Kolejny absurdalny żydowski argument przeciw ekshumacji w Jedwabnem: świat zobaczy tysiące ofiar

Jedwabne/fot. youtube
25 14 465

Czy dojdzie do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem? W wywiadzie dla „Wyborczej” prezes IPN Jarosław Szarek powiedział, że śledztwo w sprawie zbrodni w Jedwabnem powinno zostać wznowione, a Biuro Poszukiwań i Identyfikacji IPN jest organizacyjnie i logistycznie gotowe uczestniczyć w ekshumacji. IPN czeka tylko na decyzję ministra Zbigniewa Ziobry.

Do tej informacji z wielkim niepokojem odniósł się na twitterze Igor Lendorf z Żydowskiego Kalendarza Historyczno-Kulturalnego. Jego zdaniem ekshumacji wznawiać nie należy, ponieważ będzie to WIZERUNKOWO NIEKORZYSTNE dla Polski.

– Nie wiem, czy ktoś w Polsce myśli o tym, czy ktoś zdaje sobie z tego sprawę, ale… Po ekshumacjach – wszystkie Ofiary zostaną pochowane raz jeszcze, każda w oddzielnej trumnie… Współczesny świat zobaczy ich setki a może tysiące… – napisał Lendorf i dodał: „Wśród nich setki trumien małych Dzieci. Nie na takie obrazy z Polski, czeka świat..zapewniam”.

Mamy zatem kolejny żydowski argument za niedopuszczeniem do wznowienia ekshumacji. Argument jest po prostu absurdalny. Lendorf w ogóle nie zauważa, że ekshumacja ma doprowadzić do ustalenia jak zginęli jedwabieńscy Żydzi i ilu ich zginęło. Już samo mówienie o tysiącach ofiar wskazuje, że Lendorf ignoruje wyniki pierwszych badań archeologicznych, które wykazały, że liczba 1600 ofiar jest wyssana z palca. Znaleziono też dowody wskazujące, że opowieść o „pogromie” w Jedwabnem według wersji Jana T. Grossa jest bajką. Ale Lendorf jest ponad to. On „martwi się” o wizerunek Polski na świecie, bo świat zobaczy tysiące ofiar polskiego pogromu.

Konkludując, albo Igor Lendorf nie wie, na jakim świecie żyje, albo na wieść o możliwości wznowienia ekshumacji wpadł w panikę, że żydowskie kłamstwo o Jedwabnem zostanie obalone, a świat zobaczy, jak perfidnie Polacy zostali oszkalowani przez Żydów. I co wtedy?

Źródło: twitter, białystok.wyborcza.pl

Obejrzyj:

Zakazany film dokumentalny „Jedwabne”- tego nie zobaczycie w TVP [WIDEO]

Przeczytaj także na wPrawo.pl:

Kolejny „cud w wymiarze sprawiedliwości̶... To już kolejny raz, gdy Prokuratura Krajowa interweniuje w sprawie trefnego aktu oskarżenia czy wyroku sądowego. Najpierw PK wystosowała pismo do prok...
WSA uchylił decyzję wojewody dekomunizującą ulice ... - Zarządzenia wojewody mazowieckiego ws. zmian nazw 12 ulic w stolicy w związku z ustawą dekomunizacyjną wydano z "istotnym naruszeniem" przepisów - u...
Koniec manipulowania składem sędziowskim! Rusza no... To początek, milowy krok, który wykonujemy, by dokonywać dobrych zmian w sądownictwie. Ustawa wprowadza znacznie wyższy poziom gwarancji niezawisłości...
Minister Ziobro popiera pomysł powołania komisji ś... W latach 2008-2015 państwo polskie straciło ok. 200-250 mld złotych na skutek wyłudzeń podatku VAT. Raport Najwyższej Izby Kontroli dotyczący lat 2013...
Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Skoro Żydzi czegoś nie chcą to znaczy, że to jest dobre dla prawdy, a szkodliwe dla sfiksowanej haggady czyli bajek żydowskich.

 2. Pan Kracy mówi

  „Współczesny świat zobaczy ich setki a może tysiące…”
  Oj, żeby mu ktoś nie podliczył, ile palestyńskich dzieci zastrzelili izraelscy snajperzy w czasie, gdy to mówił…
  A owe „tysiące” – on właśnie powiedział, że owa stodoła była z gumy.

