„Nigdy się nie poddam!” Prosto z więzienia WYWIAD z Piotrem Rybakiem. O planach na przyszłość, ataku na jego najbliższych i… Pawle Bednarzu

14 2 382

W ubiegłym tygodniu, Piotr Rybak. który za spalanie kukły Sorosa w 2015 roku przez trzy miesiące miał odbywać karę trzech miesięcy pozbawienia wolności w formie dozoru elektronicznego, został zamknięty za więziennymi kratami. Przy udziale kuratorki sądowej ze Środy Śląskiej Anny Reczko i demoliberalnych mediów na Piotra Rybaka został przepuszczany niewyobrażalny atak. Podczas, gdy Rybak przebywa w więzieniu, policja kryminalna nachodzi jego najbliższych, lewactwo wysyła jego rodzinie groźby, policja na wniosek prokuratury konfiskuje jego prywatne mienie, próbuje się zniszczyć jego działalność gospodarczą, a na niego samego wylewa się wiadra pomyj. Ponadto demoliberalne media – zdając sobie sprawę z jakimi konsekwencjami musi liczyć się Rybak i jego najbliżsi – upubliczniły jego adres zamieszkania, a w sieci nazwano jego dom „Domem nazisty”Czyżby świadomie napuszczano prowokatorów na dom Piotra Rybaka? A może media szukają taniej sensacji i same kogoś oddelegują pod dom wrocławskiego patrioty?

Rozumiem, że retoryka Piotra Rybaka nie wszystkim musi się podobać. Sam nieraz miewam mieszane uczucia. Jednak nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że Rybak ma szlachetne i bezinteresowne intencje, a dodatkowo w demokratycznym kraju nikt nie może być traktowany tak jak on. Wielu zastanawia się, jak Piotr Rybak teraz się czuje. Lewactwo liczy, że ten się załamał i odebrano mu chęci do dalszej działalności patriotycznej. Nic z tych rzeczy. Z odbywającym karę w podwrocławskim zakładzie karnym w Strzelinie Piotrem Rybakiem miałem okazję już rozmawiać. Jest traktowany z należytym szacunkiem i ma się naprawdę dobrze.

Dzisiaj z Rybakiem przeprowadził wywiad i umieścił w Internecie Jarosław Bogusławski. Z przeprowadzonej rozmowy jasno wynika, że w zakładzie karnym Piotr Rybak jest bardzo dobrze traktowany. Zapowiada, że z więzienia wyjdzie jeszcze mocniejszy i że się nie podda. W trakcie wywiadu została poruszona sprawa atakującego Rybaka Pawła Bednarza, który w mediach społecznościowych lansuje się jako obrońca dzieci. W tym miejscu wspomnę, że sam miałem nieprzyjemność spotkać się ze wszczynającym burdy w polskim Sejmie Pawłem Bednarzem. Prosił mnie żebym zajął się tematem „sprzedaży dzieci za granicę”. Obiecałem, że sprawą się zajmę, pod warunkiem, że dostarczy mi jakieś dowody świadczące o tym, że ten proceder nie jest owocem jego mitomanii, ale że jest to fakt. W odpowiedzi na moją prośbę Bednarz wręczył mi płytę CD, na której były jego zdaniem… „niezbite dowody”. Niestety, okazało się, że na płycie żadnych „niezbitych dowodów” nie było. Owszem, dysk został „zapchany” całą masą plików zdjęciowych, ale były nimi jedynie skany zawiadomień do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa w sprawie rzekomej sprzedaży dzieci. Krótko mówiąc, żadnych dowodów nie było. Śmiem twierdzić, że albo Paweł Bednarz jest osobą niepoczytalną, albo świadomie spala poważny temat „terroryzowania” polskich dzieci. Jest jeszcze inna teoria, że Paweł Bednarz, poprzez namówienie którejś osoby publicznej do podejmowania poważnego tematu, nie mając w zanadrzu żadnych dowodów, chce ją po prostu zdyskredytować. Ale to nie temat a teraz…

Poniżej umieszczam wywiad, który z Piotrem Rybakiem przeprowadził Jarosław Bogusławski. Poruszono wiele spraw, również z zakresu polityki. Jestem zmuszony skomentować słowa rozmówcy Rybaka, który stwierdził, że na czele marszu maszerowali jacyś prowokatorzy. Nie, w naszym marszu żadnych prowokatorów nie było, a takie słowa nie powinny paść z ust osoby, którą od czoła marszu dzieliło kilkadziesiąt metrów. Poza tym, wbrew temu co można usłyszeć i przeczytać w mediach takich jak Gazeta Wiadoma, Piotr Rybak nie był oficjalnym organizatorem marszu, ale jego uczestnikiem, pomocnikiem i gościem specjalnym. Oficjalnie organizatorem marszu była jedna osoba.

