Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne

Homozagadka / Grafika - Trzecie Dno
7 1 830

Zachowania homoseksualne (relacje seksualne między osobnikami tej samej płci) są o wiele bardziej niebezpieczne dla zdrowia i życia niż zachowania heteroseksualne (relacje seksualne kobiety i mężczyzny). Dla tego nie można się zgodzić z szerzonym przez lewice zabobonem, że homoseksualizm jest taka samą formą aktywności seksualnej jak heteroseksualizm. Obowiązkiem wszystkich jest informowanie homoseksualistów i osób zagrożonych tą patologią życia seksualnego o zagrożeniach.

Lewica swoje kłamstwa promujące homoseksualizm kolportuje w pop kulturze i placówkach edukacyjnych. Nie można się z tego akceptować. Dobrą odtrutką na lewicowe kłamstwa jest wydana nakładem wydawnictwa Fronda praca Beaty Wieczorek „Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne”.

Autorka na 945 stronach swojej pracy opisała statystyki występowania homoseksualizmu w Polsce i na świecie, sytuacje prawną związków homoseksualnych na świecie, stosunek różnych kultur do homoseksualizmu, problemy psychiczne homoseksualistów, problem uzależnień wśród homoseksualistów, szkodliwość dla zdrowia fizycznego i psychicznego relacji homoseksualnych.

W pracy autorki czytelnicy znajdą informacje o homoseksualnej prostytucji, licznych przygodnych relacjach seksualnych homoseksualistów, nadreprezentacji homoseksualistów wśród pedofilów, wyuczaniu dzieci i młodzieży do rewelacji homoseksualnych przez homoseksualistów.

PRZECZYTAJ: „Nowy Testament nie potępia homoseksualności”, czyli jak próbuje się wypaczyć Pismo Święte

Tematem pracy „Homoseksualizm” jest też homoseksualizm wśród zwierząt, badania nad przyczynami homoseksualizmu, leczenie z homoseksualizmu, sytuacja dzieci oddanych parom homoseksualnym, działalność ruchów zrzeszających homoseksualistów, lewicowa taktyka niszczenia norm społecznych, stosunek chrześcijaństwa i judaizmu do homoseksualizmu. Na kartach pracy opisane są teorie naukowe o homoseksualnie i badania naukowe na temat homoseksualizmu.

Lewica demoralizuje ludzi by zniszczyć relacje społeczne. Dotychczasowe działania lewicowców uświadomiły im, że najskuteczniejszą forma zniszczenia więzi międzyludzkich (rodziny, wspólnoty religijnej i narodowej) jest właśnie demoralizacja seksualna. Lewica chce zniszczyć relacje międzyludzkie by móc łatwo terroryzować zatomizowane, wykorzenione, jednostki nie potrafiące współpracować z innymi, nie umiejące wspólnie oprzeć się lewicowej tyranii.

Przeczytaj o próbach legalizacji pedofilii przez homoseksualistów.

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Głupi Dzban mówi

  Wg starszych danych CDC, na 1000 pedofilów jest 400 homoseksualistów. Odsetek homoseksualistów q społeczeństwie amerykańskim to 2-5%. Rachunek jest prosty…

  1. Katia mówi

   A są jakieś badania na temat odsetka pedofilii i homoseksualizmu u księży? Czy myślimy tylko w jedną stronę?

   1. koa mówi

    A co ma porównywanie korelujących ze sobą dwóch zboczeń do odsetku zboczeńców w jakiejś grupie zawodowej? Poza tym dokształć się pedofilów wśród np nauczycieli jest więcej niż wśród księży. Pytanie jest jak im wyszły te 1000 na 400, bo czasem patrzy się jedynie czy dziecko jest tej samej płci co pedofil, a to za mało by nazwać go homoseksualistą.

   2. Głupi Dzban mówi

    @Katia. Są takie badania. Na 1000 pedofilów jest 400 gejów i 1 (jeden) ksiądz. Ups, znowu niekorzystnie:-P

 2. Sowa mówi

  Bardzo się cieszę z tego artykułu bo od dawna poszukiwałem książki naukowej która opisywałaby homoseksualizm jako patologię. Sam kiedyś sformułowałem sporo wniosków odnośnie tej dewiacji w oficjalnym artykule. Bardzo dobrze że w końcu zaczyna się ten problem wkładać na właściwe tory. Bardzo możliwe że kupię tę książkę. Poza tym uważam że UE musi być zniszczona a wasz portal uważam za jeden z lepszych w sieci.

  1. Koa mówi

   Takich publikacji naukowych wyszło bardzo wiele, polecam Dziecko a skłonności homoseksualne – joseph nicolosi, linda ames nicolosi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.