 3. aalfa.oomega mówi

  Najnowszy ‚pil-pul’ żydowski o Polin: Pytanie: – Co się ostatnio nosi w Warszawie? Odpowiedź: – Żydów. Na rękach!
  Nie należy popadać w filosemityzm! Pilnujmy swojego interesu państwowego: ekshumację należy przeprowadzić i jej wyniki opublikować!

 4. klamcy ! hipokryci !! mówi

  Jak najbardziej !! bez względu na wynik ekshumacji , nalezy ta sprawe bezwzględnie wyjasnic !!! jeszcze zyjacy w Jedwabnem ludzie , twierdza jako świadkowie , ze to Niemcy mordowali żydów .

  1. Ada mówi

   Absolutnie nieuprawnione jest oskarżanie Polaków na cały świat o czyny wysoce karalne. Oskarżenie musi być udowodnione! Podstawą jest skrupulatne, komisyjne, jawne przeprowadzenie ekshumacji w Jedwabnem.
   Absolutnie nieuprawnione jest ponadto wkładanie w usta kolejnych osób wysoko postawionych w naszym kraju – rzekomych przeprosin wyrażanych jakoby w imieniu Polaków!
   Te oskarżenia, to nękanie Polaków i szkalowanie przez dziesięciolecia bez umocowania w niezbitych dowodach musi się wreszcie skończyć!
   Wszystkie jątrzące „wrzody” wojenne i nie tylko, tak w jedną, jak i w drugą stronę koniecznością jest oprzeć na faktach, na niepodważalnych dowodach.
   A bajki i wymówki nie stanowią prawa, więc zostawmy je dzieciom.

  2. Hammurabi mówi

   Dopóki nic się nie zmieni w sferach wyłaniających kolejne rządy w naszym kraju, dopóki nie odzyskamy prawa do samostanowienia (dziś marionetkowe rządy konsultują swoje poczynania z obcymi) dopóty bezpodstawne oskarżania Polski i Polaków o wszystkie zbrodnie jakie tylko narodzą się w żydowskich łbach będzie kontynuowane.
   Będziemy hamowani gospodarczo i ekonomicznie, nie będziemy mogli eksploatować naturalnych bogactw kryjących się w naszej ziemi, nie będzie nam wolno głośno mówić o prawdzie historycznej.
   Ekshumacja w Jedwabnym, jest jedną ze spraw zamkniętych na życzenie Żydów. Nie po to Lech wstrzymywał tę pracę, by dziś Jarosław pozwalał. Kiedy obaj byli na szczycie, kiedy jeden „prezydentował” a drugi „premierował”, była możliwość wyjaśnienia tej i wielu innych spraw. Niczego nie zrobiono. Przeciwnie, wiele uczyniono, by pozamykać „gęby” tym, którzy na taki stan rzeczy się nie godzili.
   Dziś, nikt z rządu, nikt z parlamentu ( może za wyjątkiem posła Winnickiego) nie powie głośno DOSYĆ. Prędzej w pierwszym głosowaniu przejdzie podwyżka rent dla Żydów, ze 100 do 1000 euro miesięcznie!
   W Polsce konieczna jest – niestety – rewolucja. Konieczne jest oczyszczenie i wyrugowanie po tysiąckroć skompromitowanych szumowin z polityki, sądownictwa, ekonomi i gospodarki, kultury i mediów.
   Jeśli tego nie będzie, wciąż będziemy w sprawach wyjaśnienia niemieckich zbrodni dreptać w miejscu, będziemy ustami „prezydencików” przepraszać za wszystko, nawet za to, że ośmielamy się jeszcze żyć!
   Wciąż będziemy czekali, na stworzenie prawa, karzącego z całą surowością przejawy antypolonizmu, zdrady, sabotażu gospodarczego i zdrady stanu. Wciąż z przerażeniem będziemy oglądać kolejne przedstawienia z rodzaju „marszów żywych”, znosić wypowiedzi żydowskich dyplomatów naruszające nie tylko nasze uczucia ale i wszelkie normy obyczajowe przyjęte w cywilizowanym świecie!
   Jeżeli wszyscy się nie obudzimy, jeżeli nie zaczniemy mówić jednym i stanowczym głosem – zginiemy.
   Nawet nikt po nas nie zawoła: „miałeś chamie złoty róg”!
   Wiem, że nasze elity zostały z całą konsekwencją wymordowane przez Niemców, Rosjan i Żydów. Jednak wartości pozostały. Jeśli ich nie będziemy szanowali, jeśli nie przestaniemy wzajemnie się kopać, zostaniemy skopani przez naszych odwiecznych wrogów.
   A to zakaz ekshumacji, a to zakaz budowy parkingu, a to specjalne prawa dla „wycieczek” żydowskiej młodzieży, a to renty dla ludzi, którzy w życiu niczego dobrego dla Polski nie uczynili, a to kolejne muzeum „Polin”, a to kolejne pomówienia o zbrodnie już nie 200 000 żydów a o zamordowanie 2 000 000 a może nawet 20 000 000 tych… Świat zidiociał na punkcie holokaustu i kupi i te liczby, nie zadając sobie nawet pytania, jakie było przed Wojną pogłowie tej szarańczy na terenach II Rzeczpospolitej.
   Jeśli my Polacy teraz się nie zjednoczymy, nie przestaniemy gdakać i wrzeszczeć i nie zaczniemy budować jednej, silnej i patriotycznej siły nasze dzieci i wnuki już nie będą mogły i będzie musiało minąć kolejne 123 lata albo i więcej, będzie musiało dojść do kolejnych wojen światowych, by Polska mogła doczekać się kolejnej szansy takiej, jaką my zaprzepaściliśmy.

