva – Mistrz 44
  ad rem :
  https://www.congress.gov/bill/115th-congress/senate-bill/447
  „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017
  Terezin Declaration on Holocaust Era Assets and Related Issues 30/06/2009 (Deklaracja Terezińska, 30 czerwca 2009 r)
  i xmow BLOKADA angolska !

  1. eva cottrell from UK-Northampton mówi

   …znow BLOKADA…
   nie moge wyslac dluzszego tekstu – dot, Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017
   wiec…
   wyslalam pare e-maili do zainteresowanych uczestnikow Konferecji -TeresinScam’ 2009..
   lacznie z MOCARZEM USA ! : )
   i Rotszyldami & Rokefelerami Mocarzami ! : )
   xxx

 25. andrzej mówi

  drodzy rodacy poco sie aż tak rozpisywać oddajmy żydom majątki tylko policzmy sobie za utrzymanie tych że kamienic w dobrym stanie i wezmy kwote 250 miliardów dolarów i bedzie z głowy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close