Tylko u nas! Szokujące fakty i SMS-y z seksafery w kurii wrocławskiej

Księża zamieszani w seksaferę w kurii wrocławskiej / Zdjęcia: Youtube
23 7 199

W marcu ubiegłego roku ks. Adrian Kosendiak publicznie wyznał, że został zgwałcony przez ks. Krzysztofa Sz. z archidiecezji wrocławskiej. Zaraz po tym wyznaniu ks. Krzysztof Sz. został zawieszony w obowiązkach proboszcza, a kuria wrocławska obiecała, że zajmie się sprawą. Minął prawie rok, a wrocławski abp Józef Kupny nie suspendował kanonika Krzysztofa Sz., o którego dewiacjach od ponad 20 lat informowana jest wrocławska kuria. Natomiast suspendowany został ks. Kosendiak, który odważył się sprzeciwić homo-lobby w Kościele i wyznać, że kilkanaście lat temu został zgwałcony. W tle pojawiła się także moja sprawa. Suspendowany kapłan wyjawił, że wrocławskie homo-lobby, wraz z kanclerzem ks. Rafałem Hołubowiczem, zaatakowało mnie „z grubej rury”, gdy jeszcze w 2015 i 2016 roku sprawowałem funkcje duszpasterskie na terenie diecezji.

– To było wszystko pod przymusem. Chwycił mnie jakoś tak za gardło, że nie mogłem oddychać. Zaczął mnie dusić, a później rozebrał. I później doszło do czynów. Każdego dnia się modlę, żeby już nikogo więcej nie skrzywdził. Pamiętam to zdanie, które powiedział po wykorzystaniu mnie: nie martw się, jesteś w tej samej grupie, będziemy się spotykać częściej, przed tobą kariera, awanse. I myślał, że mnie tym kupi (..) Próbował mnie kupić pieniędzmi, karierą. Chciał żebym mu dalej świadczył usługi seksualne – tak swój kontakt z ks. Krzysztofem Sz. wspominał ksiądz Adrian. W wywiadzie poruszył także sprawę przekrętów finansowych, jakich dopuszczają się wysoko postawieni księża z archidiecezji wrocławskiej.

Kosendiak naruszył system

Wyznania ks. Adriana sprawiają, że włos jeży się na głowie. Jednak na wstępie należy zaznaczyć, że on sam nie jest bez winy, ponieważ ma słabość do nieletnich chłopców. Ale nie to jest oficjalnym powodem suspensy, którą abp Józef Kupny nałożył na kapłana. Powodem jest naruszenie infernalnego systemu kurii wrocławskiej.

Sprawę suspensy kapłana skomentował rzecznik kurii ks. Rafał Kowalski, który w środowisku księży oraz diecezjalnym Radiu Rodzina – co warto zaznaczyć – nazywany jest „rzecznikiem Gazety Wyborczej”, a nawet „dziewczyną biskupa Kupnego”.

Dotychczasowa praca specjalnie powołanej przez arcybiskupa komisji nie potwierdziła większości zarzutów, jakie padały na nagraniu udostępnionym w internecie. Ksiądz arcybiskup po analizie dotychczas zebranego materiału nałożył na księdza Adriana Kosendiaka karę suspensy, czyli największą z możliwych kar, jaką biskup może ukarać duchownego – dla Gazety Wrocławskiej powiedział ks. Kowalski, rzecznik metropolity wrocławskiego, arcybiskupa Kupnego.

Homo-komisja i atak na mnie

Kto zasiadał w „specjalnie powołanej komisji”? Mogę się jedynie domyślać, że księża, którzy na przełomie lat 2015/2016 atakowali mnie i przy udziale paszkwili zawartych w „Gazecie Wyborczej” doprowadzili do odwołania mnie z parafii. Środowisko kurialne zdawało sobie sprawę, że od początku posługi kapłańskiej byłem negatywnie ustosunkowany do homoseksualnych zachowań wśród księży, co wysondowano w rozmowie telefonicznej ze mną w październiku 2015 roku. Jak doniósł informator, który regularnie uczestniczył w zakrapianych imprezach kurii wrocławskiej, obawiano się, że publicznie będę ujawniał, jak wielki jest problem homoseksualizmu wśród księży archidiecezji wrocławskiej, a to zrujnowałoby budowane przez lata infernalne status quo wrocławskiego Kościoła.