   1. Paweł mówi

    Walczmy na każdym kroku z tym ludem pustynnym bo to wróg największy nasz i całej planety

   2. juju44 mówi

    Dziekuje za te slowa. To tak jakbym slyszal mojego sp. Dziadka i Ojca. Pozdrawiam serdecznie.

   3. Krzysztof mówi

    Znakomity artykuł – tak powinno się mówić w szkołach. Dzięki przyjacielu .

 5. Avanti mówi

  Czy naprawdę myślicie że dojdzie do ekshumacji? Przecież rząd mamy w Tel Awiwie,oddział Warszawa! Nie bądźmy naiwni!

 6. Roza mówi

  WZNAWIAC NATYCHMIAST W JEDWABNEM.ZYD NIE MA NIC DO GADANIA NA TERENIE NASZE OJCZYZNY.OPANOWALI NAM WSZYSTKO.TYLKO POLACY MUSZA ODZYSKAC POLSKE Z NIEWOLI ZYDOWSKIEJ itd

 7. Marcin mówi

  Nie zdziwie się jeśli wkrótce wyjdą rewelacje że cały holokaust i 2 wojna śwuatowa była zaplanowana przez żydów

 8. Krzysztof mówi

  Lendorf – my Polacy znamy prawdę tak jak i wy , mośki. Ale świat ją zna tylko z waszych oszczerczych kampanii informacyjnych . Dlaczego Ziobro się zastanawia , kto naciska na niego? Ta sprawa pozwoli wyświetlić i obalić jednoznacznie wszystkie inne kłamstwa na temat Polaków . Boli was żydki , co? Od kiedy to tak bardzo martwicie się o wizerunek Polski i Polaków – żmijowy narodzie.

  1. Ada mówi

   Nikt w zasadzie na nikogo nie musi naciskać, gdy z wyboru jest się członkiem określonej grupy. Wypuszczenie do mediów zdjęcia w tym samym garniturze i krawacie, w jednej i tej samej pozie – z wyciągniętą ręką sprawiedliwości świadczyć może raczej o zacięciu się…..kadru.

 9. Jan mówi

  Panie Zibro niech pan nie działa na szkodę Narodu Polskiego bo przez sprzedawanie Polski żydom utracicie władze.My Polacy żądamy ekshumacji w Jedwabnem,panie Ziobro

 10. Teodor mówi

  Uwaga Żydzi! Bo sam TAM pojadę, własnymi pazurami wykopię i całemu światu rozgłoszę Wasze kłamstwa!!! Póki żyję będę was napieprzał za wszystkie wasze kłamstwa i zbrodnie. Zapoczątkuję społeczny ruch „Odkopać Jedwabne” i co nam zrobicie, zakłamiecie nas wszystkich? Nie dacie rady… Będą nowi co was się nie ulękną, kłamcy!

 11. Darek Omernik mówi

  Jakie wymiary miała ta stodoła?

 12. Art mówi

  A co będzie jak się okaże że, tam było setki tysięcy ofiar. Toż trumien nie natarcia. Na końcu okaże się że informacja o liczbie ofiar zostało zaczerpnięte z Radia Erewań.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close