Poza tym, myślę, że rozmowa z Rybakiem na pewno nie przypadnie do gustu wrogom naszej ojczyzny, a zwłaszcza tym, którzy zmieniają swoje nazwiska.

Przeczytaj także na wPrawo.pl:

Kaczyński spotkał się żydami! Wydali kłamliwy komu... Antypoloska propaganda, jaka została zbudowana wokół Marszu Niepodległości w Warszawie, wymusiła na Jarosławie Kaczyńskim spotkanie z ludźmi, którzy w...
Ukrywający się w toalecie Żyd opowiedział, jak lew... Przebywający w Polsce na stypendium Fulbrighta Sam Rubin opisał na łamach żydowskiej gazety „The Forward” swoje wrażenia z 11 listopada. Rubin napisał...
„Za miłość do Ojczyzny salafici grożą mi śmiercią!... Wywiad z Toonym (Tomaszem Chachurskim), byłym raperem grupy PROSTO, Polakiem, który od dzieciństwa mieszka w Niemczech. Za miłość do Ojczyzny i Chryst...
Wzruszający widok! Młody chłopak płacze podczas hy... Obok lemingów, tzn. pseudo-wykształciuchów z wielkich miast, mamy naprawdę wspaniałą młodzież, czego świadkami mogliśmy być podczas uroczystości w hoł...
Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Karol mówi

  Witam!
  Dlaczego filmy są wyłożone poprzez Facebook?
  Czy chcecie zmuszać ludzi do przymusowego członkowstwa w tym wstrętnym portalu?
  Współpracujecie z Cukermanem?
  Zwykły Youtube nie wystarczy?
  Nie mam, nie chcę i nie będę miał Facebooka więc nie naganiajcie ludzi w tamte strony bo to dla polskich patriotów nie zaszczytne działanie.

  1. Jacek Międlar mówi

   A Jarosław Bogusławski to jest nasz redaktor? Wrzuca tam gdzie che, niech Pan do niego kieruje swoje zażalenia.
   JM

 2. Polak mówi

  Żydzi zajmują się sianiem terroru wśród Polaków, tak jest od 1945 roku zamordowali Pileckiego i Fildorfa dzisiaj hańbią i eksterminują Piotra Rybaka i Robert z Olsztyna – jak długo jeszcze pozwolimy tej szajce zaprzysięgłych wrogów Polski i Polaków wyniszczać polski naród !
  Warto przypomnieć w tym kontekście fragment rozmowy Sławomira Bilaka z Marią Fieldorf-Czarską, córką zamordowanego generała.
  Powiedziała ona m.in.: „Pytam się dlaczego nikt nie mówi, że w sprawie mojego ojca występowali wyłącznie sami Żydzi? Nie wiem, dlaczego w Polsce wobec obywatela polskiego oskarżali i sądzili Żydzi” (cyt. za: Temida oczy ma zamknięte. Nikt nie odpowie za śmierć mojego ojca, „Nasza Polska”, 24 lutego 1999 r.).
  Eskalacja nienawiści żydowskiej w tym nie pierwszy raz chamskie wypowiedzi z Izraela z szałem całego hejtu medialnego zwłaszcza podżegaczy z GW żyda Michnika po marszu niepodległości pokazuje, że ukryci Żydzi pod polskimi nazwiskami to patologiczni ziejący wrogością do Polaków rasiści = to wreszcie pokłosie tych bandytów z żydowskiego UB odpowiedzialnych za miliony Polskich ofiar.
  W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.
  Rzecz znamienna – złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych.
  jak pisał na temat sprawy rotmistrza Pileckiego i współoskarżonych z nim w procesie Tadeusz M. Płużański:
  „Wyroki zapadły już wcześniej – wydał je dyrektor departamentu śledczego MBP Żyd Józef Goldberg Różański. Podczas jednego z przesłuchań powiedział Płużańskiemu: „Ciebie nic nie uratuje. Masz u mnie dwa wyroki śmierci. Przyjdą, wyprowadzą, pieprzną ci w łeb, i to będzie taka zwykła ludzka śmierć” (por. T.M. Płużański, Prokurator zadań specjalnych, „Najwyższy Czas”, 5 października 2002 r.).
  Skład personalny rządzącej krajem Żydo-bolszewickiej mafii opisał H. Pająk (op. cit. w rozdziale „Prawo rasy wyższej”). Ta mafia, nazywana też Biurem Politycznym i Komitetem Centralnym PZPR wsławiła się w pierwszych latach powojennych zbrodniami i terrorem, częściowo opisanym w cytowanym dziele. Aleksander Graf Pruszyński w swej pracy (op. cit) podaje, że pod ich władza, w latach 1944 – 1954 zginęło 70 tyś. Polaków, a milion, w tym większość chłopów przeszło przez więzienia. O zbrodniczych metodach śledczych jakie wobec więźniów stosowano można dowiedzieć się z cytowanej już książki H. Pająka i A Żochowskiego op. cit. s.167 – 178.

