J. Międlar: „Kto prawdę głosi, ten niepokój wszczyna. Zatem szykujcie się na wojnę!” Podsumowanie po rozprawie

Fot. jacekmiedlar.pl
19

W ubiegłą środę zostałem skazany na pół roku ograniczenia wolności za wyrażenie swojego poglądu i skomentowanie skandalicznych działań posłanki Joanny Scheuring-Wielgus. Nazwałem ją „konfidentką, zwolenniczką zabijania (aborcji) i islamizacji”. Nie, nie poszło o „brzytwę”, którą w czasach II wojny światowej golono głowy pro-niemieckim ladacznicom. Nie poszło o art. 255 k.k., ale o 216 k.k., czyli znieważenie. Nie poszło również o prawdę i modlitwę, która jest realnym zagrożeniem dla Diabła. Poszło o prawdę. Bolesną prawdę, z którą musi się liczyć każda osoba publiczna, a zwłaszcza poseł.

Czy wyrok był sprawiedliwy? Wystarczy zadać kilka pytań. Czy kobieta donosząca na Polskę oraz na polskich patriotów takich jak ja czy Stanisław Michalkiewicz jest konfidentką? Czy kobieta, która podpisuje się pod projektem ustawy umożliwiającej mordowanie zdrowych dzieci do dziewiątego miesiąca ciąży jest zwolenniczką zabijania? Czy spoglądając na to co się dzieje na Zachodzie Europy oraz na nienawiść zapisaną w Koranie, posłanka która zaprasza do Polski muzułmanów i większe niebezpieczeństwo widzi w obywatelach Rzeczpospolitej, aniżeli w terrorystach i „uchodźcach” jest zwolenniczką islamizacji czy roztropną strażniczką suwerenności kraju, któremu przyrzekała służyć?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilka dni temu po ogłoszeniu wyroku, który jest jawnym podeptaniem wolności słowa, gwarantującej ocenianie i krytykowanie działań poselskich, Aśka która rzekomo walczy w obronie wolności wypowiedzi, odtrąbiła tryumf. Ktoś pomyśli: Niech sobie świętuje, w końcu zwyciężyła podczas rozprawy „niezależnego” sądu. Tylko jak to się ma do słów, które posłanka z Torunia wypowiedziała w marcu 2017 roku: To jak kto nas nazywa i określa jest zupełnie mi obojętne? Nie wiem. Zresztą bez względu na to co plotła „lwica” Ryszarda Petru i tak wyrok w sprawie jest skandaliczny.

Mój wyrok to pierwszy krok na drodze penalizacji niepokornych publicystów, w tym prawicowych dziennikarzy. Niestety wielu z nich zdaje się tego nie dostrzegać, a przecież historia magistra vitae est. Być może wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, że poluzowana obroża w końcu się zacieśni, bo hołubiona przez nich partia rządząca za kilka lat odejdzie w zapomnienie. Jarosław Kaczyński nie żyje wiecznie, a bez jego  strategii Prawo i Sprawiedliwość będzie klepało polityczną biedę tak jak to miało miejsce stosunkowo niedawno.

O tym, że moja osoba otwiera spektakl pt. Zgnoić niepokornych, widać także na przykładzie sprzed kilku dni. Gdy dwukrotnie nie wpuszczono mnie do Wielkiej Brytanii, media głównego ścieku perorowały o „prawicowym ekstremiście” zatrzymanym na lotnisku. Prawicowe media tłumaczyły: To przez ten antysemityzm. Nie trzeba było długo czekać, gdy jeden spośród nich, Rafał Ziemkiewicz, podzielił mój los.

Identycznie będzie z karaniem za niepokorne komentarze. A to wszystko w imię zapowiedzianej przez ministra Brudzińskiego walki z „mową nienawiści”, w praktyce będącej zastraszaniem samodzielnie myślącego społeczeństwa. W tej sprawie prawactwo (nie obrażając myślącej prawicy) również obudzi się z ręką w nocniku… Najpierw radykalny Międlar, a potem kolejni miłośnicy dobrych zmian demokracji.

Pół roku ograniczenia wolności… Wyrok jak wyrok. Wezmę łopatę do ręki i pogodzę to z obowiązkami związanymi z codzienną pracą publicystyczną. Najlepiej by było, gdyby wyznaczono mi prace społeczne w niewielkiej miejscowości na Podlasiu. Nawet gdybym nie dostał szpadla, to gołymi rękami rozkopię „miejsce pamięci”, na którym żydowscy „przyjaciele” opluwają Polaków, bezzasadnie imputując naszym przodkom zorganizowaną kolaborację z Niemcami.

