Bugajski proponuje spotkanie Danielsowi. Karnowski w histerii: „Szczerze mu odradzę jakikolwiek kontakt z panem”

Jonny Daniels/ fot. twitter
23 3 647

Trwa komedia pt. „Jonny Daniels wielkim przyjacielem Polski jest”. W pierwszym szeregu obrońców „dobrego Żyda” Danielsa stanęli bracia Karnowscy z pro-rządowego portalu wPolityce.pl. Najpierw Michał Karnowski oświadczył na Twitterze, że ataki na Danielsa „są obrzydliwe i kłamliwe, są pracą na rzecz wrogów”. Niedługo potem do boju ruszył jego brat, Jacek.

„To, co się dzieje wokół @MrJonnyDaniels to jest jakaś operacja służb. Wschodnich. Facet promuje sprawiedliwych i PL wśród amer. i izr. elit, jest nawalany przez globalną lewicę, a trolle go niszczą, do tego ustawiają się w roli ofiary. Ludzie dobrej woli – nie bądźcie bierni” – napisał na Twitterze Jacek Karnowski.

I wszystko jasne! „Dobrego Żyda” Danielsa atakują złe ruskie trolle i agenci Kremla. Zaufajcie opiniotwórczemu dziennikarzowi niezależnemu!

Na wpis zareagował Łukasz Bugajski, którego rozmowa u Marcina Roli na temat Danielsa wywołał histerię braci Karnowskich. – Czyli jestem rosyjskim agentem, który stawia siebie w roli ofiary…. – skomentował Bugajski, na co Karnowski odpisał: – Wolę trzymać się od pana z daleka, zalecam to wszystkim uczciwym ludziom. Na kilometr jedzie hucpą i nie tylko hucpą.

– Dlaczego Pan Daniels wszystkich blokuje? Dlaczego nikt się do niego nie przyznaje? Dlaczego nikt nie odpowiada na pytania? Nikt go nie zna? Nikt nie wie kto to jest? – nie odpuszczał Bugajski. A co na to Jacek Karnowski? – Pan ma złą wolę. Pan niszczy człowieka, który robi takie rzeczy, w naszej sytuacji BEZCENNE: Pan powinien przeprosić, a nie atakować. Przeprosić @MrJonnyDaniels, ale i przeprosić Polskę.

O jej! Jak już Karnowski wszedł w fazę „przeprosić Polskę”, to sprawa jest naprawdę poważna. Łukasz Bugajski ma „przeprosić Polskę” za to, że sprawdza, kim jest wyciągnięty z kapelusza koleżka, który bryluje na rządowych salonach, a o którym politycy Zjednoczonej Prawicy mówią: nie wiem, nie znam, nie ma takiego człowieka. Niech Jacek Karnowski przeprosi się z rozumem, bo to, co wypisuje, to farsa na poziomie przedszkola. Ale na tym się nie skończyło.

– Panie @JacekKarnowski proszę przekazać Panu Danielsowi że chętnie się z nim spotkam i porozmawiam. Zapytam. Jeżeli się mylę – publicznie przeproszę. Przecież jeżeli nie ma nic do ukrycia to czy rozmowa jest kłopotem? – zapytał Bugajski. I wtedy nastąpił super, hiper, mega foch. – Jak go spotkam to szczerze mu odradzę jakikolwiek kontakt z panem. Bo pan niszczy człowieka, cynicznie próbując się w ten sposób wywindować. W takich sytuacjach rozmowa nie ma sensu. Sens ma pokuta – odpisał Karnowski.

Rewelacja! Czy Łukasz Bugajski ma założyć włosiennicę i klęczeć na grochu, bo zapytał „Kim jest Daniels?” i wykonał gigantyczna pracę, żeby zebrać informacje na temat tajemniczego „dobrego Żyda” kręcącego się przy najwyższych władzach państwowych? Czy Jacek Karnowski nie widzi, ze jego wpisy są jedną wielką kompromitacją? Przecież publiczna debata Bugajski-Daniels byłaby szansą dla Danielsa, żeby udowodnić, że Bugajski opowiada bajki, prawda? Ups! Wróć! Skoro Karnowski będzie odradzał Danielsowi taką debatę, to znaczy, że nie byłoby tak różowo. A jeśli tak, to znaczy, ze zadanie pytania „Kim jest Daniels?” i prywatne śledztwo Bugajskiego miało sens.