– Kanclerz kurii Rafał Hołubowicz zniszczył Międlara, a sam miał nieczyste zamiary i pobudki. Otoczył się swoimi przydupasami, o których wiem, ze niektórzy są ciepli, skażeni w jakiś sposób homoseksualizmem, a Międlar zaatakował to lobby. Dlatego oni się przestraszyli i wycofali, a potem zaatakowali go z grubej rury – powiedział ks. Adrian Kosendiak.

Ks. Kosendiak nie minął się z prawdą. Dosłownie tydzień przed wyrzuceniem mnie z diecezji wrocławskiej, w porozumieniu z moim przełożonym ks. Kryspinem Banko, bp. Józefem Kupnym i rzecznikiem kurii ks. Rafałem Kowalskim, tę decyzję podjął właśnie kanclerz Hołubowicz. Oczywiście, dokumenty mówią coś zupełnie innego, ponieważ formalnie wina spadła jedynie na Zgromadzenie Misji, ale wiadomo, że to kuria wrocławska, grożąc odebraniem parafii na wrocławskim Oporowie, wywierała nacisk na moją kongregację.

Spotkanie z kanclerzem

Po kilkunastu miesiącach od opuszczenia parafii na Oporowie udało mi się spotkać ks. Rafała Hołubowicza. Spotkaliśmy się po Mszy Świętej Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek, pod kościołem na wrocławskich Partynicach. Po wysłuchaniu kazania Hołubowicza o miłości do bliźniego, zapytałem go, dlaczego za moje negatywne ustosunkowanie się do homoseksualizmu wśród księży zostałem wyrzucony z diecezji. Hołubowicz zareagował rozpaczliwym krzykiem: Ten pan mnie atakuje, zaraz zadzwonię na policję. Po czym w towarzystwie kilku emerytów uciekł spod kościoła na Partynicach, by już więcej oficjalnie tam się nie pojawić.

Pastor bonus”

Powróćmy do sprawy ks. Krzysztofa Sz. Wykorzystanie seksualne ks. Adriana przez proboszcza Sz. miało miejsce – zdaniem poszkodowanego – kilkanaście lat temu. Chyba wszyscy się zgodzą, że gwałt sprzed kilkunastu lat jest trudny do udowodnienia. Jednak w świetle świadectw parafian ks. Krzysztofa Sz., którzy niejednokrotnie padali ofiarą jego napaści seksualnej, przymknięcie oka wrocławskiej kurii i suspendowanie kapłana, który poskarżył się, że został zgwałcony, rzuca okropne światło na wyższą instytucję kościelną, którą dowodzi bp Józef Kupny.

– W świetle mojej historii z 2011 r., kiedy to Sz. nachalnie zasypał mnie SMS-ami z propozycjami seksualnymi ujawniając swoje chorobliwe, niepohamowane inklinacje, zarzuty w stosunku do niego wcale nie są bezzasadne. I kuria, mając pełne teczki protokołów, też powinna to wiedzieć. Nie wiem, czy kiedykolwiek i w jakikolwiek sposób Sz. zostanie przywrócony do czynności duszpasterskich, ale w związku z tym, że istnieje taka obawa, nie pozostaje mi nic innego jak ostrzegać innych przed nim – komentuje sprawę Mariusz Cisowski, który kilka lat temu padł ofiarą seksualnych fantazji księdza kanonika.

Cisowski przekazał mi SMS-y, które wysyłał do niego proboszcz Sz. Jak zaznacza, początkowo odpowiadał proboszczowi z naiwności, a potem, żeby mieć na niego haka i – informując kurię – obronić innych przed seksualnymi zapędami kapłana. Poniżej publikuję te wiadomości, które z „ewangelicznej troskliwości” przesyłał do Cisowskiego chroniony przez biskupa Kupnego kanonik Sz.

