„Paweł Kukiz był moim przyjacielem dopóki nie zaczął współpracować ze służbami.” Wywiad z Piotrem Rybakiem

Piotr Rybak i Paweł Kukiz / Fot. Twitter
12 4 765

Wywiad z Piotrem Rybakiem przeprowadziłem zanim jeszcze Paweł Kukiz dał się ponieść piątkowej libacji i na Twitterze opublikował wpisy o „masturbującym się Korwinie”, „Wilku w pończochach” czy „zapładniającym Jakubiaku”. Jednak traf chciał, że w publikowanym przeze mnie wywiadzie Piotr Rybak sporo mówi o polityku-muzyku. Mówi o ich współpracy, przyjaźni oraz ścisłej kooperacji Kukiza z agenturą.

Byliśmy przyjaciółmi, przynajmniej tak Paweł mnie nazywał. Mówiliśmy sobie wszystko. Paweł Kukiz miał takie do mnie zaufanie, że w mojej obecności dzwonił do służb specjalnych. Zapytałem Pawła dlaczego to robi: Jak ludzie się o tym dowiedzą to rozjadą mnie i ciebie – wspomina Piotr Rybak.

Rybak podkreśla, że to właśnie fakt współpracy Kukiza z agenturą, doprowadził do tego, że ten zdecydował się zerwać z nim współpracę.

Jednak to nie jedyny temat, który podjąłem w rozmowie z Rybakiem. Mojego rozmówcę poprosiłem, by zamknął etap dywagacji na temat spalonej kukły na wrocławskim rynku, by wyjaśnił dlaczego zaangażował się w działalność społeczną i czy – jak można przeczytać w internetowej otchłani – ścigany listem gończym uciekał z Polski przed wymiarem sprawiedliwości.

Czy Piotr Rybak jest prowokatorem? Czy współpracował ze Służbami Bezpieczeństwa? Dlaczego „kukła żyda” nie miała na sobie maski Georga Sorosa? Na te i wiele innych pytań odpowie dziś Piotr Rybak. Zachęcam do obejrzenia wywiadu oraz do gorącej dyskusji.

Przeczytaj także na wPrawo.pl:

Seksafera w kurii wrocławskiej, pikieta pod ambasa... KOSZULKI I BLUZY "NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE": https://wprawo.pl/sklep Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wspar...
„Polacy, ofiary Rzezi Wołyńskiej, wciąż są t... https://www.youtube.com/watch?v=22Vo4UxbH8E https://www.youtube.com/watch?v=NwGwydiGK1g&feature=youtu.be 11 lipca 1943 – to jedna z najczarn...
Czy Polak to zwierzę? – Jacek Międlar Czy Polak to zwierzę? Tytułowe pytanie zostało zadane obok paru innych stwierdzeń podczas przemówienia Jacka Międlara pod Pomnikiem Ofiar Rzezi Wołyńs...
Międlar, Korczarowski, Osadowski i Rola o Inicjat... https://vod3.wrealu24.tv/vod/zWd-32_qcs/zWd-32_qcs_3_360p.mp4
Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Groto mówi

   Uwazam ze glupota jest sciagac ludzi na Marsz we Wroclawiu kiedy ci wszyscy ludzie mogliby maszerowac w warszawce na ktora sa zwrocone oczy calej Europy i pokazac tam ze jestesmy jednoscia sila w walce o niepodleglosc i suwerennosc! Robiac ten dodatkowy marsz rozpraszamy ta jednosc! W koncu to niedziela i z Wroclawia do waeszawy nie tak daleko!! Zastanowcie sie nad tym bo dzielicie marsz na kawalki!!

   1. Karol mówi

    Racja. Nie dzielmy się na małe marsze. To musi być miazga . Wszyscy do Warszawy

    1. Jacek Międlar mówi

     Uważam, że totalną głupotą jest wypisywać takie bzdury. Marsz we Wrocławiu jest od 2009 roku, a jeśli nie będzie marszu we Wrocławiu, to ci którzy nie mogą pojechać do Warszawy zostaną w domach. Nie każdy ma tyle wolnego czasu co Pan, zatem nie każdy ma czas oraz sytuację prywatną i zawodową umożliwiającą mu wyjazd do stolicy.
     Tyle w temacie.

 1. Jurek Ogórek mówi

  jak słyszę o niezależnych Sądach to krew mnie normalnie zalewa…ale ciemny lud kupi wszelkie kłamstwa odpowiednio często powtarzane. Pozdrawiam Piotra i Ciebie Jacku…dobra robota !! Trzymam kciuki !

 2. Pies mówi

  Piotr Rybak to zydowski agent. Po akcencie poznalem… Kazdy lwowiak wprawnym uchem by poznal….

 3. ZbulwersowanyL mówi

  Kukiza wylansowala przecież Stokrotka przed wyborami parlamentarnymi jako polityka.
  , bo już wtedy zydostwo balo się wpływów Ruchu Narodowego.

 4. Dariusz mówi

  Panie Jacku, jeśli chce pan robić dobrą dziennikarską robotę (zadatki pan ma) proszę być bezstronnym w wywiadach. W odniesieniu do pana Rybaka tym bardziej.

 5. Hanna mówi

  Panie Jacku,z całym szacunkiem ale z p.Rybakiem może być coś na rzeczy.Proszę mi wierzyć,na mowie znam się jak mało kto.Akcent p.Rybaka,wiele mówi.Jest ewidentny.Treść wypowiedzi …..nie taka krystaliczna. Nie ufaj p.Jacku,nie…Akcent człowieka jest zawsze taki,jaki ma osoba ,która pierwsza uczy mowy dziecko.Zazwyczaj jest to Mama..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.