– Czyli spotkania nie będzie. Dalej powtarzajmy historię o niszczeniu. Przecież chciałem tylko porozmawiać. Wyjaśnić. – napisał Bugajski i spuentował dyskusję z Karnowskim tak: – To była ironia. Odpowiedz @JacekKarnowski taka jak się spodziewałem. Jestem pewien że się nie mylę!!!

Przeczytaj też:

Portal oko.press domaga się postawienia Jacka Międlara przed sądem

 

Przeczytaj także na wPrawo.pl:

Amerykański żyd o „polskich obozach śmierci”: „Lud... W połowie września w warszawskim zoo wręczano odznaczenia imienia Antoniny i Jana Żabińskich, którzy uratowali nawet 300 żydów z getta warszawskiego. ...
Żydowski kabaret: Jonny Daniels grozi „Wyborczej” ... Pałka antysemityzmu znowu poszła w ruch. Tym razem ma służyć do wewnętrznych porachunków pomiędzy Żydami syjonistami, a Żydami komunistami. Jonny Dani...
„Będzie to rząd kontynuacji.” W rządzie Morawiecki... W Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość powołania nowego rządu. W sprawie zmian personalnych w rządzie było wiele spekulacji. Mówiło się o dymisj...
Prezydent Sopotu wysyła do Turcji urzędniczych ... Jacek Karnowski, prezydent Sopotu popierany przez Platformę Obywatelską, poskarżył się w wywiadzie dla Radia Zet, że rząd RP nie pomaga mu w sprowadze...
Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jakub mówi

  Od dawna wiadomo że Karnowscy to taka „Wyborcza” PiSu…Szczekaczka rządowa i tyle,nie brałbym ich na poważnie,wystarczy ich posłuchac w TVPinfo…

  1. Hanna mówi

   Wobec tego,niech Pan Karnowski przedstawi dowody na swoje słowa,a mian.że zamiary P. Danielsa są uczciwe.Czy ma Pan takie dowody Panie Karnowski?
   Kiedyś ufałam Karnowskim…Przykro mi…i całej mojej Rodzinie i znajomym.Prawda zawsze zwycięży.Pamiętaj o tym Panie Karnowski!

  2. Ada mówi

   Na moje skromne oko i ucho Pan Bugajski już o wiele wcześniej s-a-m się wywindował swoim profesjonalizmem, o czym zaświadczać mogły poważne kontrakty i tym podobne osiągnięcia, które obecnie „odwindowywuje” się…

   W dość odległym czasie byłam stroną w sprawie. Padło w trakcie rozprawy pytanie Sądu:
   -Czy P. X w ogóle się odezwie?
   -Nie – odpowiedziałam – P. X nie musi. Właśnie pełnomocnik to czyni…..

  3. MSW mówi

   Kiedyś to był old-skool, dziś obaj nauczyli się lizusostwa. Ja już dawno przestałem czytać tych panów. Daniels rzeczywiście chce „ocieplić” wizerunek Polski po to, żeby uzyskać efekt odwrotny. Już są pierwsze efekty: Karnowscy namawiaja, żeby zacząć przepraszam. Przypomniał mi się Kwaśniewski i nie mam mu za złe „przepraszam” w Jedwabnym, bo każdy może mieć kiepski dzień, szczególnie jak wieczór wcześniej „się porządziło”. Ale Karnowscy?.. Chyba, że już zaczęli pić whisky i palić cygara..

 2. jacek mówi

  obydwaj Karnowscy są na pasku u Żydów, tak jaki i cały PIS, taka jest prawda!

 3. joorek mówi

  Z tego co rozumiem Bugajski domagał sie jedynie informacji, takich jakich można oczekiwać do demokratycznie wybranego, przejrzyście działającego rządu. Jeśli agent MOSADu wchodzi gdzie chce, spotyka sie z każdym ministrem, lata rządowymi samolotami to jakieś wyjaśnienia obywatelom sie należą.
  A może lepiej jak rząd działa na zasadach mafijnych, nie wnikać w szczegóły tylko oceniać go tylko po wynikach.

