To już prawdziwa pedofilska plaga! Małżeństwa muzułmanów z dziećmi są coraz częstsze. Rządzące lewactwo nic z tym nie robi!

4

Australijska policja federalna opublikowała szokujący raport, z którego wynika, że w ich kraju, w ciągu zaledwie dwóch lat, niemal sto dziewczynek zostało przymuszonych do ślubu z dorosłymi mężczyznami. Tamtejsze media opublikowały również wstrząsający list dziewczynki, która została przymuszona do związku z dorosłym mężczyzną. Opisuje w nim, że pod koniec roku szkolnego została zmuszona do wyjazdu poza Australię z 50 lat starszym mężem.

Australijskie media podkreślają, że partia rządząca, Australijska Partia Pracy (ALP), wie o istniejącym problemie, ale wcale mu nie przeciwdziała. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że australijskie lewactwo w tym temacie jest zgodne z islamskimi postulatami, a zarazem uczestniczy w światowym marszu przez kulturę i obyczaje, którego kolejnym etapem jest próba legalizacji pedofilii.

PRZECZYTAJ (KLIK): „Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Jedyny przypadek kiedy mężczyzna został skazany za poślubienie dziecka miał miejsce w czerwcu bieżącego roku. Pedofilem okazał się muzułmański duchowny Ibrahim Omerdic, który poślubił 14-latkę z Melbourne. Większość małżeństw z dziećmi zawarli wyznawcy islamu, którzy jawnie popierają pedofilię.

Zobacz film, na którym widać jak Ibrahim Omedric jest prowadzony przez policję:

Za: huffingtonpost

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    wczoraj pedalstwo dziś pedofilia jutro zoofilia a po jutrze nekrofilia – a ja mały biedny hetero wyznający tradycyjny polski system wartości oparty na rodzinie jestem wręcz przerażony. Przecież ten zachód to totalne szambo – powinno się pozbyć chazarów i odbudować Imperium Lechickie – to jedyna obrona przed wynaturzeniami

  2. IAN mówi

    EUROPA umiera na miejsce europejczykow wdzieraja sie w roku 2015 – 2 miliony islamistow fala postepuje codziennie . Nasza bronia sa brzuchy naszych kobiet krzycza islamisci . Islam najpotworniejsza ideologia swiata kontrolowana przez Sharija przerazajacym prawem niewiarygodnie okrutnym szczegolnie wobec kobiet . Islam jest odpowiedzialny za smierc okolo 300 milionow chrzescijan i ludzi innych wiar od jego powstania .Islam nigdy sie nie asymiluje nigdzie . Ci ludzie nie przychodza do Europy i Ameryki Pln, aby sie asymilowac ale zdobywac. Swiat zachodni dba najmniej o chrzescijan ktorzy sa codziennie mordowani pod jarzmem islamu. Islam religia nienawisci i niepokoju . 70 procent dzisiejszych islamistow zostalo nawroconych na „wiare ” sila . Zycie ich proroka to jarzmo mordow ,pedofili , gwaltow , sodomi , i niewolnictwa seksualnego , witajcie sobie lewacy w Polsce Nachodcow islamskich- tylko wy .

  3. Izabela mówi

    To zdjęcie jest szokujące ! To są przecież małe dziewczynki! A ci faceci są starzy! Kto na to pozwala???? Boże, jak to możliwe w dzisiejszych czasach ???? Co za matki oddają swoje małe dziewczynki starym zboczeńcom /h……!!!! Co się dzieje ze światem !!!!!!! Płakać mi się chce z rozpaczy jak krzywdą dzieci!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.