Brylanty

[w wiadomościach zachowałem pisownię oryginalną]
Od proboszcz 19 maja 18.38
„Wiedenskie pozdrowienia. Tu juz lato;-) Co u Ciebie?”
SMS od proboszcz 19 maja 19.14 „Daj upust tym myslom:-) Co dwie glowy to nie jedna, nie mowiac juz o 2 sercach. Napisz cos, jak te mysli wygladaja. Moze je zralizujemy:-)”
SMS – od proboszcz 19 maja 20.17 „Tylko jak to zrobic zeby wilk byl syty i owca cala? Pisz smialo jak to widzisz zebym szedl dobra droga:)”
SMS od proboszcz 19 maja 20.28 „To choc troszeczke, prosze! A daj jakas swoja sliczna fotke zebym sie oczarowal jak cudownym brylantem. Badz odwazny!”
SMS od proboszcz 19 maja 20.45 „Ja wole konkrety! to u mnie czy u Ciebie? I daj te mila oczu fotke na dobranoc oky:-) Nie zawiedz mnie”
SMS – od proboszcz 19 maja 22.10 „? ? ? czekam na mila fotke MARIUSZKU :-)”
SMS od proboszcz 19 maja 23.39 „genera***@**.pl Ale daj cudowne fotki. Napisz cos milego na dobranoc Ksieciuniu :-)”
Mija parę dni – „proboszcz” nie odpuszcza:
SMS – od proboszcz 23 maja 21.59 „Zapomniales o mnie! Napisales ze znalazles pare ciekawych miejsc w Lesnicy. Co masz na mysli?”
SMS od proboszcz 23 maja 22.17 „Ale Kotku co to za miejsca? Pod dachem.drzewem? Jak to ma byc spotkanie serc to u mnie lub na wyjezdzie.Oky! A tak naprawde:-) na co moge liczyc z Twojej strony? Jak chcesz mi dac siebie Ksieciuniu:-)?”
SMS od proboszcz 23 maja 23.00 „To co? Na ile chcesz mnie miec? Jak mamy byc razem? Napisz jak to widzisz tylko smialo! Odpisz konkretnie! Czekam na prawde pa”
SMS – proboszcz 23 maja 23.17 „Co tak cicho,odpisz;-)”
SMS – proboszcz 23 maja 23.25 „Co jest? Prosze odpisz:-)”
SMS od proboszcz 24 maja 00.02 „Ale po co problemy zycie jest proste. Jak wyglada Twoj brylant?”
SMS od proboszcz 24 maja 00.18 [mój] „jest ladny, slodki, prosty, cieply i duzo moze.”
SMS od proboszcz 24 maja 01.10 „Oky Ksieciuniu. Jestes u mnie w srode o 19.30.oky! Ale dzis daj wymiary brylanta, to tylko cyferki i to warunek naszego spotkania. Chce te dane dzis oky Ksiaze ;-)”

Dzwoni proboszcz 24 maja 01:28: zapytał mnie o rozmiar mojego „brylanta” – czy ma 20 cm. czy więcej oraz czy jest gruby. Zapytał, czy mam kogoś [liczył na trójkąt?] – na odpowiedź, że nie mam, zapytał, od jak dawna. Zapytał, czy znalazłem pracę i jak stoję z pieniędzmi [chciał płacić mi za spotkania?]. Następnie znowu upomniał się o rozmiary „brylanta” prosząc, żebym się nie opierał, bo połączenia telefoniczne z Austrii są drogie. Następnie zapytał, dlaczego nie przystępuję do komunii na Mszy Św. Na koniec poprosił, abym przesłał mu MMS-em zdjęcie „mojego małego, jak mi stoi”. Gdy odmówiłem, ksiądz kanonik – jak zwykły prostak – rozłączył się bez słowa.

