Bluzgi, histeria, atak na Kościół. Protest pod Sejmem przeciw ustawie „Stop pedofilii” [WIDEO]

protest pod Sejmem przeciw ustawie "Stop pedofilii"/ fot. screen
15

W środę (16.10.2019), podczas ostatniego posiedzenia Sejmu VIII kadencji, posłowie zagłosowali przeciw wnioskowi o odrzucenie w pierwszym czytaniu obywatelskiego projektu ustawy „Stop pedofilii”. Projekt został skierowany do prac w komisji  i będzie rozpatrywany przez Sejm w nowym składzie.

ZOBACZ: Sejm rozpatruje projekt ustawy „Stop pedofilii”. Lewica organizuje protesty

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas debaty poprzedzającej głosowanie Joanna Scheuring-Wielgus krzyczała „Wara od naszych dzieci”, a Monika Wielichowska (PO) zachęcała młodzież do organizacji „czarnych marszów” przeciw tej ustawie. Strajk Kobiet zorganizował pod Sejmem protest, podczas którego seksedukatorki i feministki przypuściły atak na Kościół oraz fundacje Ordo Iuris i Pro-Prawo do Życia. Ze sceny padały ordynarne bluzgi na przemian z opowieściami o mężczyznach wyciągających „włochate łapy” po kobiety w wyniku braku edukacji seksualnej. Jedna z prelegentek stwierdziła, że ustawa „Stop pedofilii” zabroni mówić o prawie kobiet do orgazmu.

Na proteście pojawił się Tomasz Piątek, który oświadczył, że Fundacja Ordo Iuris stoi za tym projektem ustawy i „jest powiązana z Kremlem na wiele sposobów”. Według Piątka Fundacja Pro-Prawo do Życia również jest na usługach Kremla. I PiS też jest na usługach Kremla. I antyszczepionkowcy również są na usługach Kremla. I chcą nam zafundować czarną ospę. A projekt ustawy „Stop pedofilii” ma na celu doprowadzenie do epidemii AIDS w Polsce. Oczywiście na życzenie Kremla. Tako rzecze Tomasz Piątek.

Klementyna Suchanow, wsławiona zadymami pod Sejmem i rzucaniem jajkami w samochód prezydencki, oświadczyła, że Fundacja Ordo Iuris „ma miliony” i „chce nas pozabijać przez legislację”. Prowadząca protest Marta Lempart zapowiedziała, że podczas dalszego procedowania ustawy będą potrzebne barierki i dużo policji przed Sejmem. Na proteście pojawiła się też Joanna Scheuring-Wielgus, która oświadczyła: „Strasznie mnie WKURWIAŁO przez te ostatnie cztery lata, że byłam osamotniona w tym Sejmie”. Publiczność była zachwycona. Obejrzyjcie relację z tego sabatu, podczas którego stwierdzono, że projekt ustawy „Stop pedofilii” został napisany pod dyktando lobby pedofilskiego i agentury Watykanu. To jest obłęd.

Zobacz też:

Nauka masturbacji, pornografia, homopropaganda. Szokujący reportaż o seksedukacji w Polsce [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  to nienormalne osoby, oglądałem ich zachowania na „W Realu 24”, kompletne zidiocenie…

 2. piotr mówi

  Dziecko koszmarnie lży Jarosława Kaczyńskiego. RPD interweniuje.

 3. rins mówi

  I Tomasz Piętek też jest n usługach faszystów i ktemla i ufolodkow

  1. Tadeusz mówi

   Dla mnie wiara w Boga jest najważniejsza i to wszystko jest dla mnie nie istotne dziękuję Bogu i Matce Bożej że wysluchuie moich modlitw

 4. Tadeusz mówi

  Dla mnie wiara w Boga jest najważniejsza i to wszystko jest dla mnie nie istotne dziękuję Bogu i Matce Bożej że wysluchuie moich modlitw

  1. Hammurabi mówi

   Prócz gorącej wiary, odrobina pomyślunku również by nie zaszkodziła.

  2. Adam mówi

   Szering srelgus powinna raz na zawsze zamilknac aby ta jadaczka nie klapala na lewo prawo tych swoich bredni. Z drugiej strony jak może uposledzona umysłowo kobieta zostać poslem???

 5. Robert mówi

  Szanowna Joanno,przez lata mnie wkurwiało że na całym świecie Morze Czarne czarnym się zwało i bardzo mnie boli ,że nie jest afroamerykańskim ale kogo to pierdoli pani Moniko,że czarne marsze myśląc o biedakach tęskniących za Afryką,muszą się zwać Marszami Psycholi

 6. Tomasz mówi

  Ta prowadząca naprawdę ma problemy ze swoją osobowością. Takie baednie opowiada że nie chce się jej słuchać.

 7. Zbyszek mówi

  To zbiegowisko zbokoli,pedryli i innej swoloczy należało rozpędzić palkami,armatkami wodnymi i gazem.

 8. benedykt mówi

  Ta garstka ogłupionych nieszczęśników to dopiero wstępny plon „owoców” prowadzonej polityki pis w całej ubiegłej kadencji. Nie ma już wprawdzie Zalewskiej, która proponowała „przyglądać się” (!) działaniom sexedukatorów w szkołach, ale jak widać ci ostatni nie przejęli się tym zbytnio, a fala ich „nauk” właśnie wylała na ulice. I teraz pis po nowym rozdaniu znów zaczyna prężyć muskuły ponownie ubierając maskę katolika z fałszywą troską o wychowanie młodych. Cóż powiedzieć, widać tu najwyraźniej, że głupota i hipokryzja walczą ze sobą niezwykle zaciekle o palmę pierwszeństwa w tym żałosnym spektaklu.

 9. Krzesimir mówi

  Soross posypał znowu kasą. Tylko mniej, bo wybory przegrane i dlatego ta banda przed sejmem mniej liczna. Poniżanie Polaków i KK, bez reakcji państwa.

 10. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Tak,tak.Prezydent Putin nie pozwala aby w Rosji zboczeńcy deprawowali dzieci w szkołach i na ulicach,wywalił z Rosji satanistyczne sekty i fundacje Sorosa i innych satanistów,broni rosyjskich bogactw naturalnych i dlatego tyle diabłów go atakuje.Broni wreszcie chrześcijan na całym świecie.

  1. szubi mówi

   Po prostu pozbywa się wszystkich którzy w jakimś stopniu mogą mu zaszkodzić, los ludzi ma bardzo daleko w zaciemnionym miejscu. Mam nadzieję że nie napisałeś tego na poważnie bo przeraziło mnie ostatnie zdanie powiem szczerze i rozśmieszyło zarazem.

 11. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Całkiem serio.Jest wiele faktów,chociażby obrona chrzećcijan przed islmistami w Syrii,Iraku i wielu innych państwach.To znane fakty.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.