 3. Jacek mówi

  Żeby sprostować wypowiedź Piotra(bo nie wiem co dokładnie miał na myśli 🙂 ) przytoczę jeden cytat ,który uważam za całkowitą prawdę do której,w tej kwestii, nic więcej dodawać nie trzeba : „Do polskiego narodu należą spolszczeni Niemcy, Tatarzy, Ormianie, Żydzi jeśli żyją dla wspólnego ideału Polski. Murzyn, lub Czerwonoskóry również może zostać Polakiem, jeśli przyjmie dziedzictwo duchowe polskiego narodu, zawarte w jego literaturze ,sztuce, polityce, obyczajach i jeśli ma niezłomną wolę przyczynienia się do rozwoju bytu narodowego Polaków „. Polakiem jest się sercem, duchem i rozumem .
  Wincenty Lutosławski (1863-1954)
  polski filozof, profesor, poliglota i publicysta. Przyjaciel Romana Dmowskiego

  1. Polak mówi

   Do Jacka żydzi nie należą do żadnego narodu i każdy Polak powinien to wiedzieć – ignoranctwo i głupota prowadzi do tego co jest obecnie – żyd się nie asymiluje i uznaje wręcz asymilację za coś niedopuszczalnego, żyd który np. jest księdzem pozostanie żydem co jest widoczne w jego działaniu.
   „Powiadają, że mnóstwo żydów przystępuje do chrztu. To wcale nie szkodzi. Ochrzceni posłużą nam właśnie i będą dla nas stopniami, po jakich wejdziemy na drogi nowo-odkryte, obecnie jeszcze nam nieznane; albowiem neofici trzymają się zawsze nas i pomimo chrztu ich ciała, duch i umysł zostają prawie zawsze żydowskiemi. żydzi i kahały z objaśnieniem teodora jeske-choińskiego, Warszawa w drukarni synów st. Niemiry plac warecki 4, rok 1914 str 12
   cyt. Pan przecież wie dobrze, Panie Urban, Co mówi na ten temat Talmud i co powiedział nie tak dawno Sąd Najwyższy naszego państwa Izrael: “zgodnie z żydowskim prawem wyznaniowym Żyd pozostaje Żydem praktycznie w każdej sytuacji, choćby nawet świadomie zmienił religię”.
   Wie Pan o tym doskonale, ponieważ zna Pan dobrze tych Żydów w Polsce, którzy się dawno przechrzcili jak Jerzy Turowicz czy Tadeusz Mazowiecki, a będąc od lat działaczami i publicystami w ruchu katolickim pozostają nie tylko wierni więzom i nakazom swej krwi, ale mając dostęp do najwyższych czynników Kościoła działają zgodnie z uchwałami Sanhedrynu, Kahału i zgodnie z naszą narodową racją stanu.
   Przecież my gojom wmawiamy, że nie jesteśmy Żydami, tylko Polakami pochodzenia żydowskiego. Więc po co te bajki o dwóch narodach? Nie podoba mi się też, Panie Urban, to co napisał Pana kolega Jerzy J. Wiatr w “Życiu Warszawy” (nr 89/11705). Po co przypominać gojom, że my Żydzi w Polsce od XIII wieku nie ulegliśmy asymilacji?

 4. Matka polka mówi

  Panie Piotrze R. jest pan wielkim, godnym szacunku patriotą polskim. Dziękuję za te słowa skierowane do wszystkich Polaków. Słyszę, że jest pan dobrej myśli i nie zamierza się poddać. Myślę, że większość rodaków „stoi murem” za panem. Cieszę się, że jest wielu przyjaciół niosących pomoc pana rodzinie i panu, oczywiście. Polacy muszą walczyć o swoją Ojczyznę. Wierzę, że wkrótce przyjdzie taki moment, że Polska będzie tylko dla Polaków. Pan Bóg jest z nami! Dlatego zwycięstwo jest blisko.
  Ja codziennie modlę się o pana uwolnienie. Tylko dziwię się, że jest mało wpisów.