Rozumiem, że przesłane wiadomości od „dobrego pasterza” mogą budzić obrzydzenie. One budzą obrzydzenie! Jednak biorąc pod uwagę fakt, że kuria wrocławska twierdzi, iż nie ma wystarczających dowodów na temat zboczeń przez lata faworyzowanego w diecezji proboszcza (jest kanonikiem, był nawet typowany na biskupa!), dowodzi, że dolnośląscy kurialiści rękami i nogami bronią zboczeńców w sutannach, a atakują tych, którzy z homoseksualnym procederem w kuriach chcą skończyć, czego sam jestem przykładem.

Kuria: „To tylko incydent”

Mariusz Cisowski zgłosił sprawę do wszystkich możliwych miejsc, począwszy od Kongregacji ds. Duchowieństwa i Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej, a skończywszy na kurii archidiecezji wrocławskiej, w której stawił się osobiście. Zanim ordynariuszem archidiecezji wrocławskiej został bp Józef Kupny, tę funkcję sprawował abp Marian Gołębiewski, o którego homoseksualnych inklinacjach w środowisku kapłańskim mówi się od dawna. To z nim rozmawiał zgorszony parafianin ks. Sz.

– Jego pierwszą reakcją było pytanie: „Czy Pan nie jest przewrażliwiony?” – zaznacza mężczyzna i przytacza słowa abp. Gołębiewskiego, które zmroziły mu krew w żyłach: „Nie obłożyłem Pana żadnymi sankcjami karnymi, chociaż mogłem. Ksiądz Sz***** oberwał bardziej od Pana, ale to moja rzecz”.

Podczas składania skargi w kurii przez poszkodowanego mężczyznę, oprócz metropolity obecny był bp Edward Janiak. Podobnie jak Gołębiewski zadawał idiotyczne pytania: „Czy Pan jest osobą samotną?” „Czyli Pan uważa, że ksiądz Sz***** jest osobą homoseksualną?” „Czy chce go Pan zniszczyć?”. Oczywiście pytania były grą i próbą sprowadzenia do absurdu zarzutów parafianina ks. Krzysztofa Sz., ponieważ wiedza o homoseksualizmie Sz. jest powszechna. Czyżby przymykanie oka na homoseksualizm proboszcza miał swoje źródło w upodobaniach aktualnego ordynariusza z Kalisza, o których również powszechnie wiadomo w środowisku księży wrocławskich?

Obrzydliwe sms-y, które otrzymał parafianin od swojego proboszcza, zostały również przedstawione oficjałowi kurialnemu ks. prof. Wiesławowi Wenzowi. Kanonista – podobnie jak biskupi – również wziął w obronę zboczonego proboszcza.

Ksiądz Sz***** zeznał, że poczuł się bardzo dotknięty tą sytuacją. On również jest poszkodowany” „Ksiądz Sz***** po złożeniu wyjaśnień nie musiał być ukarany, a mimo to został. Ksiądz arcybiskup nie zastosował z kolei wobec Pana żadnych sankcji karnych, choć mógł to zrobić”. Sprawa ujawniła słabości księdza Sz*****, ale to był tylko incydent” „Ksiądz Sz**** nie został odznaczony za słabości”.

Ksiądz profesor również „dał wiarę” tłumaczeniom ks. Sz., że wysyłając obrzydliwe sms-y „sprawdzał moralność swojego parafianina”.

Zupełnie co innego mówi teczka personalna ks. Sz., którą przecież oficjał zna na wylot oraz doniesienia medialne, które jeszcze przed interwencją mężczyzny informowały o seksualnych skandalach proboszcza Krzysztofa Sz. W taki oto sposób został potraktowany podrywany przez księdza Sz. niemal trzydziestoletni parafianin, a ks. Sz. nie poniósł żadnych konsekwencji. W tym miejscu dodam, że podobne standardy są stosowane w moim byłym Zgromadzeniu Misji, gdzie ja, za ujawnienie w programie Jana Pospieszalskiego faktów na temat homo-lobby w Kościele, zostałem suspendowany, a skazany na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata ksiądz misjonarz Daniel Ł. z Wrocławia (za wysyłanie podopiecznym z Domu Dziecka w Skwierzynie zdjęć swojego przyrodzenia) został jedynie przeniesiony na inną placówkę. Wnioski?

