Anglia: LGBT zmonopolizowało football. Ludzie mają dość propagandy! Oddolna inicjatywa “Let All Play” szokuje tęczowych

Fot. goal.com

W angielskiej Premiere League jak co roku pojawia się inicjatywa “rainbow laces”, promująca ruch LGBTQ(…). Akcja, w której wszyscy piłkarze noszą tęczowe sznurówki na znak wsparcia dla środowiska stała się już tradycją. Niekiedy same drużyny zmuszają swoich zawodników, aby założyli tęczowe opaski oraz koszulki z emblematami. Tym razem, spowodowała sprzeciw brytyjskiego działacza, który dość już miał tęczowej propagandy. Jennifer Brysson zapoczątkował zatem “Let All Play” namawiając do rezygnacji z promowania konkretnej, uprzywilejowanej grupy społecznej.

„Symbol tęczy lesbijek, gejów, osób biseksualnych, zmiennopłciowych (LGBT) nie jest elementem boiska, ani  ubioru zawodników w piłce nożnej” – można przeczytać na stronie Let All Play. Sam Brysson podkreśla, iż tęcza jest symbolem politycznym. „Zgodnie z Przepisami Gry Międzynarodowego Związku Piłki Nożnej (IFAB) Na ubiorze nie mogą znajdować się żadne treści o charakterze politycznym, religijnym, osobistym lub  oświadczenia czy ilustracje (Artykuł 04.5). Przepisy FIFA dotyczące sprzętu dodają, że zakaz  obejmuje jakiegokolwiek symbole polityczne lub podobne (Artykuł 8.3). FIFA powinna egzekwować swoje własne zasady” – stwierdził, cytując akty prawne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Nie wszyscy zgadzają się z treściami reprezentowanymi przez tęczę LGBT”. Z kolei “gracze, którzy odmówili  noszenia symbolu tęczy LGBT w międzynarodowych i ligowych rozgrywkach, byli nękani i teraz ryzykują,  że będą w gorszej sytuacji zawodowej” – podkreślił. Dobrze, iż żyją jeszcze na świecie ludzie, którym nie straszna jest tęczowa rewolucja. Choć śliskie ramiona tęczowej miłości oplatają coraz ściślej każdy, nawet najbardziej prozaiczny aspekt życia.

Źródło: letallplay.org, nczas.com

Globkurier [CPS] PL

Przeczytaj również:

Żydowska indoktrynacja w UNESCO: karnawał wyrzucony z listy dziedzictwa przez antysemicki, „stereotypowy obraz Żyda”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.