  1. Agda Kruk mówi

   Powiada sie, ze „na kazdego wazniaka trzeba miec haka”. Byc moze J.Daniels dysponuje jakims haczykiem na pp Karnowskich… Ale moze to röwniez wyplywac z czystego zaprzanstwa.

 4. iks mówi

  Kiedyś przez moment dałem się nabrać tej hucpie i czytałem nawet „wsieci”. Obecnie gdy zrozumiałem genezę PiS jako filosemicką przybudówkę udającą z łzawą manierą niby „polską prawicę”, wówczas naturalnie odsunąłem się od tego propagandowego filosemickiego ścieku, tuby propagandowej USraelskiego PiSu.
  Na koniec dodam, że to wielka tragedia dla Polski, że od kilkunastu lat daje się wybór Polakom pomiędzy pro niemiecką PO a pro żydowskim PiSem. Dlatego tak ważne są ruchy narodowe i nacjonalistyczne, pielęgnujące pro polskie postawy. Na szczęście PiS tak się samozadowolił, że odsłonił już swoje filosemickie oblicze. Tak więc przy najbliższych wyborach wszystko jest jasne. Nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na żydów, którzy zadłużają Polskę i Polaków rozdając na kredyt jakieś socjalne ochłapy. Zamiast skupić się na tworzeniu warunków do rozwoju polskiej przedsiębiorczości małych i średnich przedsiębiorstw. Zamiast tego dotuje się duże firmy, kapitałowo WSIowe lub Żydowskie.

  1. Hammurabi mówi

   Święta racja!
   Nie chcę wkładać przysłowiowego kija w mrowisko, jednak to samo tyczy się Kościoła. To już nie ten sam Kościół, który był niegdyś ostoją i schronieniem. To nie ten sam kościół. Obecnie jest to korporacja biznesowa żrąca na potęgę, gotowa sprzedać każdego, kto staje się niewygodny. Piszę tu o Kościele jako hierarchicznej aroganckiej, zakłamanej, hipokratycznej instytucji, nie o wiernych.

   1. Teresa mówi

    Kościół niestety jest przepelniony Żydami,szczególnie Episkopat,to oni kompromitują Kosciół i niszczą go,próbując nam wmówić jakąś religię judeochrześcijańską,która nie istnieje.To Żydzi hodują lobby homoseksualne w Kościele i ukierunkowanie na pieniądz,zamiast na Pana Boga.Wielu księzy tym nasiąka i staje się taka jak owa żydowska hierarchia

 5. kpina !!! mówi

  za chwile Karnowscy będa murem stali za ta ukrainka co z Germanami szyja przeciw Polsce !!..puknijcie sie lizusy w głowe ! rozmowy i to jawne sa potrzebne ! hu is hu !!

 6. Robert B. mówi

  Agent żydowskiego wywiadu.

 7. rychu mówi

  Karnowscy jeszcze dwa lata temu cenzurowali antysemickie wpisy dwa razy mnie zbanowali.Zrezygnowali jak zaczeli tracic czytelnikow portalu w Polityce

 8. Janusz I mówi

  Już nie będę słuchać i oglądać b-ci Karnowskich. WON!!!

 9. Teresa mówi

  Dlaczego Pan Bugajski ma przeprosić Polskę,skoro Pan Daniels nie jest Polakiem,nawet po polsku nie mówi,nawet nie usiłuje cokolwiek po polsku powiedzieć.Ci najwyżej mozna przepraszać Izrael,skoro to taka tam ważna persona,tylko dlaczego nikt nie poda jego funkcji w tym Izraelu.To jakaś tajemnica?Czy chcąc wiedzieć kim on jest uchybiamy jego godności?A może to terrorysta przebrany za Żyda?Takie coś też może być.Wszystko jest możliwe,dziś terroryzm jest na porządku dziennym,więc pytania o tożsamość w pełni uzasadnione.