 5. Ania mówi

  Nie najwięksi zdrajcy, nie najwięksi złodzieje, nie najwięksi hochsztaplerzy, nie najwięksi polakożercy, nie najwięksi katolikożercy, nie najwięksi fałszerze, nie najwięksi dywersanci, nie najwięksi antypolscy decydenci, ale Piotr Rybak siedzi w więzieniu. Piotr Rybak – więzień polityczny. Więzień polityczny za rządów PIS Jarosława Kaczyńskiego, za prokuratury i ministrowania przez Zbigniewa Ziobrę. Polacy będą pamiętać !!!

 6. Constancja mówi

  to dobrze, ze ci inni wiezniowie sa mu przychylni, moze nauczy ich patriotyzmu, nauczy modlitwy, w kazdym miejscu mozna byc ta mala iskierka dla drugiego czlowieka….to nie zmienia faktu, ze nie powinien p. Rybak byc w wiezieniu. Jest to kpina nie tylko z niego, ale z kazdego Polaka, ktory chce zostac wierny swojej ojczyznie i Bogu.
  Niech czuwa nad nim Bog i Jego rodzina!

 7. Waldemar mówi

  Polecajmy w modlitwie pana Piotra Rybaka. Wspierajmy tego silnego człowieka.
  Pod Twoją obronę………………………………………….

 8. julie mówi

  Ziobro ! Jaki zwuazek jest bydla z konfiskata majatku Pana Rybaka ? ! Jak smiecie przywlaszczac i pozbawiac czegokolwiek , gdzie swoja dorobek zycia nie byl zalezny od waszych praw sraw ? ! Sami szukacie i sami robocie pieklo. A macie trzeba usuwac a nie trzepac gaciami . Po co tam siedzicie , aby mrygac slepiami do kamer ? Te sady to zwykla mafijna gawiedz , stop dranstwu antypolskiemu , STOP !

 9. sowa mówi

  Polskim społeczeństwem rządzą żydzi. Żydzi opanowali obydwie strony sceny politycznej. Natura sceny politycznej w demokracji jest taka że istnieje podział na prawicę i lewicę. Ten podział jest tak naprawdę podziałem mającym swe korzenie w biologii. Lewica bowiem podnosi argumenty emocjonalne-wypierając się faktów i logiki (KOBIETA). Prawica zaś podnosi argumenty logiczne i wynikające z chłodnej kalkulacji (MĘŻCZYZNA). Oczywiście chodzi o archetypy bo wiadomo że te cechy są do pewnego stopnia wymieszane u ludzi. Żydzi opanowując obydwie strony sceny politycznej (pod przybranymi nazwiskami) prowadzą sami ze sobą grę polegającą na urządzaniu spektaklu dla gawiedzi który ma na celu prowadzenie niekończącej się wojny między partiami z których jedna wygrywa inna przegrywa ale ostatecznie zawsze obóz rządzący dokonuje w rzeczywistości ruchów polegających na GRABIEŻY, osłabianiu państwa polskiego oraz wzmacnianiu interesów żydów !!! Spójrzmy na to co robi Duda i Kaczyński. Niby wygrali wybory, niby robią dobrze dla Polski. Do pewnego momentu wszystko było ok. Ale co się dzieję po połowie kadencji ? Kaczyński likwiduje polski sektor futerkowy (z dobrego serca) chociaż doskonale wie że rynek przejmą Niemcy. Duda wetuje reformę sądownictwa oraz nominacje generalskie Macierewicza. Na co więc wychodzi ? Że Polacy dostali trochę cukierków kupionych za ich własne pieniądze (500+) oraz zrobiono kilka reform ale w rzeczywistości reformy sądów nie będzie i polskiej armii również. Dlaczego ? Bo Pan Duda jest tu w roli hamulcowego-kozła ofiarnego. Może następnej kadencji nie wygra ale co miał zahamować to zahamował. A jeśli on nie wygra to wygra następny sługus żydowski. Macierewicz natomiast dozbroił armię ale de facto jest to armia żydowska bo generałami zostaną usłużni pupile. Więc po co nam taka armia która w razie zagrożenia będzie celowo źle dowodzona ? Na tym polega gra żydów. Jesli ich się Polacy fizycznie nie pozbędą z Polski to CH, dupa i kamieni kupa. Żydzi to genetyczni oszuści i złodzieje, cygański naród semicki. Wszyscy pochodzący z tamtych narodów są oszustami. Zarówno muzułmanie jak i żydzi. O to idzie wojna na bliskim wschodzie-kto z nich będzie dominował. To wrzód na ciele białego człowieka i należy go wyciąć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close