Anglia: pogańska policja bada rytualne mordy na zwierzętach

Fot. Solent News

Gentile Police Association zostało wezwane do zbadania serii rytualnych zabójstw zwierząt. Do wydarzeń doszło w Hrabstwie Hampshire w południowej Anglii. Powodem wezwania organizacji były pentagramy oraz odwrócone krzyże namalowane na zwłokach owiec i kóz. Na lokalnym kościele napisano ponadto numer „666”.

Według mieszkańców, za „satanistycznymi zabójstwami” może stać jeden z rolników. Namiestnik lokalnego kościoła jest zdania, iż zabójstwa mają charakter rytualny. Wskazuje bowiem, iż rejon New Forest od wieków słynął z okultystycznych obrzędów i czarów. Według szefa stowarzyszenia, za serię dziwnych zdarzeń odpowiada grupa nastolatków szukających atencji lub osoba chora psychicznie.

Samo Gentile Police Association of Great Britain jest organizacją zrzeszającą wyznawców religii politeistycznych. Od 2009 roku badają sprawy związane z okultyzmem. Ostatnimi czasy obserwuje się coraz częstsze odrodzenie pogaństwa. Co by nie mówić o postępowym i laickim zachodzie, w ostateczności wszystkie ateistyczne doktryny okazują się niewiele warte, gdy w grę wchodzą rytualne mordy.

Źródło informacji: mirror.cu.uk

Przeczytaj również:

 

Londyn: nożownik z IS i Polak walczący kłem narwala [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.