Pierwsza rocznica przytulenia Ukrainki przez posła Winnickiego

Robert Winnicki / zrzut ekrany YouTube-Radio Zet
16

Dziś mija równo rok od przytulenia Ukrainki przez posła Roberta Winnickiego. Wydarzenie było to na tyle ważne, że poseł postanowił podzielić się wówczas tą informacją na swoim koncie na Twitterze.

Jak pisał 26 lutego 2022 roku Robert Winnicki, wcześniej z pracującą w jego bloku Ukrainką wymieniał on uwagi o pogodzie bądź też grzecznościowe „dzień dobry”. Wszystko zmieniło się jednak po wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą. Wówczas Robert Winnicki po raz pierwszy przytulił Ukrainkę. „Kiedy zobaczyłem ją po wybuchu wojny nie było odpowiednich słów tylko szeroko otwarte ramiona” – pisał polityk.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Wojna rodzi nowe konteksty relacji, te złe ale i dobre. Z panią pracującą w naszym bloku, Ukrainką, łączyło nas wymienianie się „dzień dobry” albo szybkie, przelotne uwagi o pogodzie. Kiedy zobaczyłem ją po wybuchu wojny nie było odpowiednich słów tylko szeroko otwarte ramiona” – brzmi całość wpisu Roberta Winnickiego. Poseł Konfederacji jako jedyny parlamentarzysta poinformował wówczas opinię publiczną, iż przytulił Ukrainkę.

Wpis, którego pierwszą rocznicę publikacji obchodzimy właśnie dzisiaj, nie doczekał się kontynuacji w formie wątku. Nie wiadomo więc, czy przytulenie Ukrainki przez posła Winnickiego było czynnością jednorazową czy powtarzalną.

Globkurier [CPS] PL

Przeczytaj także:

Katarzyna TS: Wyrównanie rachunków za Wołyń, czyli Ziemkiewicz robi Polakom wodę z mózgu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Irmina mówi

  Winnicki ale z ciebie łachudro internacjonalistyczny przytulacz.Przytul do piersi i czegoś tam jeszcze wszystkie Uk
  rainki. Łapiesz ćwoku punkty u “unych”,taki z ciebie “narodowiec” jak z dziwki cnotka.

 2. Eugeniusz mówi

  Pani Irmina w zwięzłych słowach scharakteryzowała posła Winnickiego. Mam przeczucie że da się przytulic również do PiS-u..u.

 3. Reakcjonista mówi

  Towarzysz, niewolnik Winnicki powinien być zamieszczony w swoim ulubionym kagańcu 😀

 4. zagłoba sum mówi

  Winnicki to fałszywa flaga! Taki sam lokaj zydojankesów i brukselskich zydomarksistów, jak te wszystkie morawce, dudy, tuski, trzaskowscy, kosiniaki czy inne hołownie! Antypolskie gnidy!

 5. M.K. mówi

  I o co te larum? Chciał przytulić to przytulił, zwykły ludzki odruch.

 6. AntyPO✡PiS mówi

  Lepiej że przytulił Ukrainkę niż ukraińskiego penisa, jak pederasta lewak Biedroń. lol 🙂

 7. AntyPO✡PiS mówi

  @Malik

  Najładniejsze ukrainki pracują jako escortki nie tylko w Polsce. Ukrainki są słynne z prostytucji na całym świecie. Bandera w pierdlu też świadczył usługi, jako męska prostytutka. Po prostu ta banderowska swołocz ma to w genach.

 8. Marcin Malik mówi

  @Antypopis

  Cóż, faktem jest że już od dawna Upadlina była głównym kierunkiem turystyki seksualnej. Była nawet porównywana z Tajandią, choć moim zdaniem to przesada. Na Ukrainie była to prostytucja dobrze ukrywana, natomiast w Tajlandii jest po prostu degeneracja (choć wyjątkowo piękny kraj). Ukraina jednak nie jest atrakcyjna pod żadnym względem. Kto tam w ogóle pojedzie???

  Nie róbmy jednak dziwek z Ukrainek. To są chyba dobre, rodzinne kobiety? Jakieś opinie?

 9. Maniek mówi

  Biedroń to powinien jakiegoś murzyńskiego przytulić, to miałby większą roskosz

 10. bodek mówi

  Nie rozumię tych dwuznaczności i tego hejtu na posla Winnickiego a byłoby lepiej gdyby jej pokazał wskazujący palec lub klepnął w posladek? Nauczyliśmy się myśleć emocjami a to jest niewskazane i niedobre bo fauszywe.

 11. abcdefg mówi

  Tej historii o tym ruchaczu narodowym jeszcze nie słyszałem.

 12. Metzitzah b'peh mówi

  Winnicki tańczy tak jak mu żydzi zagrają. Muzyka żydowska to jest kociokwik.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.