Komputer za seks?

Wróćmy do ks. Krzysztofa Sz., który – jak zapewnia mnie wysoko postawiony kapłan z archidiecezji wrocławskiej – miał także w zwyczaju uwodzenie kleryków. Zdaniem mojego informatora, ks. Sz. kupił nawet jednemu z kleryków komputer, w zamian za regularne spotkania seksualne podczas tzw. „przechadzek” (dwa razy w tygodniu, najczęściej w czwartek i niedzielę, klerycy mogą wychodzić na kilka godzin z budynku seminaryjnego).

Metoda na przekupstwo jest powszechnie znana w kościele wrocławskim. To właśnie w ten sposób ubogich chłopców zdobywał ks. Paweł K. z parafii Ducha Świętego we Wrocławiu. Za świadczone usługi seksualne, czasami nawet w trójkącie, młodym chłopcom płacił zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Jeszcze do niedawna w tej samej parafii wikariuszem był kapłan, który jako diakon został przyłapany przez wychowawców na wysyłaniu drugiemu alumnowi seminarium swoich nagich zdjęć. Większych konsekwencji nie poniósł.

Pozwolę sobie nadmienić, że i ja otrzymałem od księdza Krzysztofa Sz. propozycję. Co prawda, nie tak namiętną jak te, które opisuje mój rozmówca, ale po tym, gdy otrzymałem zakaz wypowiedzi publicznych po kazaniu w Białymstoku, Sz. zaproponował mi lokum na swojej plebanii. Znając seksualne upodobania księdza Sz. z relacji księży archidiecezji wrocławskiej, kategorycznie odmówiłem.

Dobry pasterz

Podobnych świadectw, jak te, które złożył Mariusz Cisowski, jest o wiele więcej. Pozwolę sobie opublikować tylko kilka z nich. Już one same dowodzą jak „dobrym pasterzem” dla swoich owieczek był kanonik Krzysztof Sz.

Dałem temu księdzu w pysk w 1995 roku, już wtedy były takie akcje – księdza Krzysztofa Sz. wspomina jego parafianin i zaznacza, że o zboczeniach proboszcza od dawna wie cała parafia.

Mój młody krewniak był zwodzony przez księdza Krzysztofa Sz. Dostał propozycję w tamtym roku. Na szczęście powiedział o tym mamie i do niczego nie doszło – pisze była parafianka kapłana chronionego przez wrocławską kurię. – Najpierw chciał zaprosić na kawę. Później do siebie. Prosił o zdjęcia penisa. Mówił, że będzie miał wszystko co chce. Wiedział, że taki chłopiec potrzebuje pieniędzy na swoje wydatki, a ma ciężką sytuację rodzinną. Mojego męża też podrywał. Na spowiedzi przedślubnej zapytał go, czy współżyje i jak najbardziej lubi to robić. Od tamtej pory mąż nigdy nie poszedł do spowiedzi. Proboszcz Sz. to diabeł wcielony – zaznacza parafianka.

Byliśmy u niego w kancelarii po zaświadczenie do chrztu naszej córki. Najpierw komentował wygląd mojego męża, że „z takim brzydkim ktoś chciał się kochać?” „A jak to robiliście? Ty chyba tylko leżałeś, a żona robiła resztę, co?” Na koniec spojrzał na naszego czteroletniego syna i powiedział: „Ładnego synka macie, gdyby był trochę starszy, brałbym go” – wspominają wierni parafii, w której posługiwał Sz.

Niejednokrotnie w sprawie podrywania ministrantów przez księdza interweniowali rodzice zapewniając: „Jeśli jeszcze raz dotkniesz mojego syna, urwę ci jaja”. To była ostatnia wizyta w kościele parafialnym.

