Haniebne i obrzydliwe przemówienie Janusza Lewandowskiego na forum PE. Nazwał Polaków neofaszystami! VIDEO

fot. twitter
14 10 126

Poziom manipulacji i stek kłamstw, jakie podczas dzisiejszej debaty w Parlamencie Europejskim zaprezentował eurodeputowany z PO Janusz Lewandowski, przechodzi ludzkie pojęcie. Opluwanie Polaków i nazwanie ich ksenofobami, rasistami oraz neofaszystami jest nie tylko cynicznym i antypolskim łgarstwem. To jest haniebne nawiązywanie do retoryki sowieckiej agentury PPR, która w swojej propagandzie robiła z polskich patriotów faszystów i hitlerowskich kolaborantów. Dziś robi to polityk Platformy Obywatelskiej obłudnie twierdząc, że jest zmartwiony tym, iż taka debata ma miejsce.

Janusz Lewandowski to nie tylko obłudny cynik i manipulator, ale też człowiek odpowiedzialny za doprowadzenie do rozkradzenia majątku narodowego w wyniku Programu Powszechnej Prywatyzacji, którego był współtwórcą. W efekcie działań Lewandowskiego majątek obejmujący 512 przedsiębiorstw państwowych stał się przedmiotem afer, korupcji i nielegalnych transakcji, na których wzbogacili się pseudobiznesmeni, skorumpowani politycy i tzw. inwestorzy zagraniczni nabywający polskie przedsiębiorstwa za ułamek ich wartości. Przedsiębiorstwa te były szybko doprowadzane do bankructwa i zamykane. Dlaczego? Bo były konkurencją dla firm zachodnich.

Dziś człowiek, który jest za to odpowiedzialny, bryluje na europejskich salonach opluwając Polaków najohydniejszymi kłamstwami. Nic dziwnego, że słuchający wystąpienia Lewandowskiego dziennikarz Stanisław Janecki nie wytrzymał i nazwał go „brudna szmatą”. Nic ująć, nic dodać.

Źródło: twitter, youtube

 

Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Każda próba zrzucenia żydowskiego jarzma to „faszyzm”…

 2. Zbulwersowany mówi

  Eurokibucnik na forum eurokibucu. Za ile promil wartości ten eurokibucnik najpierw sprzeniewierzył polskie skarby narodowe ?! Dopóki Polacy nie rozliczą eurokibucników i różne sprzedajne mendy, nie osadzą ich w więzieniach, nie zażądają zwrotów wszystkiego tego, co sprzeniewierzyli tak długo oni nam jeszcze będą bruździć i pluć w twarz. Te ohydne typy tak mają !

  1. Anonim mówi

   Do wszystkich którzy się dziwią. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale to zaskoczenie jest wynikiem niewiedzy. A wiedza o otaczającej nas rzeczywistości jest przecież łatwo dostępna. Wystarczy odrobina chęci aby zapoznać się np. z programem ideowym Unii Europejskiej, czyli z tzw. Białą Księgą, lub z ideologią założeniową Unii Europejskiej (proszę nie mylić ze Wspólnotą Europejską do której wstępowaliśmy, a której działalność zakończył Traktat Lizboński) czyli z Manifestem z Ventotene inaczej nazywanym Manifestem Spinellego. Wszystko łatwo wyszukać w internecie. No chyba, że ktoś woli lekko i przyjemnie żyć w nieświadomości. Każdy ma wolny wybór, tylko już nie piszcie, że jesteście tymi działaniami zaskoczeni. Dziwicie się? A znacie bajkę o pasikoniku i mrówkach? On też się zdziwił, że przyszła zima, a wy zdziwicie się gdy skończy się znany sposób życia i zacznie się terror i żydokomunizm już w czystej postaci. Oni, wrogowie Polski są wszędzie, w każdej partii i frakcji. Zniszczą każdą szlachetna ideę. Tu nie ma co dzielić na komuchów, PO, PiS, Nowoczesna…. to bez znaczenia. Wróg polski podstępnie przenika wszystkie szeregi polityczne by niszczyć kraj. Gdy np. do Rosyjskiej Dumy czy Kongresu USA, dostaną się wrodzy agenci CIA, FSB zniszczą to państwo i nie będzie to wina Dumy czy Kongresu tylko elementu obcego. Dziś z Polski korzystają i wyciskają jak cytrynę żydzi, lobbyści USA (też w większości żydzi), Ukraińcy(banderowcy, też w większości żydzi-chasydzi). To nie jest antysemityzm, gdy żąda się usunięcia żydów z polskiego rządu. Postawa patriotyczna Polaków zaskoczyła żydów. Zabolało ich, zagroziło misternie tworzonym planom eksodusu na tereny Europy wschodniej. Teraz usiłują dążenia Polaków do samostanowienia o losach Polski, przekuć z nacjonalizmu i patriotyzmu w faszyzm i antysemityzm. Nikogo nie powinno dziwić, że Polacy chcą rządzić w swoim kraju. Żadne państwo nie pozwoliło by aby obcy przejęli władzę w ich parlamencie. Czy jest to wyobrażenia by Polacy rządzili w Izraelskim Knesecie, Rosjanie w USA a Turcy w Chinach. Już wielokrotnie pisałem, że prezydent Duda jest prezydentem żydów i Ukraińców! I obrona żydów i Ukraińców jest jego najważniejszym celem jego prezydentury ! Obroną Polaków się nie przejmuje ! Dowód ? Proszę bardzo ! Niejaki rzecznik praw obywatelskich żydolewak Bodnar powiedział w TVP info [ naród polski współuczestniczył w Holokauście ] i co ? ten żydowski bandyta zrównał nas Polaków ze zbrodniarzami niemieckimi ?! Co na to prezydent Duda Andrzej ? NIC NUL ! i to dowód, że Duda to obcy nam Polakom człowiek ! On z Polską ma tylko do czynienia jak co miesiąc pobiera pensję z naszych podatków ! A żydolewak Bodnar dalej jest na stanowisku !!!! Piotr Rybak o Marszu Niepodległości 2017 we Wrocławiu i skandalicznej wypowiedzi prezydenta Dudy.

