Reforma Gowina: neomarksistowska Krytyka Polityczna na liście wydawnictw naukowych

Jarosław Gowin/ fot. youtube
7
SKLEP-WPRAWO.PL

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało 18 stycznia br. wykaz wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe. Na liście znajduje się wydawnictwo Krytyki Politycznej, czyli skrajnej lewicy promującej multi-kulti, gender i homopropagandę. Wykaz, który obejmuje 536 pozycji, powstał we współpracy ze środowiskiem naukowym. W przyszłości będzie uzupełniany przez Komisję Ewaluacji Nauki (KEN), która rozpocznie swoją pierwszą kadencję 1 marca 2019 roku – informuje MNiSW.

Wykaz wydawnictw monografii naukowych jest nowym instrumentem prowadzenia polityki naukowej przez państwo polskie – czytamy w komunikacie na stronie ministerstwa. – Ma na celu usunięcie z przestrzeni komunikacji naukowej wydawnictw nierzetelnych, które często deklarują możliwość opublikowania dowolnego dostarczonego im materiału jako monografii naukowej.

Nasz komentarz: Jeśli Krytyka Polityczna jest dla ministra Gowina i jego ekspertów wydawnictwem, które zasługuje na obecność w wykazie wydawnictw wnoszących wkład w naukę i gwarantujących jej rzetelność, to nie ma co się łudzić, że „dobra zmiana” obroni Polskę przed neomarksistowską zarazą niszczącą Europę. Najwyraźniej prawie 2-milionowy grant od Narodowego Centrum Nauki dla dr hab. Michała Bilewicza, przypisującego Polakom „wtórny antysemityzm”, nie był wypadkiem przy pracy. Wicepremier Gowin i jego reforma to kolejne narzędzie lewicowej indoktrynacji obecnej na polskich uniwersytetach m.in. pod postacią studiów gender. Węgry pozbyły się już tego nowotworu, ale w Polsce jest hołubiony  i sieje zniszczenie w najlepsze. Teraz mamy kolejny sygnał, że „dobra zmiana” godzi się na lewicową indoktrynację i deprawację. Nie tak miało być!

Źródło informacji: nauka.gov.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Narodowe Centrum Nauki, czyli „Męskie fantazje – od freikorpsów do wszechpolaków” i badanie „mowy pogardy”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Żydozmiana w nowym opakowaniu.

 2. Janusz I mówi

  Gowin precz z Dobrej Zmiany!!!!!!!!!!!

 3. szalom mówi

  To ci co sprowadzili niemieckich żydofaszystów do atakowania Marszu Niepodległości oraz uchwalili na swoim zjeździe postulat wprowadzenia hebrajskiego jako drugiego języka urzędowego w Polin i zrobili przy tym taki harmider aż charyzmatyczne autorytety szachrajskiej międzynarodówki postanowili ich uciszyć – Sza!!! Za wcześnie!!!! Ów Gowin to wyjątkowe nieporozumienie

 4. d. mówi

  gowin jak zwykle kret, zawsze było mu daleko do polskości.

 5. wit mówi

  nie Gowin tylko Golose jak tak dalej pójdzie

 6. plautilla mówi

  Prawdopodobnie algorytm fb cukberga posty z medianarodowe i wprawo.pl itp skazuje na niebyt na fb.. To widać,ze są zblokowane w pewnym mijscu i przez kilkanascie godzin nikt ich nie czytał. ZERO śladu obecnosci społeczności znajomych z fb. lajkuja je czasem tylko ci, co je puszczają. Krótko : was nie ma na fb. Rzadko, coś się przebije, ale z jakiejś grupy tematycznej fb.owej.

 7. plautilla mówi

  Prawdopodobnie algorytm fb cukberga posty z medianarodowe i wprawo.pl itp skazuje na niebyt na fb.. widać,ze przez kilkanascie godzin nikt nie czytał. ZERO śladu obecnosci społeczności znajomych. Są tu tylko ci, co je puszczają.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.