Przez cały okres trwania tego żałosnego procesu, podczas którego posłanka Scheuring-Wielgus rozbawiała nas dowcipnymi tekstami o „hejcie i nienawiści”, wielu z Polaków, a nawet Anglików, okazało mi ogromną życzliwość. W tym miejscu chciałbym wszystkim podziękować za każdy miły gest, komentarz, list i obecność podczas procesu. Dziękuję za wsparcie finansowe, które w dużej mierze umożliwiło mi opłacenie profesjonalnego prawnika mec. Przemysława Rychlickiego z Łodzi. Profesjonalnego? I tutaj pojawia się problem. Owszem, profesjonalnym prawnikiem w teorii jest z pewnością. Przecież mec. Rychlicki ukończył wymagane studia, a w centrum Łodzi prowadzi nienaganną pod względem estetycznym kancelarię. Jednak moją sprawę, tak uważam, potraktował po szczeniacku. Czuję się w obowiązku by Państwa o tym poinformować. Jest mi naprawdę wstyd, że adwokat, któremu naprawdę zaufałem, podczas rozprawy apelacyjnej zostawił mnie samego. Nie dotarła nawet aplikantka, którą obiecał przysłać jeszcze kilkanaście godzin przed rozprawą, zaś apelację – zdaniem sądu i innych prawników – napisał „na kolanie”. Jest mi bardzo przykro, że wielu z Was – troszcząc się o moją osobę – pokładało duże nadzieje w moim obrońcy, a ten najzwyczajniej w świecie nas zlekceważył. Jednak o jednym mogę Was zapewnić. Mimo iż nie jestem znawcą prawa, do rozpraw przygotowałem się najlepiej jak potrafię. Czytałem, analizowałem. Krótko mówiąc, wiedziałem na czym stoję. Na marginesie i z przymrużeniem oka dodam, że sąd który mnie skazał kilkakrotnie docenił moją merytorykę, podkreślając że jestem „osobą wybitnie inteligentną”, „doskonale władającą polszczyzną” oraz posiadającą „bardzo wysoki iloraz inteligencji”. Obrosłem w piórka!

Na koniec słowo płynące prosto z serca. Żaden wyrok, kara czy groźby, których po wyroku dostałem dziesiątki, nie odbiorą mi werwy i miłości jaką darzę Boga oraz Polskę, moją Ojczyznę. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że „kto prawdę głosi, ten niepokój wszczyna”… Zatem szykujcie się na prawdziwą wojnę!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. hanna mówi

  Nasz Pan Bóg i POLACY z Panem,Panie Jacku Międlar,prawdziwy Patrioto! Prawda zawsze zwycięża.Tak został Pan wychowany,taki-mam wiarę-będzie Pan zawsze.Tak trzymać!!!

  1. Waldemar mówi

   W dużym stopniu to zasługa mamy ks. Jacka. Też na pewno wielkiej patriotki.

 2. 11.07.1943 mówi

  Niech pan społecznie strzyże te czarne owce, niech każdy widzi z kim ma do czynienia!

  1. Ada mówi

   Bardzo to żałosne – w….naszym wymiarze sprawiedliwości od wieeelu lat
   nihil novi.
   Że nieładnie, nieprofesjonalnie i nieodpowiedzialnie postąpił Pana obrońca,
   to w zasadzie mnie nie dziwi, co stwierdzam z ogromną przykrością.
   Mógł jednak wcześniej odmówić…
   Rzecz jest w tym, że on/i ( czyli ta niby odrębna grupa w swojej specjalności) również mieszczą się jednak w gruba rubryka.
   A czynnika społecznego jak nie ma, tak nie ma.
   Można „strzelać” do ORŁÓW, SOKOŁÓW…..pojedynczo…..,bo o zastraszenie ogółu tu chodzi!
   Nic jednak nie trwa wiecznie…, a szczególnie zło!

 3. Zbulwersowany mówi

  Panie Jacku. Jak zwykle ze wszystkimi trafia Pan w sedno sprawy i widzi Pan rzeczy dokładnie jakie są sensu stricto i sensu largo. Jeszcze wiele pułapek wrogowie na nas przygotowali, ale w imię Pana Jezusa Chrystusa i w imię Wolnej Polski nie wolno nam się poddawać. Z Panem Bogiem !

 4. Ania mówi

  Niech Pan Jezus Chrystus i Matka Boska mają Pana w swojej opiece. Jeśli będzie potrzebny dobry adwokat – Polak na Strasburg to się złożymy. Proszę tylko dac znać. Grzegorz Braun przetarl zwycięski szlak to i ma jakieś referencje.

 5. Waldemar mówi

  Jak w każdym zawodzie są ludzie nieuczciwi, lekceważący swoich klientów. Bardzo mi z tego powodu przykro, ale ksiądz Jacek to tytan pracy i z każdej sytuacji wybrnie.