   https://www.youtube.com/watch?v=CEjnX6tx1ek

  2. Ada mówi

   „Dopóki Polacy nie rozliczą………..”
   Bardzo słusznie. Po to głównie szła Polska do wyborów!
   I co? Znowu zamiast „płotu” „motorówka”?
   Tak im było i jest wolno. Pluć i mieszać, besztać i kłamać i oszukiwać a wcześniej kompletnie ogołocić nasz pokoleniowy dorobek i za ten „spryt” wymościć sobie ciepłe posadki unijne. Nie mają odwrotu. Taka ich teraz sprzedajna rola. Dlatego też są „prawnie” chronieni, a nie w „pierdlu”.
   A dlaczego ten… .POlski europoseł nie doniósł do prawej i zatroskanej Unii np. o „konstytucyjnym” przymusie medycznym, szykowanym na nas…małych i dużych z przymusową strzykawą i opiekuńczym zaglądaniem do …. ?!
   Ukręcone na kolanie naprędce zarzuty wobec Marszu Niepodległości są tu tylko wyrafinowanym pretekstem do dawno poukładanych planów wobec wciąż i wciąż dobijanej i okładanej na oślep Polski.
   Wszystko wciąż jest u nas złe i złe. To niech wyrzucą nas z tej unijnej spółki na zbity pysk i skończą wreszcie tę zabawę w polskiego permanentnego winowajcę!
   Dla uprzytomnienia jedynie postawię tu pytanie – kto w Europie nie należy do Unii i czy daje sobie radę?
   Mało nam było odwiecznych problemów i tragedii „dobrosąsiedzkich”‚!
   Po jaką Anielkę znowu „wchodziliśmy do tej samej rzeki”?!

   1. Wiesław mówi

    Dla tego priorytetem dla poprawy życia w Polsce jest, by w Polskim rządzie zasiadali Polacy. Politycy przekładający interes żydowski, nad interes obywateli Polskich powinni być napiętnowani. Polscy patrioci nie powinni oddawać głosów na takich „Polaków” jak Janusz Lewandowski, który nie odróżnia nacjonalizmu od faszyzmu. Gdy Polacy nie będą głosować na obywateli o wątpliwej prewencji, żadne partie nie będą ich umieszczać na listach wyborczych, samorządowych czy parlamentarnych. Przed wyborami trzeba takie listy w kontekście do list wyborczych upublicznić i zamieścić w sieci. Wcześniej można zebrać stosowną ilość głosów np. na stadionach i złożyć odpowiedni projekt ustawy obywatelskiej dający prawa wyborcze tylko Polakom. Naród żydowski powinien być traktowany jako bezpaństwowcy, bo ponad interesami Polaków będą przedkładać interesy żydowskie. Niezależnie od wyników głosowania, wszyscy Polacy uświadomią sobie którzy parlamentarzyści reprezentują interesy Polskie, a którzy obce. To będzie podstawa by na tych parlamentarzystów nie głosować.