Homo-system

Sprawa kolegi bp. Józefa Kupnego, księdza kanonika Krzysztofa Sz. to nie tylko sprawa nakłaniania do czynów homoseksualnych, ale również nakłanianie do prostytucji. Ponadto cała sprawa pokazuje, że lobby homoseksualne w kurii wrocławskiej nie jest jakimś wymysłem, ale jest częścią od lat budowanego systemu panującego we wrocławskiej kurii. Jak powiedział mi niedawno jeden wrocławski proboszcz: Wokół kurii wrocławskiej jest całe cmentarzysko tych, którzy odważyli się skrytykować sprawę homoseksualizmu wśród księży. To nietykalna „mafia”. To chyba najlepszy komentarz do sprawy chronionego przez kurię ks. Krzysztofa Sz. i suspendowanego ks. Adriana Kosendiaka, który przecież nie został ukarany za zaloty do nieletnich chłopców, ale za upublicznienie powszechnie znanych w środowisku kapłańskim faktów na temat homoseksualnej kasty.

Pamiętajmy, że bez upubliczniania niewygodnej prawdy na temat tego, co dzieje się w wyższych instytucjach kościelnych, damy ciche przyzwolenie na niszczenie Kościoła Chrystusowego, na co w imię Boga nigdy nie możemy pozwolić. Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan.

Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  uuuuuuuuu to nie duchowieństwo to czarna banda homogwałcicieli. Przerażające. Cóż, skoro Bóg o którym nauczają owieczki/baranów istniałby i był taki jak wg nauki to czy odważyliby się na takie zachowania???

 2. ghjk mówi

  Układ Wrocławski sięga aż do kurii.

 3. michu mówi

  Problem jest w tym, że w latach 70-tych 80- tych (podziemie itp było już praktycznie spacyfikowane, KRK w Polsce już dość solidnie inflirtowany) mogli studiować i zdobywać wiedzę (przede wszystkim za granicą) tylko tacy kapłani, którzy poszli na współpracę z komunizmem. A więc de facto mieli oni wiedzę (potwierdzoną dyplomami a przez to znaną) i słabości (które znane były mocodawcom). Potem oni pełnili ważne funkcje i dalej wiedzę mogli zdobywać tylko ci których typowała razwiedka (w latach 90-tych już postkomunistyczna, WSI itp). Stąd takie róże charamsy. Gdyby Charamsy jego właściciele nie odpalili przed czasem, to dzisiaj mógłby, ho ho…

 4. Renata mówi

  I jak ja mam teraz pójść do spowiedzi?
  Skąd mam wiedzieć u kogo się spowiadam?
  Czy taki ksiądz ma prawo mnie umoralniać?
  Kurczę cała się trzęsą i chce mi się wyć!!!!!!!!!.

  1. michu mówi

   Spowiedź będzie ważna nawet u takiego. Liczy się odpuszczenie grzechów, można przecież iść anonimowo.

  2. sten mówi

   Pani Renato sami wyhodowaliśmy to bydło w sutannach a to tylko czubek góry lodowej , Przez lata pluliśmy jadem na tych co mówili prawde , a broniliśmy kanalie i to jest nasza wina ! Skoro zostaliśmy stworzeni słowami Boga do ,, chodzenia w sprawiedliwości i prawdzie,, więc wypełniajmy to ja o reszte bym się nie martwił

   1. michu mówi

    To nie tak. Nie wszyscy kapłani byli TW. Wielu było niezłomnych. Generalizować nie można. „Bydło w sutannach” niszczyli i dyskredytowali (oni często bezpodstawnie tylko tych najlepszych) Niemcy za Hitlera i sowieci (głównie eskimoskiego pochodzenia)

 5. Ilona mówi

  Jednak mimo wszystko należy trwać w kościele. Bóg niedługo odpowie tym zwyrodnialcom. Mam nieodparte wrażenie, że kanonik, który jest głównym „bohaterem” jest opętany i to mocno. Przecież to diabeł przez niego przemawia.
  Najlepiej szukać tradycjnych księży jak i trzymać się z daleka jeśli jest wątpliwość co do zachowania.
  I należy się modlić za kapłanów, bo jak widać szatan szaleje.