 6. Zdzisław mówi

  Księże Jacku! Proszę o resume monologu episkopatu z talmudycznymi Żydami, zamiast z Maryją, Jezusem i Józefem, o apostołach nie wspominając. Dla mnie to ręka w nocniku. Gdyby prymus Polak zmienił nazwisko na Żyd może poszłoby lepiej!

 7. xxx mówi

  Jest Pan postacią nietuzinkową .Walczy Pan , głosząc prawdę, ponosi ofiary , a tych ofiar będzie wiele , no cóż jest Pan dla wielu osobą niewygodną , ale moim zdaniem warto walczyć . Walczyć a Wiarę , Ojczyznę , Prawdę o
  Naród . Otwierać im oczy . Nie możemy dopuścić do tego by inni pluli nam w twarz a muzułmanie gwałcili nasze dzieci . Może ? Pana prawnik dostał prykaz aby się w sprawę nie bardzo angażować, werdykt znany z góry (tylko moje domysły , niekoniecznie słuszne .Powodzenia ,

 8. Normalny mówi

  Jacek Międlar z Polakami, Polacy z Jackiem Międlarem !
  PIS powołał już ten zespół, ale czy on będzie w stanie rzeczywiście zająć się przypadkami faktycznych czynów faszystowskich, ale także komunistycznych, banderowskich i talmudycznych ?! Czy to tez jakaś nowa forma kontroli NWO ? Wiadomo przecież, że w Polsce nie ma faszyzmu w obiegowym pojęciu tego słowa. Kwitnie natomiast komunizm, banderyzm i talmudyzm. Dlaczego więc wymieniony jest jako pierwszy faszym, który w Polsce nie istnieje – chyba że wśród folksdeutschów ?

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/powstal-miedzyresortowy-zespol-do-walki-z-przejawami-faszyzmu-i-innych-ideologii/ej4wm8p

 9. Zbulwersowany mówi

  Czyżby po Komorowskim – bredzińskim, Polska szybko doczekała się nowego Bredzińskiego, organizującego kolejne łapanki na Polaków ( po Piotrze Rybaku, Jacku Międlarze i innych więźniach politycznych ) ?!

 10. Andrzej mówi

  Panie Jacku prosze sie nie poddawac !
  Dzieki panu spoleczenstwo otworzylo szerzej oczy na problem zydokomuny i ograniczenia praw czlowieka w Polsce .
  Jest pan kolejnym skazanym za polityczne poglady . Pis niszczy wolnosc slowa i Brudzinski teraz dostal zielone swiatlo od prezesa na zamykanie ust obywateli .
  No to Polska staje sie panstwem policyjnym .
  Teraz dopiero zydzi i ukraincy beda sobie uzywac na polakach w prowokacjach wszelkiej masci. Zapewne Brudzinski bedzie karal polakow za poglady niezgodne z pogladami zaklamanych zydowskich i banderowskich mord ku uciesze tych ostatnich .

 11. Ania mówi

  PIS kładzie kolejny temat ! Interesy żydowskie ponad interesem Polski i prawem w Polsce ! Hańba ! Po rozłożeniu na łopatki tematu reparacji, rozliczeń, aborcji, praw kotów nad prawami ludzkimi, ochrony środowiska, zwierząt futerkowych, budowy polskiej armii, walką z nieistniejącym faszyzmem itd. itp. PIS wystawia się tyłkami na Polaków ! To początek końca PIS -u ! Polacy – budować struktury przed wyborami w 2018 r. !

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/stanislaw-karczewski-ustawa-o-ipn-do-wyroku-tk-nie-bedzie-dzialac/63c02bv

  1. Maks mówi

   To w Polsce mamy jeszcze Trybunał? Czy to czasem nie jest gra na czas? Byle do wiosny, a wtedy Sejm zajmie się Świętami Wielkanocnymi i zapomnimy o ustawie IPN.

 12. Robert mówi

  Topyła blondynka,ten kolor włosów tak zwą,sprawiła że miałem wakacje koloru blond.Topyła ,nie błądzi.Kto pyta nie sądzi,będzie sądzony

 13. Piotr mówi

  Panie Jacku, może trochę odpuścić, nawet jak mówi Pan prawdę. Po tej rozprawie został Pan skazany. A teraz Aśka straszy kolejnymi pozwami. Lubie Pana słuchać, zgadzam się również z wygłaszanymi Pana opiniami. Cieszę się, że mamy takiego rodaka jak Pan. Pozdrawiam

 14. aalfa.oomega mówi

  Odsłonić [Apokalipsa (z gr. ἀποκάλυψις apokalypsis ‚odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie’ od apokalýptein ‚odsłaniać, ujawniać’; apó ‚od’ i kalýptein ‚zasłonić’)] – zasłonięte! Odsłonić Prawdę! Poznaj prawdę przyszłości! Zob.: ‚2021, Moonwars’ [na: docer.pl]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.