 3. test24 mówi

  Dlaczego prokuratura się tym nie zajmie? Gdyby zamiast „Polacy” było „Żydzi”, to koleś już dawno by siedział.

 4. Matka polka mówi

  To żydostwo w osobie Lewandowskiego nie powinno być polskim europosłem bo jest wrogiem Polski i Polaków i opluwa polskich patriotów.

 5. Robert mówi

  Znowu sie wszystko cyklicznie powtarza,Marksy,Engelsy,Leniny,Trockie,Mołotowy…zydowscy lewacy,którzy za pieniadze bogatych bankierów chcieli rozpiżyć Europe,rewolucja,chaos,konflikty i szczucie dla totalnej kontroli goja niewolnika

 6. Gerwazy mówi

  Co za upiorna postać ten Lewandowski. Obrzydła postać, ohydna. Lepki i śmierdzący sprzedawczyk. Tak jak i jego pan D.Tus…zostaną rozliczeni już w wolnej, narodowej POLSCE. AŻ DZIW BIERZE CO CI LUDZIE MAJĄ W GŁOWACH. wstyd i hańba.

 7. iks igrek mówi

  Przypomina szczurka z wyglądu. Tylko wąsiki domalować. Patrzę na zdjęcie i widze trzech braci w mojrzeszu, reszty nie znam. Ale dziwi mnie, że post Żydzi wypowiadają się na temat Polski tylko dlatego, że ich rodzice zmienili nazwiska i zamieszkali w Polsce. Boli mnie to, bo wynika z tego, że duża część naszej inteligencji zginęła na wojnie, Za PRl elity zostały w dużej części wymienione na lewackie żydostwo, teraz mamy ich drugie pokolenie. I Polska nadal cierpi z powodu tego, że te środowiska są antypolsko nastawione. Nie kochaja ojczyzny, ojczyzna to dla nich tylko koryto. Bo to są zwykłe świnie jak popatrzeć, nawet w PE sa przy korycie i kwicza na Polskę i POlaków, że im się marszów zachciewa. JEst nadzieja, powoli widać, że Polacy zauważają, że media są niepolskie, że elity nadal w dużejk mierze sa antypolskie albo filosemickie. Trzeba cierpliwości aby Ci ludzie odeszli z polityki naturalnie. Jedyna nadziej w tym, że ich młode elity to w większości intelektualne banany. A więc nie ma kto ich zastąpić. I to jest sukces. Nas jest więcej.

 8. Barbara mówi

  Cała prawda o żydowskim złodzieju Lewandowskim vel. Aaronie Langmanie.

  Rabowanie Polski część 1/2/3
  Janusz Lewandowski (żyd Aaron Langman). Geniusz destrukcji i grabieży polskiego majątku narodowego. Materiał dla osób chcących zasięgnąć podstawowej wiedzy ze sposobu grabieży majątku narodowego i destrukcji finansów państwa po 89 roku, przez wszystkie dotychczasowe partie polityczne znane młodszym jako PO, PSL, SLD, PiS, Nowoczesna (druga odsłona bandyctwa), Nowa Lewica itp… Przypominam, że los naszego kraju leży w waszych rękach szanowna młodzieży. Teraz macie 15,16,17 i więcej latek, a do następnych wyborów osiągniecie już możliwość głosowania i wyrażania swoich ideałów. Pamiętajcie, że tylko Polska Narodowa jest wstanie utrzymać nasz kraj w rękach prawdziwych polaków i patriotów. O te naszą polską ziemie nasi dziadowie oddawali swoje życie w walce o wolną Polskę !!! Nigdy nie wolno wam o tym zapomnieć. Nie wolno wam się dać sprzedać kolorowej telewizji siejącej dezinformacje i lewackiemu zwyrodnieniu społeczeństwa.
  Czołem Wielkiej Polsce!
  https://drive.google.com/file/d/0B6nvUVODXBWxMXJBRVE3UFVjNlk/view