 6. Piotrek mówi

  A na czym zlapano Kosendiaka? Chciał sprzedac k.sz. bo go zlapano na pokazywaniu kuta.a….

 7. Alfonsominet mówi

  To nie tylko Wrocław , to cała sekta zboków jest, czy to was zszokowało, nie wiedzieliście o tym? hahaha

 8. Joanna mówi

  Sodoma i Gomora. Po co tacy zwyrodnialcy wkładają sutanny udając kapłanów ? Moja babcia ( rocznik 1906 ) już dawno temu mówiła: ” Nie chcesz stracić wiary? To daleko od fary ! ” ( fara w znaczeniu probostwo). Całe życie uczęszczała do Kościoła.

 9. Constancja mówi

  Czynny homoseksualizm to rewolta, bunt wobec Boga. Kiedy czynia to dusze wybrane to przybijanie Boga do krzyza jest million razy bolesniejsze dla Niego, niz czynia to osoby swieckie.
  Chodze prawie codziennie na msze sw. bo taka jest wola Boga. A tam sa lesbijki, jedna to prawie tam rzadzi. I niech sobie beda pomyslalabym, ale one chodza za mna jak opetane. To Francuski, zeby bylo jasne, bo w Polsce jeszcze mnie nic takiego nie spotkalo.
  Jedna to ubiera sie i maluje strasznie wulgarnie, siada za mna, albo przede mna, molestowanie, uwodzenie…czy co tam jeszcze. Oczywiscie do komunii chodza. Pytam sie Boga co z tym czynic, ale tylko odruch wymiotny Bog mi zsyla. Jak sie modle za kogos, to widze czesto tej osoby twarz, wiec nie moge sie za nie modlic, bo zaraz mam odruch wymiotny. Nie ma Milosierdzia dla tych ludzi ? Bog nimi wymiotuje? Czemu mam to znosic? Bog nie chce byc samotny w swoim cierpieniu? Chce, zebym doswiadczyla tego spustoszenia, profanacji Boga i widziala to swietokradztwo. To dzieje sie na mszy sw.! Przeciez nie zrezygnuje z Boga, z Komunii z Nim z powodu tego molestowania.
  Nie rezygnujcie z powodu grzechow kaplanow z Boga!
  Ks Jacek w chwili rzucania mu „klod pod nogi” powinien byc otoczony ludzmi swieckimi, ktorzy powinni szturmowac wladze Kosciola, zeby On mogl czynic dalej swoja posluge kaplana. Przyciagal mlodych ludzi do Boga, Kosciola, nawracal. To jest powazne, ludzie masowo ida dzis do piekla. Diabel radosnie macha ogonem.
  Jezus Chrystus: „Dusze wybrane sa w moim reku swiatlami, ktore rzucam w ciemnosc swiata i oswiecam go. Sa jak gwiazdy, ktore oswiecaja noc. Im doskonalsza dusza, tym wieksze swiatlo od niej bije i jej swietosc odbija sie w duszach na najodleglejszych krancach swiata”.

  1. michu mówi

   To prawda za ks. Jackiem powinni ująć się świeccy. Zwłaszcza, że co ciekawe odpowiadał on najpełniej na wezwanie pap. Franciszka, pachniał owcami i wychodził na peryferie :).

