Spółki Skarbu Państwa zerwały z nim współpracę, gdy zaczął pytać: „Kim jest Daniels?”

Łukasz Bugajski/ fot. youtube
7 6 946

Łukasz Bugajski, ekspert ds. bezpieczeństwa i właściciel kancelarii PRIVA, postanowił sprawdzić kim jest Jonny Daniels. O swoich zamiarach poinformował na Twitterze. Daniels natychmiast zbanował Bugajskiego w mediach społecznościowych. Bugajski zaczął otrzymywać wulgarne sms-y, grożono mu śmiercią i przebito opony. Ale to jeszcze nie wszystko. Cztery spółki Skarbu Państwa zerwały współpracę z firmą Bugajskiego. Umowy zostały wypowiedziane… jednego dnia, a spółki zdecydowały się na ten ruch, chociaż będą musiały wypłacić Bugajskiemu odszkodowanie.

O śledztwie w sprawie Danielsa i o jego wynikach Łukasz Bugajski opowiedział w rozmowie z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24. Jak to możliwe, że Jonny Daniels stał się gwiazdą na politycznych salonach? Skąd tak błyskawiczna kariera? Bugajski wyjaśnia, że główną przyczyną zawrotnej kariery Danielsa jest to, że politycy Prawa i Sprawiedliwości bardzo potrzebowali „swojego Żyda”, w związku z czym postawili na Danielsa i afiszują się z nim, chociaż jest on osobą bardzo niebezpieczną.

Bugajski wskazuje, że główną motywacją działania Danielsa są pieniądze i wyjaśnia, że nie jest to człowiek, którego należy obdarzać zaufaniem. Informuje też, że w Izraelu zostawił żonę i dwójkę dzieci, a stało się to w dziwnych okolicznościach. Kim więc jest Jonny Daniels? Posłuchajcie.

Zobacz też:

Katarzyna TS u Marcina Roli: wiatraki, Żydzi i antypolskie dotacje [WIDEO]

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

 

Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Za bardzo rozgarnięty to nie był. To tak jakby ktoś w czasach wczesnego PRL-u publicznie pytał : Kim właściwie jest Konstantin Rokossowski? Niech się cieszy, że żyje a nie opon żałuje ;).

 2. Janusz I mówi

  Na jakiej podstawie Daniels nazywa się „polskim Żydem”?

 3. rychu mówi

  Kazdy zyd moze byc Polski po to im daja paszporty

 4. jerzy mówi

  To znaczy że mamy się bać we własnym kraju?Napina się cięciwa.żydzi pamiętajcie i morisz daniels icały mosad mogą nas w pompę cmokać.Polacy się budzą.

  1. michu mówi

   Na razie to z tą pompą jest chyba odwrotnie 😉

 5. Janusz mówi

  Szanowny Pani , pomija Pan myślę że świadomie jeden fakt. Od lewa do prawa są te same ścierwa Chazarskie. Dlatego ani jednym ani drugim nie przeszkadza Daniels. Nasz umęczony kraj od wielu lat rządzony jest pod różnymi nazwami przez jedną nację. Cały ten Pański bełkot można ująć jednym zdaniem :/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.