 10. George mówi

  Karnowscy to takie obicia w lustrze Michnika, michnikowska moralność i warsztat wypisz wymaluj. Ciekawe, czy w ogóle zdają sobie z tego sprawę? Myślą, że tak, tylko dla takich, gdy fakty mijają się ideologią, którą wyznają Karnowscy, tym gorzej dla faktów.

 11. sulka mówi

  Karnowscy to agenci, no może nie ruscy, ale agenci.

 12. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk raz jeszcze:

  Markistowska sztafeta pokoleń

  Dziadek czerwony krawat zawiązywał
  I na pochodzie dzierżył sztandar krwawy.
  Spiski przeciwko władzy, gdy wykrywał,
  Natychmiast brał się do „robienia sprawy.”
  Partii i chęci szczerej, nie maturze,
  Zawdzięczał pracę swą w prokuraturze.

  Ojciec przeróżne używał krawaty.
  A z flagą Unii niósł …biało-czerwoną!
  Przybrawszy miano socjaldemokraty,
  Brał, co się dało, gdy wszystko dzielono.
  WSI oraz (omal) magisterce
  Zawdzięczał, że „ma z lewej strony serce”.

  Syn nie krawaty, a sukienki wdziewa,
  Gdy na parady idzie równosciowe.
  Tęczowa flaga nad głową powiewa…
  A on, wcielając to, co postępowe,
  Na szpilkach dumnie i wesoło kroczy.
  (Soros mu płaci, więc maluje oczy.)

  A wnuk co zrobi? Też się dostosuje!
  Sztandar zielony poniesie lub czarny,
  Bo do Proroka sympatię poczuje…
  Bo on jest z tych, no… Taki lud figlarny,
  Co zawsze chętnie tej władzy się przyda,
  Która nie spyta o gwiazdę Dawida.

 13. klioes vel pislamista mówi

  I jeszce 2 najnowsze wierszyki:

  Stos dla heretyka

  Od samokrytyki złożenia
  Ciągle daleki jest profesor.
  Z katedry trzeba …wyrzucenia!
  Czy transfobiczny wręcz represor,
  Profesor Germund Hesslow w Lundzie,
  Ma być bezkarny w drugiej rundzie?

  Dla fizjologa prowokacji
  (Rzekł: „różni mężczyzn i kobiety
  Biologia“.) nie ma kolaudacji.
  Lecz to za mało! Drań niestety
  Wygłosił wykład niedorzeczny:
  „Płeć to nie konstrukt jest społeczny”!!!

  „Antyfeminizm jest w sprzeczności
  Z równością, z Szwecji wartościami.“ –
  Pisze studentka. Donos mości
  Drogę postępu… Z faszystami
  Nie ma dyskusji! Trzeba walić!!
  Hesslowa więc najlepiej spalić!!!

  Pozbawić pracy to za mało.
  Należy zniszczyć, lecz – uwaga! –
  Ekologicznie jego ciało.
  Gaz ziemny bardzo w tym pomaga.
  A przy tym może to spalanie
  Wesprzeć meczetu ogrzewanie!

  Smarzenie dla prawowiernych

  Już wydawało się „odwaga
  Tomasza Grossa” jest największa.
  Wojciech Smarzowski jednak smaga
  Odważniej! Życie nam upiększa!
  Jak można było się odważyć?…
  Bohater! – zdołał „Kler“ wysmarzyć!!!

  „Ten Kościół pierze dzieciom mózgi.” –
  Stwierdza w wywiadzie dla Gazety
  (Jakiej wiadomo). I wnet bluzgi
  Słychać! To Kościół, kler niestety,
  Ciska ku niemu złe, ogniste
  Pociski! Cios w nonkonformistę!…

  A przecież mógł (konformistyczne!)
  Na warsztat wziąć geniuszu swego
  Ot, środowisko artystyczne.
  Choćby kolegę Polańskiego;
  Rabinów, Żydów, muzułmanów.
  Co za odwaga, się zastanów…

  …Bo wziął katolskie duchowieństwo!
  Tę mafię, która rządzi światem!!!
  Choć wie, że czeka go męczeństwo.
  I prawowiernych czeka zatem,
  Tych prawowiernych tej Gazety!…
  Odwaga – smarzyć się!… O rety!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close