 10. Jarek mówi

  Dawniej ksiądz miał gosposię – wszyscy wiedzieli, wszyscy też rozumieli że wszystko jest dla ludzi i nikomu to nie przeszkadzało i było git. Normalny zdrowy mężczyzna musi i tyle choćby dla samej higieny powiedzmy to. A teraz i ministranci i podwładni i w ogóle – zbok na zboku zbokiem pogania, do tego pęd ku kasie zwłaszcza w wydaniu biskupów, wpędzanie wiernym swoistego syndromu niewolnictwa, popieranie masońskiej polityki tzw papieża itp – współcześni duchowni odstraszają ludzi od wiary

  1. Constancja mówi

   to prawda co piszesz, rozwiezlosc w Kosciele byla, jest i bedzie. Ktorys tam papiez, sprowadzal do Watykanu prostytutki i urzadzal orgie seksualne. Te gosposie Jaki byl ich status? Nie chce tu uzywac brzydkich slow.
   Mlody mezczyzna musi, piszesz. Ten co sobie z tym nie radzi niech nie wybiera sie do seminarium.
   Chociaz, to tez nie na tym polega, radze sobie czy nie. Raczej trzeba zapytac czy mam na tyle mocna wiez z Bogiem, ze On mi zsyla Laske, zeby moc zyc w swietosci. A Laske zdobywa sie dzieki modlitwie. Ilu z tych kaplanow odmawia codziennie rozaniec?
   Jarek zacznij odmawiac codziennie rozaniec (pewnie napiszesz, ze mi odbilo), nawet jesli nie wierzysz. Maryja juz sie Toba zaopiekuje i doprowadzi Cie do Boga czy tego bedziesz chcial czy nie, jakie cuda sie w Twoim zyciu zaczna dziac, i wtedy zrozumiesz o czym pisze.

 11. Kazimierz mówi

  Drodzy RODACY.

  Jeśli się komuś wydaje, że uda się – MILCZENIEM – zamieść pod dywann sprawy lichwiarskiego RAKA – Zbrodni przeciwko ludzkości – to jest ten – taki ktoś – patentowanym debilem – typu – p’Rezydent A. Duda/obłuda. Ta oliwa zwsze na wierzch wypływa a RAK nas trawi. Pastuchy kk zaś nakręcają owieczki do nadstawiania drugiego policzka, zamiast do brania BICZA do ręki i gnania zbójców.! To straszne.!

  Najwyższy czas, by pogonić lichwiarzy (bankierów) i zmusić ich do .ODDANIA lichwy tym, który ją im zapłacili, bo na zapłatę lichwy pieniędzy nie wykreowali i nie mamy czym ją zapłacić. To jest skandal cywilizacyjny/lichwiarski, czyli RAK (podobny do RAKA z systemu medycznego) systemu finansów świata – talmud.

  PS: Występuję w roli Rzecznika Interesu Publicznego – Kraj. Ruchu Polaków.

  Kazimierz z Kęt – husarz

 12. Jarek mówi

  sorrki różaniec to nie dla mnie – nigdy nie potrafiłem zrozumieć chrześcijaństwa a raczej go poczuć. Wierzę za to w Światowida Welesa w Bogów naszych Przodków

  1. michu mówi

   Nasi przodkowie kiedy poznali prawdziwą wiarę wyrzekli się fałszywych bożków.

 13. Marianna mówi

  kiedys nie bylo celibatu w kosciele katolickim to to zmieniono

 14. Michał mówi

  Pod koniec lat sześćdziesiątych prowadziłem w Częstochowie studencki obóz pracy dla studentów z Litwy. Była okazja zwiedzić m.in. klauzurę na Jasnej Górze. Od razu rzuciły się w oczy dwuosobowe pokoje dla kleryków, co jednoznacznie kojarzyło się z stworzeniem idealnych warunków do rozkwitu „kolarstwa”. Dlaczego nie 2,3 czy 4-osobowe? To całe „toważydostwo” należałoby jak najszybciej wysłać na księżyc począwszy od kleryka w seminarium, a na towarzyszach sekretarzach z Komitetu Centralnego KK skończywszy.

 15. bbbbbb mówi

  towaŻydostwo począwszy od prezydenta i jego małpiarnię do biskupa wrocławskiego i jego małpiarnię! samo zydostwo we wrocławskim urzędzie i kosciele!!! wszyscy z jednej nacji, zabawy i uciechy charakterystyczne…..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close