  https://plus.google.com/+RobertJ%C3%B3zefKUCHARYCZK76/posts/95Qc5nNNd3W

  Ps… Dlaczego ten żydowski szczur i „handlarz” majątkiem Polski jeszcze nie otrzymał zarzutów prokuratorskich za zniszczenie gospodarki podczas tzw. „reprywatyzacji” a w rzeczywistości okradzeniu i rozgrabieniu majątku narodowego ? Dlaczego nie ma procedury odwołania takiego szubrawcy oczerniającego i działającego świadomie na szkodę państwa które ponoć ma reprezentować ? Czyżby nadal obowiązywał układ: „wy nie ruszacie naszych , my nie ruszamy waszych” ? Janusz Lewandowski alias Aaron Langman – syn sekretarza KW PZPR w Lublinie niech zacznie swoją karierę od początku. Od uczciwego zdania matury w II LO im, j. Zamoyskiego w Lublinie. Żyją świadkowie tego przekrętu. Za czasów okupacji hitlerowskiej do takich tzw. polaków jak Lewandowski alias Aaron Langman, Budka, Szetyna czy Tusk, etc.. przychodzili smutni panowie w długich płaszczach pod którymi mieli broń odczytywali krótki wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i walili z broni krótkiej prosto w łeb! Może by przywrócić jakże ten piękny obyczaj we współczesnej Polsce? Co wy na to?

 9. Jan Marek Ogrodnik mówi

  To jest zaskakujace, ze gdy mamy do czynienia z najochydniejszymi aferami spotykamy na naszej drodze paskudztwo zydowskie powiazanymi z kundlami i POmyjami zydowskimi..

 10. rozum mówi

  Patologiczna i schizofreniczna nienawiść Żydów do narodu Polskiego jest wpisana w ich kulturę ; apel syjonistow zamieszczony 28.04.1918r w ” Joodsche Wachter” miedzy innymi zawierał następującą prośbę:…” A do Was panujący wszystkich państw całej ziemi zwracamy się z żądaniem…strzeżcie Izraela, nie dopuście do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć: nie dopuście do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa” (J. Orlicki „Szkice z dziejów stosunków polsko – żydowskich 1918 –1949” Szczecin 1983 s.37).
  Polskojęzycznego żyda można poznać np. po tym, że obraża Polaków, Polskę i Polonię, chwali Izrael i inne państwa, używa obcego Polakom słowa „diaspora” oraz boi się endeków i SŁOWIAN (polonofobia i rusofobia), takim przykładem flagowym są dziennikarze Gazety Wyborczej czy sam Urban, Gross i im podobni nie licząc setek posłów ziejących nienawiścią do Polaków, wystarczy jedno słowo „Żyd” – to jak uderzyć w stół a nożyce się odezwą.
  „Żydzi przyjęli zasadę, że korzystne jest wszystko, co szkodliwe dla Polski”, czyli z jaką reakcją spotkał się najazd bolszewicki. „Polska musi być państwem polsko-żydowskim”
  W 1920 r. na dorocznej konferencji syjonistycznej w Londynie zapadły tajne uchwały, w których między innymi znalazły się następujące sformułowania:
  „Akcja przeciwko Polsce ma być wszędzie przeprowadzana we wszystkich państwach Europy, Azji i Ameryki”.
  „Użyć wszelkich wpływów aby granice państwa polskiego były jak najszczuplejsze. Utrudniać odbycie się plebiscytu na Śląsku i ujściu Wisły do morza”.
  „ Wpływać na to, żeby Polskę złączyć z Niemcami, a rozbić jej przymierze z Francją”.
  „Popierać i szerzyć w Polsce komunizm”.
  W „Gazecie Niedzielnej” nr. 39 z 1919 roku ukazała się korespondencja J. A. Danielaka z Trenton (USA):
  „… Co się tyczy Żydów, to wszyscy byli za Niemcami, a nawet teraz, kiedy Polska na Kongresie Pokojowym potrzebowała sympatii innych narodów, a zwłaszcza sympatii naszego amerykańskiego narodu, to Żydzi wytężyli wszystkie swoje siły w Ameryce, aby Niemcom dopomóc a Polsce zaszkodzić. Nosili w pochodach tablice z napisami, że Polska Żydom się należy, a nie Polakom, bo Polacy nie umieją się rządzić”
  Dalej eskalacja nienawiści żydowskiej prowadzona w ubiegłym wieku spowodowała liczne interwencje świata międzynarodowego o których m.in. mówi raport Henry Forda: Środowiska żydowskie przeciwko odrodzonej Polsce.
  Godzi się przywołać kilka spostrzeżeń z tego raportu:
  Sir Stuart Samuel mówi: „Polacy na ogół mają naturę szlachetną i gdyby silna dłoń rządowa poskromiła obecne podniecenie prasy, Żydzi, jak w ciągu ubiegłych lat 800, mogliby żyć i nadal w Polsce w dobrych stosunkach ze swymi współobywatelami”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close